Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

BIKEFEST: CTM Enduro Race

Na enduro pretekoch s rekordnou účasťou sa poriadne prášilo.
Biker

Enduro je čoraz populárnejšou disciplínou a platí to aj o enduro pretekoch na BIkeFeste. Tento rok odštartovalo vyše 400 pretekárov, ktorých čakalo 6 meraných RS-iek, na ktorých sa brutáne prášilo. Prašný podklad viacerých pretekárov poriadne vyškolil a zaskočil – o nosenie biku, pády a vylietavanie z trate nebola núdza. Medzi najzábavnejšie momenty preteku patrilo vyjadrenie jedného pretekára potom, čo obišiel traťového komisára (ktorý mu mal pomocou čipu zmerať čas na RS-ke): „Mne to merať nemusíš.“ Aj o podobných bizarnostiach je enduro pretek v Kálnici!

RACE Muži U21

RACE Muži Elite

RACE Muži Masters

RACE Ženy

HOBBY Muži U21

HOBBY Muži

HOBBY Masters

HOBBY SuperMasters

HOBBY Ženy U17

HOBBY Ženy 18+

Výsledky:

Aktuality

17:31 5 horských bicyklov, ktoré dostali ocenenie za inováciu a dizajn modelov 2025.

Pozrite si najzaujímavejšie dizajny horských bicyklov v roku 2025.

16:17 Downmall sa po siedmich rokoch vrátil do Prahy (video + galéria).

Zjazdové preteky v nákupnom centre opäť prilákali tisíce divákov. Tomáš Slavík predviedol suverénny výkon, zajazdil najrýchlejšie časy a vo finále si pripísal ďalšie víťazstvo.

15:41 Chystá sa Tadej Pogačar na Paríž-Roubaix? Majster sveta absolvoval tréning na dlažobných kockách Arenbergu (+video).

Aj keď Paríž-Roubaix nie je v oficiálnom programe Tadeja Pogačara pre sezónu 2025, je možné, že sa tento rok zúčastní legendárneho „Pekla severu“.

15:17 Koniec downcountry? Pivot Trailcat spája efektivitu XC s vlastnosťami trailového bicykla.

Pivot odmieta označenie downcountry a namiesto toho predstavuje Trailcat ako krátkozdhihový trailový bicykel, ktorý vyhovie jazdcom hľadajúcim rovnováhu medzi rýchlosťou a stabilitou.

12:07 David Gaudu porazil Adama Yatesa a vyhral tretiu etapu Okolo Ománu.

Gaudu zvíťazil na vrchole stúpania Jabal Haat po sérii útokov v záverečnom kilometri a dostal sa aj do vedenia celkovej klasifikácie. Na druhom mieste skončil Adam Yates a tretí finišoval Damien Howson.

Zavrieť reklamu