Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Haibike nie sú iba elektrobicykle

Svetová jednotka na trhu s elektrobicyklami Haibike je známa svojou širokou ponukou rôznych elektro modelov a ich precíznym spracovaním.
Biker

Popularita naších bicyklov stále veľmi rastie a teší sa veľkej obľube aj medzi Slovenskými zákazníkmi. Haibike však nie sú iba elektrobicykle! Na rok 2017 sme vytvorili jedinečnú kolekciu klasických MTB modelov s názvom Haibike SEET. Jedná sa o originálne hliníkové hydroform. rámy so skvelým agresívnym vzhľadom, výbornou geometriou a nezameniteľným designom. Nové rámy sú použité od detských modelov:
Seet HardFour (24″)

Seet HardSeven (27,5″), Seet HardNine (29″), Seet Fatsix (Fatbike), až po dámske modely Seet HardLife (27,5″). Ponuku MTB modelov dopĺňajú skvelé karbónové modely Greed na 27,5″ alebo 29″ kolesách. V ponuke samozrejme nesmú chýbať ani cestné bicykle. Top model Affair na karbonovom ráme s viacerými variantami výbavy a taktiež cenovo dostupnejšie hliníkové modely Seet Race.

ww.haibike.com

Aktuality

Včera 16:37 Nový Specialized Crux DSW je s hmotnosťou pod 1,4 kg „najľahší gravelový zliatinový rám na trhu“.

Rámová sada spolu s vidlicou váži tesne pod 2 kg a má rovnakú geometriu ako karbónový Crux. V kompletnej výbave váži 9,37 kg a stojí 2 700 eur.

Včera 15:41 Simon Yates po 11 rokoch končí v Jayco AlUla a má podpísať zmluvu s tímom Visma – Lease a Bike.

Yatesovi, ktorý sa stal profesionálom v tíme ako Orica GreenEDGE v roku 2014, vyprší zmluva na konci tejto sezóny. Austrálsky jazdec Ben O’Connor je údajne pripravený pripojiť sa k Jaycu a nahradiť Yatesa ako lídra pre GC na etapových pretekoch. (La Gazzetta dello Sport)

Včera 15:29 Victor Campenaerts má podpísať trojročnú zmluvu s tímom Visma – Lease a Bike.

Campenaerts strávil v tomto tíme dva roky (2015, 2016), keď ešte fungoval pod názvom LottoNL-Jumbo. Jeho odchod zo súčasného Lotto Dstny je tiež dôsledkom obáv o nedostatok financií v belgickom tíme.

Včera 15:11 Giulio Ciccone je chorý a Tao Geoghegan Hart mal pozitívny test na COVID-19 pred štartom na Tour de France.

Jazdci tímu Lidl-Trek kvôli chorobe vynechajú dôležitý tréning v posledných týždňoch pred Tour, čo by mohlo výrazne ovplyvniť ich nádeje a ambície na celkové hodnotenie. (Cyclingnews)

Včera 14:59 Tour de France 2026 sa bude štartovať v Barcelone.

Organizátori Tour de France potvrdili dlhodobé špekulácie, že Grand Départ 2026 sa bude konať v Barcelone, pričom preteky budú v meste prítomné po dobu troch dní. (LeTour)

Zavrieť reklamu