Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Tlačové správy

ALPA pomáha svalom k dobrej kondícii už 106 rokov + súťaž

Biker
ALPA pomáha svalom k dobrej kondícii už 106 rokov + súťaž

Alpa prišla na trh už v roku 1913. Odvtedy si získala mnoho priaznivcov. Za veľkú obľúbenosť vďačí svojej všestrannosti použitia a rozmanitosti produktov. Tie sú určené hlavne pre starostlivosť o pohybový aparát – svaly, kĺby a šľachy.

Najväčšiu pozornosť starostlivosti o svaly venujú najmä aktívni športovci. Je im dobre známe, že poctivú prípravu svalov na športový výkon netreba nikdy vynechať. A že rovnako dôležité je, osvojiť si rutinu po športovom výkone, ktorou je uvoľňujúca masáž svalov.

Pre špeciálne potreby športovcov v Alpe vyvinuli samostatný rad produktov ALPA SPORT STAR. Táto línia prináša gély, emulzie, oleje a roztoky určené buď na zahriatie svalov (START so zázvorom) alebo ich regeneráciu po výkone (RELAX s mentolom).

Hrejivá emulzia je určená na prípravnú masáž svalov pred športovým a namáhavým pracovným výkonom. Ďumbierový extrakt a gáfor majú výrazne hrejivé a prekrvujúce účinky na svaly. Už po krátkej masáži týmto prípravkom sú svaly pripravené na zvýšenú námahu. Hrejivú emulziu možno použiť aj na zatuhnuté svalstvo.

Chladivá emulzia je určená na uvoľňujúcu masáž po športe a fyzickej námahe. Silica z jedle sibírskej a mentol napomáhajú prekrveniu pokožky a uvoľneniu svalov. Mentol má výrazné chladivé a upokojujúce účinky. Emulzia obsahuje tiež kreatín, ktorý odstráni únavu, zmierni bolesť a urýchli regeneráciu.

Viac informácií na webe www.alpa.sk

Produktový rad ALPA SPORT STAR kúpite v predajniach 101 Drogerie, DM Drogerie, Teta, Tesco a Metro.

Súťaž

Súťažná otázka: Koľko rokov je na trhu značka ALPA?

Odpovede píšte do komentárov pod príspevok na facebooku – tu.

Traja výhercovia získajú balíček produktov ALPA SPORT STAR určených pre športovú masáž.

Správnu odpoveď nájdete v článku.

Vaše komentáre

Aktuality

Včera 16:39 43-ročný Alejandro Valverde suverénne vyhral gravelové preteky Svetového pohára La Indomable.

Valverde zvíťazil na 96-kilometrovej trati s prevýšením 2 400 m v španielskej provincii Almeria. Na druhom mieste skončil francúzsky jazdec Hugo Drechou (Groove Gravel) pred Portugalčanom Tiagom Ferreirom (Vouzela BH).

19.04.2024 Po Cape Epic potvrdzujú Števková s Krahulcovou výbornú formu aj na pretekoch 4 Islands, kde sú priebežne na 3. mieste (+ galéria).

Slovenské duo pretekárok Janka Keseg Števková s Martinou Krahulcovou nastúpili do ďalších etapových pretekov dvojíc, tentokrát v Chorvátsku na podujatí 4 Islands. V pretekoch sa im darí a zatiaľ v každej etape skončili na vynikajúcom 3. mieste!

19.04.2024 Video: Toto je trať 2. kola svetového pohára XCO v brazílskej Araxá.

Minulý týždeň odštartoval seriál svetového pohára v horskej cyklistike podujatiami XCC a XCO v brazílskej Mairiporã. Pretekári mali niekoľko dní na oddych a doladenie formy a už počas soboty a nedele sa môžeme tešiť na druhé kolo svetového pohára.

19.04.2024 Juan Pedro López je celkovým víťazom pretekov Okolo Álp, poslednú etapu vyhral Aurélien Paret-Peintre.

26-ročný Španiel si pripísal na talianskych etapových pretekoch svoje prvé profesionálne víťazstvo, keď vyhral tretiu etapu, a zároveň sa stal po prvýkrát víťazom celkovej klasifikácie.

19.04.2024 Fotogaléria: Ako Peter Sagan jazdil aj varil na tréningovom kempe vo Finale Ligure.

„Takto dobre som sa necítil už asi 10 rokov,“ povedal Peter pri našej poslednej spoločnej večeri. „Som naozaj rád, že sme sa tu stretli takáto skvelá partia a dúfam, že sa takto ešte stretneme.“

Zavrieť reklamu