Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Garmin na Majstrovstvách Slovenska Škoda MTB maratón v Rajeckých Tepliciach!

Už o pár dní, 18. mája 2024, sa v Rajeckých Tepliciach uskutočnia Majstrovstvá Slovenska Škoda MTB maratón a Garmin tam nebude chýbať!
Matúš Bušík
Garmin na Majstrovstvách Slovenska Škoda MTB maratón v Rajeckých Tepliciach!

Spolu s organizátorom bikepoint.sk sme pre tých najrýchlejších pretekárov pripravili super ceny Edge 540 , všetci účastníci dostanú v štartovnom balíčku aj bidón a certifikáciou UCI.

Ale event nie je len o pretekaní. V našom Garmin stane sa s vami radi porozprávame o našich cyklo aj necykloproduktoch a poradíme vám s ich nastavením.

A aby ste nám ukázali, akí ste rýchli vy, môžete sa zapojiť do súťaže o Edge 130 Plus MTB bundle. Ako na to? Je to jednoduché! Pri našom stane vymeníte dušu na bicyklovom kolese, ktoré máme prichystané. Ten, kto to spraví najrýchlejšie, je víťaz.

Čakáme na vás v sobotu 18. mája 2024 v stane Garmin!

Bližšie informácie o podujatí nájdete na stránke organizátora bikepoint.sk.

Aktuality

14:39 Video: Ako sa rodilo víťazstvo Simče Kuchyňkovej v pretekoch svetového pohára v endure?

Pretekársky tím Okoeverywhere Racing prináša pohľad na ďalší súťažný víkend v pretekoch svetového pohára, ktoré sa uskutočnili v poľskom meste Bielsko-Biala, ktoré je už roky vyhlásenou enduro lokalitou.

13:32 Svetový pohár v zjazde v poľskom Szczyrku vyhral premiérovo Ronan Dunne, v ženách najrýchlejšou Marine Cabirou.

Okrem Íra boli v top 5 už iba francúzski pretekári. Najlepšie zo Slovákov zajazdil Rasťo Baránek, ktorý skončil na 34. mieste a postup do finále mu unikol len o 0,8 sekundy.

12:27 Dylan Groenewegen zvíťazil na belgickej klasike Okolo Limburgu a dočkal sa prvej výhry od januára.

Groenewegen bol tento rok už deväťkrát na pódiových priečkach, ale len dvakrát vyhral. Na pretekoch Okolo Limburgu skončil na druhom mieste Maurice Ballerstedt pred Arnaudom De Liem.

11:57 Video: Netflix zverejnil trailer na pokračovanie dokumentárnej série Tour de France: Unchained.

Na Netflixe bude dostupná od 11. júna 2024. V upútavke je zjavné, že séria sa zameriava nielen na samotné preteky, ale aj témy ako je doping a kontroverzné témy, vrátane konfliktu Juliana Alaphilippea so šéfom QuickStep-u Patrickom Lefevereom.

11:40 Detaily 16. etapy Giro d’Italia 2024: Dĺžka, prevýšenie a najväčší favoriti.

Po kráľovskej etape, ktorú suverénne vyhral Tadej Pogačar, nasleduje ďalšia horská etapa, v ktorej je pravdepodobný úspech úniku.

Zavrieť reklamu