Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

MULTIKĽÚČ K DVOJROČNéMU PREDPLATNĚMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 39,80€!
Tlačové správy

Subaru predstaví koncept Subaru Sport Mobility na Japan Mobility Show 2023

Spoločnosť Subaru Corporation vydala informáciu o svojej výstavnej expozícii na JAPAN MOBILITY SHOW 2023. Stánok Subaru predstaví víziu budúcej mobility Subaru a reprezentuje úsilie Subaru posilniť silné puto značky s verejnosťou a umožniť návštevníkom zažiť „Pôžitok z jazdy a pocit istoty“ pre dnešok aj budúcnosť.
Matúš Bušík
Subaru predstaví koncept Subaru Sport Mobility na Japan Mobility Show 2023

Prezident Subaru Corporation Atsushi Osaki bude mať tlačovú konferenciu v stredu 25. októbra o 9:30 v stánku Subaru.

Priamy prenos z tlačovej konferencie bude dostupný na SUBARU On Tube.

Dnes bude na oficiálnej webovej stránke Subaru spustená špeciálna podstránka, ktorá bude poskytovať informácie o expozícii Subaru: www.subaru.jp.

Hlavné modely Subaru, ktoré budú vystavené na JAPAN MOBILITY SHOW 2023:

• SUBARU SPORT MOBILITY – koncept
• Levorg Layback Limited EX – model bude predstavený túto jeseň
• Levorg Layback Limited EX – model vybavený príslušenstvom, bude predstavený na jeseň tohto roku.
• Solterra ET-HS
• Forester – špeciálna edícia modelu, ktorá bude predstavená na jeseň tohto roku.
• Crosstrek Limited

Prehľad výstavných modelov

◆ SUBARU SPORT MOBILITY


Tento koncept vyjadruje pôžitok z jazdy, ktorý Subaru ponúka v novej ére elektrifikácie, stelesňuje radosť ísť kamkoľvek a kedykoľvek a jazdiť v každodennom až extrémnom prostredí. Jazda s pocitom istoty nám umožňuje pustiť sa do nových vzrušujúcich dobrodružstiev. Ide o koncept batériového elektrického vozidla (BEV), ktorý evokuje vývoj hodnôt SUBARU SPORT.

◆ Levorg Layback Limited EX

Úplne nový Levorg Layback kombinuje tri hodnoty Levorgu – pokročilú bezpečnosť, športovosť, hodnotu kombi s flexibilitou a hodnotu SUV s vysokou kvalitou. Je vyvinutý pre japonský trh ako jedinečné SUV v širokej ponuke SUV vozidiel Subaru.

◆ Levorg Layback Limited EX – model vybavený príslušenstvom
Levorg Layback s originálnym príslušenstvom Subaru, ktorý vyjadruje svoju vysokú kvalitu a sofistikovaný štýl zladením opláštenia s farbou karosérie.

◆ Solterra ET-HS


Solterra je prvým globálnym batériovým elektrickým vozidlom (BEV) Subaru, ktoré reprezentuje nové hodnoty vlastné elektrickým vozidlám, ako aj „Pôžitok z jazdy a pocit istoty“ – hodnoty, ktoré Subaru vyznáva mnoho rokov. Solterra, vyvinutá ako autentické SUV v ekologickom balení, si zachováva praktickosť existujúcich modelov Subaru a dáva zákazníkom Subaru možnosť voľby.

◆ Forester – Special Edition

Ako najpredávanejší model globálneho predaja Subaru je Forester kľúčovou súčasťou globálnej stratégie spoločnosti. Konštrukcia tohto odolného SUV, umožňuje všetkým cestujúcim užívať si radosť z jazdy a komfort, pričom priestranným interiér kombinuje s ľahkou ovládateľnosťou. Dizajn spája odolnosť SUV s užívateľsky príjemným prostredím. Špeciálna edícia modelu je vybavená funkciami, ktoré inšpirujú vodičov k tomu, aby zvládli akékoľvek výzvy v teréne.

◆ Crosstrek Limited

Kombináciou kompaktnej karosérie s robustným a športovým dizajnom sa Crosstrek vyznačuje plnohodnotným výkonom SUV, vďaka čomu je všestranným crossoverom SUV – ideálnym pre akékoľvek jazdné prostredie, či už jazdíte v meste, alebo uprednostňujete dobrodružstvá mimo spevnených ciest. V tomto modeli tretej generácie sme kládli dôraz nielen na jedinečný dizajn predchádzajúceho modelu, ale aj na vylepšenie dynamiky jazdy a bezpečnostných vlastností Crosstreku.

Aktuality

15:32 Shimano prešetruje moderné otroctvo u jedného zo svojich dodávateľov v Malajzii.

Spoločnosť Shimano uviedla, že na základe správy britského denníku Telegraph vyšetruje, že jeden z jej dodávateľov v Malajzii uplatňuje na svojich zamestnancov princípy, ktoré sú „podobné modernému otroctvu“.

14:55 Wout van Aert zajtra odštartuje cyklokrosovú sezónu na pretekoch Exact Cross v Essene.

29-ročný Belgičan absolvuje svoje prvé preteky na cyklokrosovom bicykli v sezóne 2023/24 a na štarte bude najväčším favoritom, keďže väčšina cyklokrosovej elity sa bude pripravovať na nedeľné preteky Svetového pohára vo Val di Sole.

14:31 Maciej Bodnar bol celú kariéru po boku Sagana. Bol jedným z najväčších tichých hrdinov pelotónu, hovorí Peter Sagan.

38-ročný poľský špecialista na časovky a verný domestik Petra Sagana oznámil, že po 17 rokoch končí s profesionálnou cyklistikou.

12:00 Video: Jeden z najrýchlejších zjazdárov sveta Finn Iles si užíva jazdenie mimo sezóny.

Žiadny plán, žiadne merané jazdy, žiadny tlak v deň pretekov… Mimo sezóny si pretekár potrebuje oddýchnuť. To však neplatí, ak ste Finn Iles! Lokál z Whistleru si vyhrnul rukávy, dal dokopy štáb a odcestoval do rezortu Sun Peaks, kde vytvorili a natočili skutočné majstrovské dielo. Užite si to!

11:42 Poznáme termíny iXS European Downhill Cup.

Seriál pretekov Európskeho pohára v zjazde iXS European Downhill Cup sa teší čoraz väčšej popularite. Nás nesmierne teší, že celkovým víťazom seriálu sa v uplynulom ročníku stal Adam Rojček a veríme, že na tieto úspechy nadviaže aj v nasledujúcej sezóne.

Zavrieť reklamu