Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

BAJKULA TEST WEEKEND 2017

Milí priatelia, pozývame vás na BAJKULA TEST WEEKEND 2017 – tohtoročnú testovačku bicyklov našich top značiek GIANT, LIV, TREK, LAPIERRE a ROCKY MOUNTAIN.
Biker

tento víkend 13. a 14. mája 2017 budete mať možnosť otestovať si viac ako 43 parádnych nových bicyklov v príjemnom prostredí areálu pri Horárni v Krasňanoch v Bratislave. V nedeľu sa k nám pridajú aj kolobežky KOSTKA, ktoré si taktiež budete môcť poskúšať dosýta.

Info k testovaniu:
Testovanie bicyklov bude prebiehať v obidva dni od 10:00 do 17:00. Bicykel podľa výberu budete môcť testovať cca 1 hodinu (čas s prípravou). Podmienkou k vypožičaniu sú dva doklady totožnosti, napr. OP a VP. Prilba je povinná. Ak môžete, doneste si vlastné pedále. K dispozícii síce bude niekoľko párov spd pedálov Shimano a platformy, ale množstvo bude obmedzené. Ak máte náhodou iný systém, doneste tiež. Rezervácia bicykla vopred nie je možná, dohodnúť sa dá až na mieste.
Zoznam testovacích bicyklov nájdete tu.

Počas oboch dní sa taktiež môžete zúčastniť bezplatnej

ŠKOLY TECHNICKEJ JAZDY

so skúsenými inštruktormi Romanom Zemánkom (bajkula) a Dušanom Chudíkom (OZ Pedál). V sobotu od 14:00 do 16:00, v nedeľu od 10:00 do 12:00 a poobede od 14:00 do 16:00.

Kapacita jednej skupiny je 10 osôb. Ak máte záujem zúčastniť sa, môžete sa prihlásiť na mieste, prípadne vopred mailom na bajkula@bajkula.sk.

Pre testujúcich bude pripravené i občerstvenie a tombola.

Spravte si čas, vybavte sa dobrou náladou a príďte si s nami zatestovať a zajazdiť.

Tešíme sa na vás!

bajkula tím

www.bajkula.sk

Aktuality

11:04 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

10:40 Video: Do cieľa prišiel celý od krvi. Stefan Küng spadol hlavou na bariéru a zlomil si ruku aj lícnu kosť.

Švajčiarsky jazdec mal našliapnuté k skvelému výsledku a pódiovému umiestneniu na Majstrovstvách Európy v časovke, avšak v závere nepríjemne spadol hlavou na bariéru vedľa cesty. Napriek tvrdému pádu a početným zraneniam časovku dokončil a zakrvavený prešiel cieľom na 11. mieste.

 

10:08 Simona Kuchyňková po výhre Svetového pohára v endure: Od radosti som plakala, nemožné sa stalo skutočnosťou.

„V zlomku sekundy som dostala extrémny flash všetkých udalostí, ktoré sa stali za posledné dva roky a od radosti som plakala dobrých dvadsať minút. A to ma teda nevidno často plakať,“ povedala Kuchyňková, ktorá vyhrala v Chateli o 0,11 sekundy.

09:44 Pozvánka: Cyklojazda z Bratislavy do Viedne Open Border Ride 2023.

S BUBO a bratmi Velitsovými z Isadore Apparel sa štartuje z centra Bratislavy, aby sme si pripomenuli symbol slobody a otvorených hraníc.

09:27 Nora Jenčušová skončila po skvelom výkone štvrtá v časovke na Majstrovstvách Európy.

21-ročnú Slovenku delili od umiestnenia na pódiu len dve sekundy. Majsterkou Európy sa stala len 18-ročná Britka Zoe Bäckstedt.

Zavrieť reklamu