Santa Cruz prišiel s úplne novým hardtailom Chameleon Carbon. Model Chameleon je síce v ponuke Santa Cruz dlhšie, avšak teraz prichádza upgrade s karbónovým rámom.
Detaily Santa Cruz Chameleon Carbon
Veľkosť kolies: 29″ alebo 27,5″
Zdvih: 120mm (29″) / 130 mm (27,5″)
Materiál rámu: karbón
Hlavový uhol: 67.2° – 67.3° (podľa veľkosti kolies)
Gumy: priestor pre plášte 3,0″ (27,5″) alebo 2,5″ (29″)
V Južnej Kórei sa začína sezóna Svetového pohára a Evie Richards na nej bude mať k dispozícii výnimočný XC prototyp Treku, ktorý je dostupný iba pre vybraných pretekárov.
Nemecká značka posúva svoj pretekársky cross-country model bližšie k tomu, čo dnes vyžadujú najťažšie trate. Novinka dostala viac zdvihu, upravenú geometriu a ľahší rám CFR.
Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie
Vaše komentáre