Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Video: RTVS odvysielala prvú časť relácie MTB magazín

MTB magazín je nová relácia o horskej cyklistike, ktorá sa bude vysielať prostredníctvom verejnoprávnej televízie. RElácia mala svoju premiéru v piatok 1. septembra a bude vysielaná pravidelne práve v posledný pracovný deň v týždni.
Matúš Bušík
Video: RTVS odvysielala prvú časť relácie MTB magazín

Relácia mala svoju premiéru v piatok 1. septembra a v tejto časti boli odvysielané reportáže z dvoch úvodných kôl slovenského pohára v zjazde.

To prvé sa odjazdilo v Bikeparku Košútka a z víťazstva v ňom sa tešil Adam Rojček.

Druhé kolo sa konalo na severe Slovenska v lyžiarskom stredisku Veľká Rača, kde svoje víťazstvo Adam zopakoval.

Záznam relácie si môžete pozrieť v archíve RTVS.

Druhá časť seriálu MTB magazínu sa natáčala na festivale Bikefest v Kálnici, v rámci ktorého sa odjazdilo aj 1. kolo slovenského pohára v endure.

Ako to dopadlo si môžete pozrieť v zázname relácie MTB magazín.

Aktuality

14:02 Biniam Girmay po zisku zeleného dresu na Tour de France predĺžil zmluvu s tímom Intermarché do roku 2028.

„Intermarché-Wanty je pre mňa ako rodina. Výsledky dosiahnuté počas tejto Tour de France potvrdili, že je to pre mňa dokonalý tím na dosiahnutie mojich cieľov, s vysoko rozvinutou výkonnostnou štruktúrou, ale pri zachovaní rodinnej atmosféry,“ povedal Girmay.

11:54 Víťazný bicykel Tour de France 2024: Colnago V4Rs Tadeja Pogačara s extrémne širokými plášťami a extrémne krátkymi kľukami.

Nikto iný nemal na Tour de France širšie plášte ako Tadej Pogačar. Pozrite si detaily a celú špecifikáciu Colnaga V4Rs Tadeja Pogačara na Tour de France 2024.

10:55 Koľko peňazí zarobili tímy na prémiách Tour de France? Tím UAE s Tadejom Pogačarom získal cez 800-tisíc eur.

Na Tour de France sa rozdelilo na prémiách takmer 2,3 milióna eur. Veľkým prekvapením bol tím Intermarché-Wanty, ktorý má jeden z najmenších rozpočtov v kategórii WorldTour, ale vďaka úspechom Biniama Girmaya skončil ako štvrtý najlepšie zarábajúci tím na Tour de France.

10:29 Tadej Pogačar nejde na Olympiádu v Paríži. Chcel by získať dúhový dres majstra sveta.

Čerstvý trojnásobný víťaz Tour de France sa vyjadril, že je príliš unavený a po náročnom programe, ktorý obsahoval kombináciu Giro-Tour, si potrebuje oddýchnuť.

Včera 13:45 Kompletné výsledky Tour de France 2024.

Tadej Pogačar vyhral svoj tretí žltý dres, bodovaciu súťaž vyhral Biniam Girmay, v súťaži vrchárov zvíťazil Richard Carapaz a v kategórii mladých jazdcov bol najlepší Remco Evenepoel.

Zavrieť reklamu