Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Kam s výbavou na bicykli a môžete mať jediný batoh pre rôzne aktivity?

Poďme si rovno povedať, že multifunkčné produkty vám nemôžu plne nahradiť tie špecializované a určené na jediný účel. Ak však úplne netúžite mať skriňu plnú batohov a tašiek, či už z čisto praktických dôvodov, alebo napríklad pre lepší pocit z udržateľného prístupu k planéte, možno už ste premýšľali, či neexistuje zlatá stredná cesta.
Matúš Bušík
Kam s výbavou na bicykli a môžete mať jediný batoh pre rôzne aktivity?

Jedna taška, ktorá sa dá pohodlne nosiť na chrbte, alebo voziť na bicykli, podľa toho, ako to práve potrebujete. To bola prvotná myšlienka, ktorá stála za vznikom inovatívnej hybridnej tašky Thule Paramount.

Na prvý pohľad je to prepracovaný batoh, ibaže v troch rýchlych krokoch, ktoré zaberú len niekoľko sekúnd, zmení na postrannú tašku na nosič.

Odopnite pracku, rozopnite zips a preklopte zadný panel. Z batohu tak v okamihu vytvoríte tašku, ktorá sa vďaka inovatívnemu upevňovaciemu systému veľmi ľahko nasadzuje na bicykel a z neho aj sníma. Jednoducho ju zacvaknete na nosič a môžete vyraziť.

Premena z tašky na batoh je rovnako jednoduchá – rozopnete chrbtový panel, otočíte ho a znovu zapnete, aby boli čalúnené ramenné popruhy batohu pripravené na použitie.

Taška Thule Paramount je odolná proti poveternostným vplyvom a má priestor pre zámok na bicykel, pútko na svetlo alebo popruh na pripevnenie cyklistickej helmy. Čalúnenie udrží váš notebook, tablet a dokumenty v bezpečí. Súčasťou tašky je aj pláštenka, ktorá pri prudkom daždi alebo po západe slnka zaistí zvýšenú viditeľnosť a ochranu vašich vecí.

Ide o udržateľný produkt nielen svojou všestrannosťou, ale aj použitými materiálmi, ktoré majú certifikáciu bluesign®. Toto označenie garantuje, že produkty spĺňajú prísne bezpečnostné a ekologické požiadavky a sú vyrábané s minimálnym dopadom na ľudí a životné prostredie.

TIP pre cykloturistov

Pre striedanie aktivít, ako sú cyklistika, pešia turistika aj výlety po mestách sú skvelé batohy z kolekcie Thule AllTrail.

Všestranné batohy v sebe kombinujú technické vlastnosti hydratačných a turistických batohov, ale ich dizajn je inšpirovaný mestom.

Sú vybavené hydratačným systémom ReTraktTM s magnetickou hadičkou, ktorá sa po napití sama vráti na svoje miesto na ramennom popruhu. Vy sa tak môžete plne sústrediť na cestu, nech už mierite kamkoľvek.

Celý sortiment produktov pre milovníkov cyklistiky, outdooru a aktívneho životného štýlu nájdete na stránke www.thule.com.

Aktuality

11:39 Video: Mechanik skladá ružový špeciál Colnago V4Rs pre víťaza Giro d’Italia Tadeja Pogačara.

Okrem dvoch časoviek strávil Pogačar všetky etapy na bicykli Colnago V4Rs, ktorý mu v posledných dvoch etapách prispôsobili ružovým dizajnom rámu, aby ladil s ružovým dresom víťaza Gira.

11:31 Víťazný bicykel Giro d’Italia 2024: Colnago V4Rs Tadeja Pogačara s extrémne krátkymi kľukami.

Pozrite si detaily a špecifikáciu bicykla Colnago V4Rs Tadeja Pogačara, ktorý mu pomohol k víťazstvu Giro d’Italia.

10:36 Tadej Pogačar vyhral Giro d’Italia najväčším rozdielom od roku 1965.

Za posledných 59 rokov nedokázal vyhrať Giro d’Italia nikto takým suverénnym spôsobom ako Tadej Pogačar v roku 2024.

09:48 Birell BikeFest 2024: Ako sa dostať na BikeFest autom, špeciálne BikeFest taxi & harmonogram kyvadlovej dopravy.

Chystáte sa do Kálnice na Birell BikeFest 2024? Takto sa tam dostanete!

09:34 Viktória Chladoňová dosiahla obrovský úspech a vyhrala preteky Svetového pohára XCO v Novom Měste na Moravě.

Len 17-ročná Slovenka prišla do cieľa s 52-sekundovým náskokom pred Kanaďankou Rafaelle Carrier a tretia skončila slovinská pretekárka Tereza Serkezi.

Zavrieť reklamu