Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Pozvánka: Veľtrh Caravan Bike Travel otvorí svoje brány už 22.3.2024

Príďte si pozrieť novinky zo sveta karavaningu, dobrodružného cestovania na kolesách, cyklistiky a cestovného ruchu. Okrem zaujímavých vystavovateľov sa môžete tešiť aj na bohatý sprievodný program plný inšpiratívnych prednášok a filmov. 
Matúš Bušík
Pozvánka: Veľtrh Caravan Bike Travel otvorí svoje brány už 22.3.2024

Ak ste srdcom karavanista, dobrodružná duša, či človek, ktorý chce svoj voľný čas tráviť aktívne, napríklad v sedle bicykla, príďte už 22.3.2024 na výstavisko Agrokomplex Nitra.

Aj napriek relatívne mladému veku sa veľtrh CARAVAN BIKE TRAVEL etabloval na významnú udalosť, ktorá každý rok láka čoraz viac návštevníkov.

Bránami predchádzajúceho druhého ročníka prešlo bezmála 16 000 ľudí a veríme, že tento trend bude nasledovať aj v roku 2024, v ktorom pre Vás chystáme mnoho noviniek a prekvapení.

Všetky informácie o veltrhu nájdete na stránke www.veltrhcbt.sk

Aktuality

09:46 Video: Premrznutého Mattiasa Skjelmoseho museli odniesť v rukách pred koncom Valónskeho šípu.

Dánsky pretekár tímu Lidl-Trek odstúpil z ardénskej klasiky 40 km pred cieľom. Preteky poznačilo chladné a daždivé počasie, ktoré vyradilo mnohých favoritov a preteky dokončilo len 44 cyklistov zo 175 štartujúcich.

09:32 Stevie Williams bol najsilnejší v stúpaní Mur de Huy a na Valónskom šípe dosiahol najväčší úspech v kariére.

Britský jazdec tímu Israel-Premier Tech zaútočil 300 metrov pred cieľom a zvíťazil pred druhým Kevinom Vauquelinom (Arkéa-Samsic) a Maximom Van Gilsom (Lotto-Dstny).

Včera 12:11 RockShox predstavil novú vidlicu Psylo, ktorá je postavená na základoch Lyrik a Pike a stojí polovicu.

Táto vidlica je určená na trailové jazdenie, má byť postavená s ohľadom na nižšiu cenu a má novú patrónu DebonAir.

Včera 10:42 FMBA, Crankworx a jazdci sa dohodli na spoločných podmienkach ako zachovať najvyššiu úroveň slopestyle pretekov.

Po tom čo elitní slopestyle jazdci nenastúpili do pretekov v rámci Crankworx Rotorua sa začalo rokovať o tom, ako najvyššiu úroveň zachovať. Jazdci boli frustrovaní z podmienok, za ktorých ďalej neboli ochotní zúčastňovať sa pretekov.

16.04.2024 Peter Sagan sa z Brazílie vrátil naspäť do Európy (+galéria).

Peter Sagan bol so svojím tímom Specialized Factory Racing na úvodnom kole Svetového pohára v horskej cyklistike v brazílskej Mairiporã. Vzhľadom na svoju formu a predchádzajúce zdravotné problémy sa rozhodol v pretekoch neštartovať. Nenastúpi ani do druhého kola svetového pohára, ktoré sa uskutoční už tento víkend, taktiež v Brazílii.

Zavrieť reklamu