Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

DVOJBALENIE TRENIEK MEATFLY K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

VIDEO ‎| 3 najlepšie jazdy z Red Bull Rampage 2025

Pozrite si tri finálové jazdy, ktoré rozhodli o poradí na najväčšom freeridovom podujatí planéty.
Martin Radošovský

Tohtoročný Rampage priniesol nečakaného šampióna. Iba dvadsaťdvaročný Hayden Zablotny po páde v prvom kole zvládol druhú jazdu s absolútnou istotou a stal sa prvým nováčikom, ktorý získal titul od premiérového víťazstva Brandona Semenuka.

Jeho mix technických dropov, rotácií a trikov okamžite zaujal porotu aj divákov.

Na druhom mieste skončil Thomas Genon, ktorý po rokoch neúspešných pokusov prelomil svoju rampageovú smolu a konečne sa postavil na pódium.

Tretí finišoval Tom Van Steenbergen, ktorý zaujal vycibreným štýlom a ikonickým Caveman dropom už v úvode jazdy.

Pozrite si tri jazdy, ktoré rozhodli o výsledkoch Red Bull Rampage 2025.

Aktuality

16:37 Paul Seixas môže podľa Benoota prekvapiť aj na pódiu Tour de France: To, čo ten chalan dokáže, je naozaj výnimočné.

Mladý Francúz patrí medzi najväčšie objavy sezóny, no podľa skúseného tímového kolegu bude pri jeho ďalšom raste rozhodujúce, aby naňho verejnosť zbytočne netlačila.

16:12 Tour de France rozdá opäť viac ako dva milióny eur. Odmeny však výrazne zaostávajú za inými športmi.

Aj keď ide o najlukratívnejšie cyklistické podujatie sveta, finančné odmeny na Tour de France sú v porovnaní s tenisom či futbalom stále prekvapivo nízke.

Včera 18:10 Jhonatan Narváez zvládol dramatický záver a vyhral tretiu etapu Okolo Švajčiarska.

Ekvádorský jazdec pokračuje vo výbornej forme a na Okolo Švajčiarska pridal ďalšie víťazstvo pre tím UAE Emirates-XRG.

Včera 18:01 Kubiš v cieľovom stúpaní nestačil na najlepších. Kráľovskú etapu Okolo Belgicka vyhral Alex Aranburu.

Aranburu zvíťazil v šprinte do kopca pred druhým Lewisom Askeym a tretí finišoval Carlos Canal. Slovenský majster Lukáš Kubiš prešiel cieľom na 16. mieste.

Včera 17:32 Nový mestský elektrobicykel Canyon Roadlite:ON využíva vôbec prvý nábojový motor Bosch Hub Line.

Model Canyon Roadlite:ON CF stojí 2999 eur a je určený pre mestských jazdcov, ktorí sa chcú po uliciach pohybovať rýchlo a efektívne.

Zavrieť reklamu