Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Krasňanský trail – veľká brigáda

Biker
Krasňanský trail – veľká brigáda

Kedže jeseň je najlepšie obdobie na výstavbu single trailu, pozývame Vás vytvoriť si kus svojho flow trailu cez víkend 10. a 11. októbra. Single trail bude spájať Horáreň Krasňany a križovatku U Slivu. Brigáda bude počas celého víkendu, aby ste mohli prísť vtedy keď Vám to najlepšie vyhovuje, či už v sobotu alebo v nedeľu.

Zraz je tradične na konci Peknej cesty pri bufete o 9:00 ráno, ak nebudete stíhať na 9:00 nájdete nás na traily, stačí ak sa vyberiete po asfaltovej ceste od Horárne Krasňany smerom ku križovatke U Slivu a budete napínať uši a oči, určite nás budete počuť a vidieť. Budeme mať báger, žabu a možno aj motorovú pílu. Zónu v ktorej sa budeme pohybovať nájdete na obrázku, vyznačená je červeným kruhom. Ak by ste chceli zobrať aj svoje nežnejšie polovičky a deti aby si užili peknej jesene, budeme mať základňu v altánku pri asfaltovej ceste – na obrázku vyznačené zeleným kruhom, môžu si opekať, hrať fucik na lúke, stavať hrádzu v potoku a podobne.

Niečo pod zub a pitie pre Vás radi zabezpečíme tak ako náradie, máme pre Vás pripravené hrable, lopaty, pílky, krompáče atď, avšak zíde sa Vám pevná obuv a rukavice. Brigáda bude za každého počasia, jedine že by SHMU vydala výstrahu. V prípade že by sme brigádu zrušili dáme Vám vedieť mailom. Aby sme nemuseli vyhadzovať stravu prosíme o potvrdenie účasti na info@ozpedal.sk s krátkou informáciou o tom na ktorý deň sa chystáte prísť.

Info o brigáde nájdete aj na facebooku: https://www.facebook.com/events/1503658086598863/

alebo na našom webe http://www.ozpedal.sk/sk/blog/velka-jesenna-brigada-10-a-11-oktober-2015

Telefonický kontakt na vedúceho brigády Dušana Chudíka – 0903 812 960.

Och, a keďže socializácia je základom každej dobrej bajkovej akcie, plánujeme aj večerné mecheche U Čerta od 20:00

Tešíme sa na Vás!

Váš Pedál tím

Aktuality

Včera 15:56 Nová Merida One-Sixty FR kombinuje 180 mm zdvih s mullet kolesami.

Bicykel určený primárne na zábavu v bikeparku a na tých najdrsnejších enduro trailoch má odolné komponenty a priaznivý pomer cena/výkon.

Včera 13:01 Kvíz: Viete, čo robia v skutočnosti sponzori najväčších cyklistických tímov?

Ich mená poznáme všetci takmer naspamäť, ale viete, čo vlastne znamenajú a čomu sa venujú sponzori najväčších cyklistických tímov? Niektoré odpovede vás určite prekvapia a asi aj pobavia, keďže veľká väčšina sponzorov nemá s bicyklovým priemyslom nič spoločné.

Včera 12:02 Video: Elitní XC pretekári testovali cez víkend olympijskú trať v Paríži.

Sobota slúžila na zoznámenie sa s traťou a v nedeľu sa jazdci pustili do pretekania. Víkend mal organizátorom priniesť množstvo údajov a spätnú väzbu o trati a zázemí pretekov, ktoré bude počas olympiády čeliť náporu ľudí.

Včera 09:58 Spojenie Quick-Stepu a Jumbo-Visma by malo katastrofálne následky, hovorí Philippe Gilbert.

41-ročný bývalý profesionálny cyklista vyjadril obavy o ekonomické následky pre profesionálnu cyklistiku v dôsledku potenciálneho spojenia tímov Soudal-QuickStep a Jumbo-Visma v roku 2024.

Včera 09:19 Video: Chris Froome spravil paródiu na virálne reklamné video Bentley.

Štvornásobný víťaz Tour de France túto sezónu toho síce veľa nevyhral, ale aspoň na chvíľu „vyhral internet“ komickým videom, v ktorom paroduje virálnu reklamu automobilky Bentley.

Zavrieť reklamu