Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Inzercia

Nový TUCSON: Pripravený na všetky dobrodružstvá

Najpredávanejšie SUV od Hyundai ponúka kompletne prepracovaný interiér, top technológie aj vyšší komfort jazdy. A pod kapotou benzínový, naftový aj hybridný pohon!
Matúš Bušík
Nový TUCSON: Pripravený na všetky dobrodružstvá

Radikálne zmeny, ktoré potešia

Aj po modernizácii ostáva Tucson dizajnovo neprehliadnuteľným SUV. „Anjelské krídla“ dostali modernejší „look“ tvorený štyrmi LED diódami, ale skutočná revolúcia nastala vnútri. Veľká zakrivená obrazovka, ktorá kombinuje dvojicu 12,3-palcových displejov s krásnou grafikou, 12-palcový head-up displej s premietaním najdôležitejších informácií priamo na čelné sklo aj prepracovaný panel klimatizácie s fyzickými tlačidlami – to určite ocení každý vodič.

Digitálny kľúč a inteligentné svetlomety

V novom Tucsone je najčerstvejšia verzia navigácie vždy poruke vďaka bezdrôtovým aktualizáciám OTA. Zabudnete si kľúč doma? Žiaden problém. S digitálnym kľúčom 2. generácie vo svojom smartfóne auto pohodlne odomknete, naštartujete a môžete vyraziť. O skvelú viditeľnosť v noci sa postarajú inteligentné predné LED svetlomety.

Benzín, nafta, hybrid, aj štvorkolka

Nový TUCSON je k dispozícii s benzínovým aj naftovým motorom, ako samonabíjací hybrid aj zo siete dobíjateľný plug-in hybrid. Vždy si môžete vybrať medzi pohonom len prednej nápravy alebo všetkých kolies.

Pripravený na všetky dobrodružstvá

Nový Tucson je všestranné SUV, s ktorým vás na cestách nič nezaskočí. Už v základe je vybavený zabudovanou 12,3“ navigáciou, prednými LED svetlometmi, inteligentným kľúčom aj zadnou parkovacou kamerou. Jeho cena štartuje na sume od 27 990 € a nájdete ho u všetkých predajcov Hyundai. Viac informácií získate na stránke Hyundai.sk.

Advertisement

Aktuality

16:37 Nový Specialized Crux DSW je s hmotnosťou pod 1,4 kg „najľahší gravelový zliatinový rám na trhu“.

Rámová sada spolu s vidlicou váži tesne pod 2 kg a má rovnakú geometriu ako karbónový Crux. V kompletnej výbave váži 9,37 kg a stojí 2 700 eur.

15:41 Simon Yates po 11 rokoch končí v Jayco AlUla a má podpísať zmluvu s tímom Visma – Lease a Bike.

Yatesovi, ktorý sa stal profesionálom v tíme ako Orica GreenEDGE v roku 2014, vyprší zmluva na konci tejto sezóny. Austrálsky jazdec Ben O’Connor je údajne pripravený pripojiť sa k Jaycu a nahradiť Yatesa ako lídra pre GC na etapových pretekoch. (La Gazzetta dello Sport)

15:29 Victor Campenaerts má podpísať trojročnú zmluvu s tímom Visma – Lease a Bike.

Campenaerts strávil v tomto tíme dva roky (2015, 2016), keď ešte fungoval pod názvom LottoNL-Jumbo. Jeho odchod zo súčasného Lotto Dstny je tiež dôsledkom obáv o nedostatok financií v belgickom tíme.

15:11 Giulio Ciccone je chorý a Tao Geoghegan Hart mal pozitívny test na COVID-19 pred štartom na Tour de France.

Jazdci tímu Lidl-Trek kvôli chorobe vynechajú dôležitý tréning v posledných týždňoch pred Tour, čo by mohlo výrazne ovplyvniť ich nádeje a ambície na celkové hodnotenie. (Cyclingnews)

14:59 Tour de France 2026 sa bude štartovať v Barcelone.

Organizátori Tour de France potvrdili dlhodobé špekulácie, že Grand Départ 2026 sa bude konať v Barcelone, pričom preteky budú v meste prítomné po dobu troch dní. (LeTour)

Zavrieť reklamu