Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Fotogaléria: Najlepšie momenty 4. etapy Vuelta a España 2023

Pozrite si skvelé fotografie zo štvrtej etapy Vuelta a España 2023.
Martin Sarvaš

Kaden Groves (Alpecin-Deceuninck) vyhral prvý hromadný šprint na pretekoch Vuelta a España 2023 vo štvrtej etape v dojazde do kopca v prímorskom meste Tarragona.

Juan Sebastián Molano (UAE Emirates) rozbehol svoj šprint ako prvý a už to vyzeralo, že sa bude tešiť z víťazstva, keď ho tesne pred cieľom predbehol Groves, ktorý ideálne načasoval svoje rozhodujúce zrýchlenie. Na treťom mieste skočil Edward Theuns.

„Bola to extrémne tesná zákruta a nakoniec si myslím, že Marijn van den Berg a môj tímový kolega Robbe Ghys prebehli zákrutou naširoko a spadli, čo znamenalo, že pre Sebasa Molana a mňa zostala veľká medzera,“ povedal Groves.

„Sebas sa rozbehol úplne od začiatku a do cieľa zostávalo 350 metrov. Našťastie som bol dosť trpezlivý a dostatočne silný na to, aby som sa k nemu priblížil so 100 metrami do cieľa,“ dodal Kaden Groves.

Aktuality

Včera 18:19 Nový Trek Top Fuel Gen 4 má aktualizovanú geometriu a vylepšenú kinematiku, navyše z neho môže byť mullet.

Modelový ročník Trek Top Fuel 2025 Gen 4 je skôr prepracovaným modelom tretej generácie než prevratnou novinkou v ponuke výrobcu. Ponúka však niektoré vylepšenia, ktoré možno oceníte.

Včera 15:58 Tadej Pogačar prekonal na Tour de France ďalší historický rekord šialeným výkonom v stúpaní Plateau de Beille.

Rekord Marca Pantaniho z roku 1998 prekonal o tri a pol minúty. V 15,8-kilometrovom stúpaní s prevýšením 1235 metrov mal za necelých 40 minút neuveriteľne vysoký priemerný výkon 6.98 ᵉW/Kg resp. 460 wattov.

Včera 15:54 Richard Tandara skončil na výbornom 2. mieste v medzinárodných zjazdových pretekoch v Saalbachu.

Propain Rookies Cup pokračoval svojím tretím kolom, ktoré sa uskutočnilo v rakúskom Saalbachu. Ide o medzinárodné preteky, ktoré lákajú množstvo mladých jazdcov a dá sa povedať, že sa tu stretávajú budúci elitní jazdci svetového pohára v zjazde.

Včera 14:07 Fotogaléria: Najlepšie momenty 15. etapy Tour de France 2024.

Tadej Pogačar potvrdil svoju dominanciu na Tour tretím etapovým víťazstvom. Pozrite si skvelé fotografie z pätnástej etapy Tour de France 2024.

Včera 12:36 Rasťo Baránek vyhral zjazdové preteky v poľskej Czarnej Góre.

Preteky boli zaradené do seriálu českého pohára a odjazdili sa na náročnej zjazdovej trati s premenlivými podmienkami.

Zavrieť reklamu