Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

BAJKULA TEST WEEKEND 2017

Milí priatelia, pozývame vás na BAJKULA TEST WEEKEND 2017 – tohtoročnú testovačku bicyklov našich top značiek GIANT, LIV, TREK, LAPIERRE a ROCKY MOUNTAIN.
Biker

tento víkend 13. a 14. mája 2017 budete mať možnosť otestovať si viac ako 43 parádnych nových bicyklov v príjemnom prostredí areálu pri Horárni v Krasňanoch v Bratislave. V nedeľu sa k nám pridajú aj kolobežky KOSTKA, ktoré si taktiež budete môcť poskúšať dosýta.

Info k testovaniu:
Testovanie bicyklov bude prebiehať v obidva dni od 10:00 do 17:00. Bicykel podľa výberu budete môcť testovať cca 1 hodinu (čas s prípravou). Podmienkou k vypožičaniu sú dva doklady totožnosti, napr. OP a VP. Prilba je povinná. Ak môžete, doneste si vlastné pedále. K dispozícii síce bude niekoľko párov spd pedálov Shimano a platformy, ale množstvo bude obmedzené. Ak máte náhodou iný systém, doneste tiež. Rezervácia bicykla vopred nie je možná, dohodnúť sa dá až na mieste.
Zoznam testovacích bicyklov nájdete tu.

Počas oboch dní sa taktiež môžete zúčastniť bezplatnej

ŠKOLY TECHNICKEJ JAZDY

so skúsenými inštruktormi Romanom Zemánkom (bajkula) a Dušanom Chudíkom (OZ Pedál). V sobotu od 14:00 do 16:00, v nedeľu od 10:00 do 12:00 a poobede od 14:00 do 16:00.

Kapacita jednej skupiny je 10 osôb. Ak máte záujem zúčastniť sa, môžete sa prihlásiť na mieste, prípadne vopred mailom na bajkula@bajkula.sk.

Pre testujúcich bude pripravené i občerstvenie a tombola.

Spravte si čas, vybavte sa dobrou náladou a príďte si s nami zatestovať a zajazdiť.

Tešíme sa na vás!

bajkula tím

www.bajkula.sk

Aktuality

14:35 Jan Tratnik skončí vo Visme a podpíše trojročnú zmluvu s tímom Red Bull Bora-Hansgrohe.

O prestupe slovinského univerzála do Bory sa špekulovalo celú jar a podľa viacerých zdrojov to vyzerá, že dohoda medzi Tratnikom a tímom, čoskoro sponzorovaným Red Bullom, je už hotová.

14:10 Garmin predstavil „najinteligentnejší“ cyklopočítač Edge 1050. Má nový displej, výdrž 60 hodín a môžete ním platiť.

Nová vlajková loď cyklopočítačov od Garminu stojí 750 eur, avšak nemá verziu so solárnym nabíjaním.

12:27 Zakladatelia GCN odkúpili naspäť svoj podiel od Warner Bros a vracajú sa k pôvodnej tvorbe.

Známy cyklistický YouTube kanál Global Cycling Network sa chce primárne sústrediť na tvorbu videí. Ich webová stránka, ktorá okrem iného informovala aj o aktualitách zo sveta cyklistiky, končí. Končí aj online platforma Eurosportu a živé vysielanie cyklistických pretekov sa presunie na platformy Max a discovery+.

11:38 Sepp Kuss nejde na Tour de France, po prekonaní COVID-19 sa dostatočne nezotavil.

Tím Visma-Lease a Bike oznámil, že Kuss neodštartuje na Tour a nahradí ho holandský vrchár Bart Lemmen.

Včera 14:48 Okolo Slovenska 2024: Detaily etáp, zoznam štartujúcich a harmonogram vysielania.

Etapové preteky Okolo Slovenska sa uskutočnia od 26. do 30. júna. Pozrite si mapy, profily a časový harmonogram etáp, a tiež program živého vysielania.

Zavrieť reklamu