Biker.sk

RESPIRÁTOR FFP2 K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 14,90€!
Inzercia

Novinka: Cestné okuliare BBB Commander BSG-61

Biker

Top model okuliarov od BBB má futuristický dizajn rámu v kombinácii s komfortným usadením a geniálnym systémom výmeny skiel. Poskytuje i špeciálny 3-stupňový systém nastavenia dĺžky ramienok, aby sadli čo najlepšie každému.

Vymeniteľné polykarbonátové sklá so špeciálnym systémom prúdenia vzduchu a vrstvou proti zahmlievaniu na vnútornej strane, ktorá zaisťuje ešte lepší výkon vo vlhkom prostredí. Sklá majú aj hydrofóbny povlak čo zaisťuje, že počas dažďa voda za jazdy steká v kvapôčkach zo skiel preč a netvorí na nich nepriehľadný film.

High-end grilamidový rám okuliarov je vybavený nastaviteľným gumeným nosníkom, aby sa prispôsobili čo najširšiemu spektru tvarov nosa a okuliare na ňom sedeli čo najkomfortnejšie. 100% UV ochrana všetkých 3 skiel, ktoré sú súčasťou balenia.

Pre náročných je tento model dodávaný i s PH-fotochromatickými, teda samo stmavovacími sklami. Kvalitný prepravný obal je súčasťou balenia.

Farby: štandardný model – lesklá čierna, lesklá modrá metalíza, lesklá kovová červená, lesklá biela, matná neónová žltá, PH model – lesklá čierna metalíza.

Cena: 89,95€ / 129,95€ (PH)

Viac info na webe bbbcycling.com/sk_sk/oblecenie/sportove-okuliare

Vaše komentáre

Zavrieť reklamu