Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Registrácia na Birell Bikefest 2024 je spustená!

Aj tento rok nás čaká biková akcia roka! Termín je jasne daný - 31.5-2.6.2024 a vy sa môžete tešiť na viac ako 10 súťažných disciplín, párty večery, svetový pohár v disciplíne slopestyle, ale aj bohatú výstavnú zónu a stovky testovacích bicyklov.
Matúš Bušík
Registrácia na Birell Bikefest 2024 je spustená!

V programe Bikefestu okrem starých známych disciplín a ťahákov ako sú napríklad whip-off contest, strieborná séria svetového pohára v slopestyle alebo nočný dual slalom pribudne aj niekoľko noviniek.

Tento rok sa návštevníci môžu tešiť aj na nedeľné preteky slovenského pohára v disciplíne dirt jump, nové maratónske trate – vrátane tej najdlhšej 78 km. V maratóne budú pretekať aj e-bikeri v rámci slovenského pohára elektrobicyklov. A výkon elektrobicyklov s motormi Bosch budú môcť jazdci otestovať aj v súťaži jeden na jedného, kde sa bude štartovať na identických e-bikoch.

Najväčší bicyklový festival na Slovensku, ale aj v strednej Európe už klope na dvere a všetci ste na neho srdečne pozvaní!

Registrovať sa na preteky môžete na webe bikefest.biker.sk a registrácia testovacích bicyklov bude spustená na začiatku mája. Dovtedy sledujte náš web a sociálne siete, aby vám nič neuniklo.

Bude to epické!

Aktuality

10:22 Michael Kolář: Preteky ma už netrápia. Jazdím pre radosť, baví ma zdokonaľovať sa.

Manažér slovenského enduro tímu OKOEVERYWHERE a bývalý profesionálny cestný cyklista chce odovzdať svoje skúsenosti svojim zverencom a mladšej generácii.

09:30 Demi Vollering vyhrala dve zo štyroch etáp aj celkovú klasifikáciu pretekov Okolo Burgosu.

27-ročná Holanďanka pokračuje v skvelých výkonoch a po víťazstve celkového hodnotenia pretekov Vuelta España Femenina a Okolo Baskicka, si pripísala ďalšiu výhru na pretekoch Okolo Burgosu.

09:16 Sam Bennett vyhral štyri etapy aj celkové hodnotenie na pretekoch Štyri dni Dunkerque.

Okrem dvoch víťazstiev bol Bennett raz druhý a raz tretí. Na druhom mieste skončil celkovo len 22-ročný Francúz Paul Penhoët a tretí bol o rok starší Belgičan Jenno Berckmoes.

08:58 Na Giro d’Italia je dnes deň voľna. Pogačar vedie tak suverénne, že zvyšok Gira môže ísť už len ako tréning na Tour.

V celkovej klasifikácii sú priebežne na druhom a treťom mieste Geraint Thomas a Dani Martínez so stratou necelých sedem minút, takže Pogačarovi už fakticky stačí prísť v bezpečí do Ríma.

Včera 17:33 Nezastaviteľný Tadej Pogačar zaútočil 14 km pred cieľom a suverénne vyhral kráľovskú etapu Giro d’Italia.

Výborným výkonom prekvapil Nairo Quintana, ktorý skončil v 15. etape na druhom mieste a tretí finišoval Georg Steinhauser. Pogačar si výrazne navýšil náskok v celkovej klasifikácii na necelých sedem minút pred Geraintom Thomasom a Danielom Martínezom.

Zavrieť reklamu