Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Krasňanský trail – veľká brigáda

Biker
Krasňanský trail – veľká brigáda

Kedže jeseň je najlepšie obdobie na výstavbu single trailu, pozývame Vás vytvoriť si kus svojho flow trailu cez víkend 10. a 11. októbra. Single trail bude spájať Horáreň Krasňany a križovatku U Slivu. Brigáda bude počas celého víkendu, aby ste mohli prísť vtedy keď Vám to najlepšie vyhovuje, či už v sobotu alebo v nedeľu.

Zraz je tradične na konci Peknej cesty pri bufete o 9:00 ráno, ak nebudete stíhať na 9:00 nájdete nás na traily, stačí ak sa vyberiete po asfaltovej ceste od Horárne Krasňany smerom ku križovatke U Slivu a budete napínať uši a oči, určite nás budete počuť a vidieť. Budeme mať báger, žabu a možno aj motorovú pílu. Zónu v ktorej sa budeme pohybovať nájdete na obrázku, vyznačená je červeným kruhom. Ak by ste chceli zobrať aj svoje nežnejšie polovičky a deti aby si užili peknej jesene, budeme mať základňu v altánku pri asfaltovej ceste – na obrázku vyznačené zeleným kruhom, môžu si opekať, hrať fucik na lúke, stavať hrádzu v potoku a podobne.

Niečo pod zub a pitie pre Vás radi zabezpečíme tak ako náradie, máme pre Vás pripravené hrable, lopaty, pílky, krompáče atď, avšak zíde sa Vám pevná obuv a rukavice. Brigáda bude za každého počasia, jedine že by SHMU vydala výstrahu. V prípade že by sme brigádu zrušili dáme Vám vedieť mailom. Aby sme nemuseli vyhadzovať stravu prosíme o potvrdenie účasti na info@ozpedal.sk s krátkou informáciou o tom na ktorý deň sa chystáte prísť.

Info o brigáde nájdete aj na facebooku: https://www.facebook.com/events/1503658086598863/

alebo na našom webe http://www.ozpedal.sk/sk/blog/velka-jesenna-brigada-10-a-11-oktober-2015

Telefonický kontakt na vedúceho brigády Dušana Chudíka – 0903 812 960.

Och, a keďže socializácia je základom každej dobrej bajkovej akcie, plánujeme aj večerné mecheche U Čerta od 20:00

Tešíme sa na Vás!

Váš Pedál tím

Aktuality

Včera 20:31 Video: Birell Bikefest 2024 aftermovie.

Najväčší bicyklový festival v strednej Európe Birell Bikefest 2024 opäť prekonal očakávania a my sme boli svedkami ďalšieho skvelého ročníka. Množstvo bicyklov, pretekov, fanúšikov a zábavy zaplavilo kálnický kopec a skvelá bike atmosféra sa niesla vzduchom počas celého víkendu. Asi nejako takto.

Včera 17:37 Dylan Groenewegen vyhral v šprinte úvodnú etapu Okolo Slovinska, jedinú horskú prémiu získal jazdec Pierre Baguette.

Groenewegen vyhral tesne pred Alexandrom Kristoffom a tretí finišoval Phil Bauhaus. Z jazdcov slovenského tímu Pierre Baguette sa umiestnil najlepšie Adam Líška, ktorý skončil na 22. mieste, zatiaľ čo jeho český tímový kolega Tomáš Kalojíros sa dostal do úniku a vybojoval jediný možný bod na horskej prémii, takže sa oblečie do dresu lídra súťaže vrchárov.

Včera 17:06 Torstein Træen vyhral z úniku horskú 4. etapu Okolo Švajčiarska, do žltého dresu sa oblečie Adam Yates.

Etapa sa končila na vrchole stúpania Gotthard Pass, v ktorom sa dokázal Nór Træen ako jediný jazdec z úniku udržať pred favoritmi celkovej klasifikácie. Adam Yates zaútočil 4 km pred cieľom, vytvoril si veľký náskok a skončil druhý, vďaka čomu sa stal priebežným lídrom celkového hodnotenia.

Včera 11:35 Rebríček 10 najbezpečnejších cestných heliem roku 2024.

Americký technický inštitút Virginia Tech otestoval 89 cestných heliem, z ktorých najlepšie vyšla prilba Giro Aries Spherical.

Včera 09:52 Foto: Nový majstrovský špeciál Canyon Aeroad Mathieu van der Poela.

Nový pretekársky bicykel Mathieu van der Poela má nielen nový dizajn, ale ide tiež o prototyp nového modelu Aeroad, ktorý Canyon ešte nepredstavil.

Zavrieť reklamu