Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!
Novinky

Video: Red Bull Hardline 2023 v podaní tých najodvážnejších dievčat (+galéria)

V roku 2022 sa podujatia Red Bull Hardline zúčastnila Jess Blewitt a stala sa historicky prvou ženou, ktorá zjazdila celú trať Hardline so všetkými skokmi. V roku 2023 sa v spolupráci s Red Bullom a Tahnée Seagrave rozhodli podujatie spropagovať medzi ženami a na trať sa vydalo 6 najodvážnejších.
Matúš Bušík

Red Bull Hardline je známy tým, že testuje 30 najlepších a najodvážnejších mužských jazdcov na svete, ktorí sa snažia skrotiť najťažšiu zjazdovú trať pre horské bicykle na svete.

Predtým, ako bolo hlavné podujatie bohužiaľ zrušené kvôli extrémnym poveternostným podmienkam v údolí Dyfi, deviaty ročník Red Bull Hardline absolvovalo aj šesť najlepších ženských zjazdárok a freeriderok, ktoré boli rozhodnuté posúvať hranice na trati, ktorá má strašidelnú povesť.

Podujatie iniciovali Red Bull jazdkyne Tahnée Seagrave a Jess Blewitt – vôbec prvá žena, ktorá sa v roku 2022 postavila na trať Red Bull Hardline – v dňoch pred hlavnými mužskými pretekmi.

Šesť najodvážnejších žien na trati Red Bull Hardline 2023 sú Cami Nogueira, Hannah Bergemann, Vinny Armstrong, Louise Ferguson a samozrejme Tahnée Seagrave a Jess Blewitt.

Obrovský rešpekt a uznanie!

Aktuality

Včera 17:18 SRAM vyvinuli pohon Eagle Powertrain, ktorý udáva nový trend automatického radenia.

Motor od spoločnosti Brose je skombinovaný s technológiou Eagle Transmission a umožňuje automatické radenie.

Včera 11:21 Tím Jumbo-Visma potvrdil, že súhlasí s odchodom Primoža Rogliča.

Aj keď ešte počas Vuelty hovoril šéf tímu Richard Plugge, že „prestup Primoža Rogliča neprichádza do úvahy“, situácia sa zmenila, vzhľadom na čoraz reálnejšie zlúčenie tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step. (Het Nieuwsblad)

Včera 11:21 Veľká fotogaléria: Kaktus Bike Bratislavský MTB maratón objektívom Maxa Čistého.

Máme tu pre vás ďalšiu fotogalériu z víkendového Kaktus Bike Bratislavského MTB maratónu, tentokrát od mladého fotografa Maxa Čistého.

Včera 11:00 Specialized má byť sponzorom pre bicykle v zlúčenom tíme Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step.

Začiatkom tohto týždňa sa v Brede konalo stretnutie medzi výkonným predstaviteľom Jumbo-Visma a delegáciou zo Specializedu. (HLN)

Včera 10:44 Odíde Primož Roglič z Jumbo-Visma? Záujem majú Ineos, Lidl-Trek, Bahrain aj Movistar.

Zlúčenie tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step je čoraz reálnejšie, čo znamená aj pravdepodobnejší odchod Primoža Rogliča z tímu. (GCN)

Zavrieť reklamu