Biker.sk

FUNKČNÁ ČELENKA GARMIN K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 16,90€!
Novinky

Video: Rojčeka vyradil z finále vo Fort Williame nepríjemný pád v poslednej tréningovej jazde

Jazdec Kellys Factory Teamu mal istý štart vo finále vďaka 18. miestu z Mariboru. Rojčekov tímový kolega Stanislav Sehnal skončil na 49. mieste.
Martin Sarvaš

Adam Rojček neodštartoval vo finále pretekov svetového pohára vo Fort Williame. Slovenský pretekár Kellys Factory Teamu v poslednej tréningovej jazde pred pretekmi nepríjemne spadol a narazil si rameno.

V kvalifikácii bol Rojček na 40. mieste s časom 4:50 min, no účasť vo finále mal zaručenú už predom vďaka dobrému umiestneniu (18. miesto) na pretekoch v Maribore.

Video pádu Adama Rojčeka:

„Z dneška som fakt sklamaný, túto sezónu som konečne ukazoval to, čoho som schopný, ale v jednej z točiek mi proste explodovala predná guma a ja som v tej rýchlosti šiel k zemi ako vrece zemiakov,“ napísal Adam Rojček.

„Trafil som pravým ramenom ten najväčší kameň, aký som si mohol nájsť a zatiaľ vôbec neviem či je to v pohode, alebo nie. Každopádne dúfam, že budem ready jazdiť v Leogangu, kde sa ide o týždeň další svetový pohár. Snáď to nejak prespím a uvidíme ráno. Prepáčte tí, čo ste čakali pred obrazovkami, nemal som to zrovna v pláne.“

Vo Fort Williame pretekal aj Rojčekov český tímový kolega Stanislav Sehnal, ktorý postúpil z kvalifikácie aj napriek nepríjemnému pádu pri tréningu. Vo finále zaostal za víťazom Amary Pierronom 19,6 sekundy a skončil na 49. mieste.

Vaše komentáre

Zavrieť reklamu