Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Video: Lyžiar a lyžiarka preskočili cez Tadeja Pogačara pred cieľom kráľovskej etapy Giro d’Italia

Súrodenci Flora a Miro Tabanelli preleteli ponad Pogačarom tesne pred vrcholom stúpania Mottolino, kde sa Slovinec tešil už zo štvrtého etapového víťazstva na Gire.
Martin Sarvaš
 Video: Lyžiar a lyžiarka preskočili cez Tadeja Pogačara pred cieľom kráľovskej etapy Giro d’Italia

Záver kráľovskej etapy na Giro d’Italia 2024 sa niesol v znamení 14-kilometrového dominantného a víťazného sóla Tadeja Pogačara, po ktorom má už takmer istý zisk ružového dresu, aj keď do konca pretekov zostáva ešte šesť etáp.

Po Pogačarovom víťazstve sa objavili na instagrame holandského fotografa Léona van Bona fotografia aj video, na ktorých preskakujú lyžiar a lyžiarka ponad cestu v záverečnom kilometri etapy, na vrchole stúpania Mottolino.

Súrodenci Miro a Flora Tabanelli, ktorí preleteli cez Tadeja Pogačara, sa venujú profesionálne freestyle lyžovaniu a Flora sa stala len nedávno juniorskou majsterkou sveta v disciplíne Big Air, práve na svahu Mottolino.

Videá z preskoku Mira a Flory Tabanelli cez Tadeja Pogačara na Giro d’Italia:

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Léon van Bon (@leon_van_bon)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tabanelli Miro (@miro._.taba)

Aktuality

Včera 16:37 Nový Specialized Crux DSW je s hmotnosťou pod 1,4 kg „najľahší gravelový zliatinový rám na trhu“.

Rámová sada spolu s vidlicou váži tesne pod 2 kg a má rovnakú geometriu ako karbónový Crux. V kompletnej výbave váži 9,37 kg a stojí 2 700 eur.

Včera 15:41 Simon Yates po 11 rokoch končí v Jayco AlUla a má podpísať zmluvu s tímom Visma – Lease a Bike.

Yatesovi, ktorý sa stal profesionálom v tíme ako Orica GreenEDGE v roku 2014, vyprší zmluva na konci tejto sezóny. Austrálsky jazdec Ben O’Connor je údajne pripravený pripojiť sa k Jaycu a nahradiť Yatesa ako lídra pre GC na etapových pretekoch. (La Gazzetta dello Sport)

Včera 15:29 Victor Campenaerts má podpísať trojročnú zmluvu s tímom Visma – Lease a Bike.

Campenaerts strávil v tomto tíme dva roky (2015, 2016), keď ešte fungoval pod názvom LottoNL-Jumbo. Jeho odchod zo súčasného Lotto Dstny je tiež dôsledkom obáv o nedostatok financií v belgickom tíme.

Včera 15:11 Giulio Ciccone je chorý a Tao Geoghegan Hart mal pozitívny test na COVID-19 pred štartom na Tour de France.

Jazdci tímu Lidl-Trek kvôli chorobe vynechajú dôležitý tréning v posledných týždňoch pred Tour, čo by mohlo výrazne ovplyvniť ich nádeje a ambície na celkové hodnotenie. (Cyclingnews)

Včera 14:59 Tour de France 2026 sa bude štartovať v Barcelone.

Organizátori Tour de France potvrdili dlhodobé špekulácie, že Grand Départ 2026 sa bude konať v Barcelone, pričom preteky budú v meste prítomné po dobu troch dní. (LeTour)

Zavrieť reklamu