Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Haibike nie sú iba elektrobicykle

Svetová jednotka na trhu s elektrobicyklami Haibike je známa svojou širokou ponukou rôznych elektro modelov a ich precíznym spracovaním.
Biker

Popularita naších bicyklov stále veľmi rastie a teší sa veľkej obľube aj medzi Slovenskými zákazníkmi. Haibike však nie sú iba elektrobicykle! Na rok 2017 sme vytvorili jedinečnú kolekciu klasických MTB modelov s názvom Haibike SEET. Jedná sa o originálne hliníkové hydroform. rámy so skvelým agresívnym vzhľadom, výbornou geometriou a nezameniteľným designom. Nové rámy sú použité od detských modelov:
Seet HardFour (24″)

Seet HardSeven (27,5″), Seet HardNine (29″), Seet Fatsix (Fatbike), až po dámske modely Seet HardLife (27,5″). Ponuku MTB modelov dopĺňajú skvelé karbónové modely Greed na 27,5″ alebo 29″ kolesách. V ponuke samozrejme nesmú chýbať ani cestné bicykle. Top model Affair na karbonovom ráme s viacerými variantami výbavy a taktiež cenovo dostupnejšie hliníkové modely Seet Race.

ww.haibike.com

Aktuality

Včera 11:07 Prečo nemôžu pretekať cyklisti s defibrilátorom? Vysvetľuje lekár Belgickej cyklistickej federácie.

„Ak futbalista dostane arytmiu, môže sa zohnúť na kolená, ale neohrozí seba ani ostatných hráčov. Ak sa defibrilátor zapne, keď ide cyklista v zjazde v horskom priesmyku, môže spadnúť a ohroziť seba aj ostatných jazdcov,“ hovorí Kris Van der Mieren.

Včera 10:37 17-ročný americký supertalent Andrew August má ísť do Ineosu: Je to Remco s väčšou silou.

Andrew August odmietol ponuku zmluvy s americkým tímom Hagens Bermans Axeon. Zaujímalo sa oňho viacero WorldTour tímov a údajne je jeho prestup do Ineos Grenadiers blízko, ale zmluvu ešte nepodpísal. (GCN)

Včera 10:08 Shimano sťahuje 760-tisíc kľúk Ultegra a Dura-Ace kvôli viac ako 4500 prípadom zlyhania materiálu.

Zlyhanie materiálu kľúk Hollowtech viedlo k celkovo šiestim zraneniam, ktoré zahŕňali zlomeniny a vykĺbenia kostí či tržné rany.

21.09.2023 Nathan Van Hooydonck musí pre problémy so srdcom predčasne ukončiť profesionálnu kariéru.

Jazdec tímu Jumbo-Visma mal prednedávnom dopravnú nehodu po kolapse počas jazdy v dôsledku anomálie srdcového svalu.

 

21.09.2023 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

Zavrieť reklamu