Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

BAJKULA TEST WEEKEND 2017

Milí priatelia, pozývame vás na BAJKULA TEST WEEKEND 2017 – tohtoročnú testovačku bicyklov našich top značiek GIANT, LIV, TREK, LAPIERRE a ROCKY MOUNTAIN.
Biker

tento víkend 13. a 14. mája 2017 budete mať možnosť otestovať si viac ako 43 parádnych nových bicyklov v príjemnom prostredí areálu pri Horárni v Krasňanoch v Bratislave. V nedeľu sa k nám pridajú aj kolobežky KOSTKA, ktoré si taktiež budete môcť poskúšať dosýta.

Info k testovaniu:
Testovanie bicyklov bude prebiehať v obidva dni od 10:00 do 17:00. Bicykel podľa výberu budete môcť testovať cca 1 hodinu (čas s prípravou). Podmienkou k vypožičaniu sú dva doklady totožnosti, napr. OP a VP. Prilba je povinná. Ak môžete, doneste si vlastné pedále. K dispozícii síce bude niekoľko párov spd pedálov Shimano a platformy, ale množstvo bude obmedzené. Ak máte náhodou iný systém, doneste tiež. Rezervácia bicykla vopred nie je možná, dohodnúť sa dá až na mieste.
Zoznam testovacích bicyklov nájdete tu.

Počas oboch dní sa taktiež môžete zúčastniť bezplatnej

ŠKOLY TECHNICKEJ JAZDY

so skúsenými inštruktormi Romanom Zemánkom (bajkula) a Dušanom Chudíkom (OZ Pedál). V sobotu od 14:00 do 16:00, v nedeľu od 10:00 do 12:00 a poobede od 14:00 do 16:00.

Kapacita jednej skupiny je 10 osôb. Ak máte záujem zúčastniť sa, môžete sa prihlásiť na mieste, prípadne vopred mailom na bajkula@bajkula.sk.

Pre testujúcich bude pripravené i občerstvenie a tombola.

Spravte si čas, vybavte sa dobrou náladou a príďte si s nami zatestovať a zajazdiť.

Tešíme sa na vás!

bajkula tím

www.bajkula.sk

Aktuality

09:19 Video: Chris Froome spravil paródiu na virálne reklamné video Bentley.

Štvornásobný víťaz Tour de France túto sezónu toho síce veľa nevyhral, ale aspoň na chvíľu „vyhral internet“ komickým videom, v ktorom paroduje virálnu reklamu automobilky Bentley.

Včera 17:15 Janka Keseg Števková a Jakub Jenčuš vyhrali najdlhšiu 80 km trať v rámci Kaktus Bike Bratislavský MTB maratón (výsledky+galéria).

Predposledný septembrový víkend bola Bratislava dejiskom jedného z najpopulárnejších slovenských MTB maratónov.

Včera 15:07 Simona Kuchyňková vyhrala posledné kolo Českej Enduroséria a stala sa jej celkovou víťazkou.

Česká Enduroserie mala cez víkend na programe svoje posledné kolo v roku 2023 a to aj so slovenskou účasťou.

Včera 11:27 Wout van Aert má zmiešané pocity po zisku trinásteho striebra na majstrovstvách.

29-ročný Belgičan skončil počas svojej kariéry už 13-krát na druhom mieste na svetovom resp. európskom šampionáte i olympiáde. Tento rok získal striebro na majstrovstvách sveta v cyklokrose aj v cestnej cyklistike, pričom v oboch prípadoch ho predbehol Mathieu van der Poel.

Včera 11:14 Richard Tandara je majster sveta v zjazde v kategórii do 15 rokov (+video a výsledky).

Mladý slovenský talent Richard Tandara vyhral v nedeľu Majstrovstvá sveta juniorov v zjazde v rakúskom Schladmingu a zaznamenal svoj doteraz najväčší úspech.

Zavrieť reklamu