Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

BAJKULA TEST WEEKEND 2017

Milí priatelia, pozývame vás na BAJKULA TEST WEEKEND 2017 – tohtoročnú testovačku bicyklov našich top značiek GIANT, LIV, TREK, LAPIERRE a ROCKY MOUNTAIN.
Biker

tento víkend 13. a 14. mája 2017 budete mať možnosť otestovať si viac ako 43 parádnych nových bicyklov v príjemnom prostredí areálu pri Horárni v Krasňanoch v Bratislave. V nedeľu sa k nám pridajú aj kolobežky KOSTKA, ktoré si taktiež budete môcť poskúšať dosýta.

Info k testovaniu:
Testovanie bicyklov bude prebiehať v obidva dni od 10:00 do 17:00. Bicykel podľa výberu budete môcť testovať cca 1 hodinu (čas s prípravou). Podmienkou k vypožičaniu sú dva doklady totožnosti, napr. OP a VP. Prilba je povinná. Ak môžete, doneste si vlastné pedále. K dispozícii síce bude niekoľko párov spd pedálov Shimano a platformy, ale množstvo bude obmedzené. Ak máte náhodou iný systém, doneste tiež. Rezervácia bicykla vopred nie je možná, dohodnúť sa dá až na mieste.
Zoznam testovacích bicyklov nájdete tu.

Počas oboch dní sa taktiež môžete zúčastniť bezplatnej

ŠKOLY TECHNICKEJ JAZDY

so skúsenými inštruktormi Romanom Zemánkom (bajkula) a Dušanom Chudíkom (OZ Pedál). V sobotu od 14:00 do 16:00, v nedeľu od 10:00 do 12:00 a poobede od 14:00 do 16:00.

Kapacita jednej skupiny je 10 osôb. Ak máte záujem zúčastniť sa, môžete sa prihlásiť na mieste, prípadne vopred mailom na bajkula@bajkula.sk.

Pre testujúcich bude pripravené i občerstvenie a tombola.

Spravte si čas, vybavte sa dobrou náladou a príďte si s nami zatestovať a zajazdiť.

Tešíme sa na vás!

bajkula tím

www.bajkula.sk

Aktuality

20:31 Video: Birell Bikefest 2024 aftermovie.

Najväčší bicyklový festival v strednej Európe Birell Bikefest 2024 opäť prekonal očakávania a my sme boli svedkami ďalšieho skvelého ročníka. Množstvo bicyklov, pretekov, fanúšikov a zábavy zaplavilo kálnický kopec a skvelá bike atmosféra sa niesla vzduchom počas celého víkendu. Asi nejako takto.

17:37 Dylan Groenewegen vyhral v šprinte úvodnú etapu Okolo Slovinska, jedinú horskú prémiu získal jazdec Pierre Baguette.

Groenewegen vyhral tesne pred Alexandrom Kristoffom a tretí finišoval Phil Bauhaus. Z jazdcov slovenského tímu Pierre Baguette sa umiestnil najlepšie Adam Líška, ktorý skončil na 22. mieste, zatiaľ čo jeho český tímový kolega Tomáš Kalojíros sa dostal do úniku a vybojoval jediný možný bod na horskej prémii, takže sa oblečie do dresu lídra súťaže vrchárov.

17:06 Torstein Træen vyhral z úniku horskú 4. etapu Okolo Švajčiarska, do žltého dresu sa oblečie Adam Yates.

Etapa sa končila na vrchole stúpania Gotthard Pass, v ktorom sa dokázal Nór Træen ako jediný jazdec z úniku udržať pred favoritmi celkovej klasifikácie. Adam Yates zaútočil 4 km pred cieľom, vytvoril si veľký náskok a skončil druhý, vďaka čomu sa stal priebežným lídrom celkového hodnotenia.

11:35 Rebríček 10 najbezpečnejších cestných heliem roku 2024.

Americký technický inštitút Virginia Tech otestoval 89 cestných heliem, z ktorých najlepšie vyšla prilba Giro Aries Spherical.

09:52 Foto: Nový majstrovský špeciál Canyon Aeroad Mathieu van der Poela.

Nový pretekársky bicykel Mathieu van der Poela má nielen nový dizajn, ale ide tiež o prototyp nového modelu Aeroad, ktorý Canyon ešte nepredstavil.

Zavrieť reklamu