Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

BIKEFEST: CTM Enduro Race

Na enduro pretekoch s rekordnou účasťou sa poriadne prášilo.
Biker

Enduro je čoraz populárnejšou disciplínou a platí to aj o enduro pretekoch na BIkeFeste. Tento rok odštartovalo vyše 400 pretekárov, ktorých čakalo 6 meraných RS-iek, na ktorých sa brutáne prášilo. Prašný podklad viacerých pretekárov poriadne vyškolil a zaskočil – o nosenie biku, pády a vylietavanie z trate nebola núdza. Medzi najzábavnejšie momenty preteku patrilo vyjadrenie jedného pretekára potom, čo obišiel traťového komisára (ktorý mu mal pomocou čipu zmerať čas na RS-ke): „Mne to merať nemusíš.“ Aj o podobných bizarnostiach je enduro pretek v Kálnici!

RACE Muži U21

RACE Muži Elite

RACE Muži Masters

RACE Ženy

HOBBY Muži U21

HOBBY Muži

HOBBY Masters

HOBBY SuperMasters

HOBBY Ženy U17

HOBBY Ženy 18+

Výsledky:

Aktuality

Včera 15:56 Nová Merida One-Sixty FR kombinuje 180 mm zdvih s mullet kolesami.

Bicykel určený primárne na zábavu v bikeparku a na tých najdrsnejších enduro trailoch má odolné komponenty a priaznivý pomer cena/výkon.

Včera 13:01 Kvíz: Viete, čo robia v skutočnosti sponzori najväčších cyklistických tímov?

Ich mená poznáme všetci takmer naspamäť, ale viete, čo vlastne znamenajú a čomu sa venujú sponzori najväčších cyklistických tímov? Niektoré odpovede vás určite prekvapia a asi aj pobavia, keďže veľká väčšina sponzorov nemá s bicyklovým priemyslom nič spoločné.

Včera 12:02 Video: Elitní XC pretekári testovali cez víkend olympijskú trať v Paríži.

Sobota slúžila na zoznámenie sa s traťou a v nedeľu sa jazdci pustili do pretekania. Víkend mal organizátorom priniesť množstvo údajov a spätnú väzbu o trati a zázemí pretekov, ktoré bude počas olympiády čeliť náporu ľudí.

Včera 09:58 Spojenie Quick-Stepu a Jumbo-Visma by malo katastrofálne následky, hovorí Philippe Gilbert.

41-ročný bývalý profesionálny cyklista vyjadril obavy o ekonomické následky pre profesionálnu cyklistiku v dôsledku potenciálneho spojenia tímov Soudal-QuickStep a Jumbo-Visma v roku 2024.

Včera 09:19 Video: Chris Froome spravil paródiu na virálne reklamné video Bentley.

Štvornásobný víťaz Tour de France túto sezónu toho síce veľa nevyhral, ale aspoň na chvíľu „vyhral internet“ komickým videom, v ktorom paroduje virálnu reklamu automobilky Bentley.

Zavrieť reklamu