Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Kto vysiela naživo Tour de France 2023 na Slovensku, v Európe i vo zvyšku sveta?

Sledujte naživo Tour de France 2023, nech ste kdekoľvek na svete.
Martin Sarvaš
Foto: A.S.O. / Tour de France

Keďže Tour de France sú najväčšie a najznámejšie preteky na svete, majú aj najširšie pokrytie živého vysielania po celom svete.

Na Slovensku môžete sledovať všetky etapy naživo online i v televízii na RTVS a v Česku bude vysielať preteky Česká televize.

Online vysielanie lokálnych televízií, či už na Slovensku, v Česku alebo vo zvyšku sveta, je dostupné len ak sa nachádzate na území danej krajiny. Ak však používate VPN (virtuálna privátna sieť), preteky môžete sledovať na streamoch rôznych zahraničných vysielateľov.

Etapy Tour de France 2023 sa začínajú medzi 12:00 – 13:00 hod a dojazdy do cieľa sú okolo 16:00 – 17:30 hod, v závislosti od profilu či dĺžky etapy.

Časový harmonogram všetkých etáp Tour de France 2023 s časom štartu a predpokladaným koncom si môžete pozrieť tu.

Toto nie je platená reklama, ale ak máte skutočne radi cyklistiku, oplatí sa jednorázovo ročne zaplatiť 26,30 eur za službu Eurosport online (ktorú môžete zdieľať s viacerými ľuďmi) a máte prístup k priamym prenosom takmer všetkých cyklistických pretekov.

Aktuality

14:02 Biniam Girmay po zisku zeleného dresu na Tour de France predĺžil zmluvu s tímom Intermarché do roku 2028.

„Intermarché-Wanty je pre mňa ako rodina. Výsledky dosiahnuté počas tejto Tour de France potvrdili, že je to pre mňa dokonalý tím na dosiahnutie mojich cieľov, s vysoko rozvinutou výkonnostnou štruktúrou, ale pri zachovaní rodinnej atmosféry,“ povedal Girmay.

11:54 Víťazný bicykel Tour de France 2024: Colnago V4Rs Tadeja Pogačara s extrémne širokými plášťami a extrémne krátkymi kľukami.

Nikto iný nemal na Tour de France širšie plášte ako Tadej Pogačar. Pozrite si detaily a celú špecifikáciu Colnaga V4Rs Tadeja Pogačara na Tour de France 2024.

10:55 Koľko peňazí zarobili tímy na prémiách Tour de France? Tím UAE s Tadejom Pogačarom získal cez 800-tisíc eur.

Na Tour de France sa rozdelilo na prémiách takmer 2,3 milióna eur. Veľkým prekvapením bol tím Intermarché-Wanty, ktorý má jeden z najmenších rozpočtov v kategórii WorldTour, ale vďaka úspechom Biniama Girmaya skončil ako štvrtý najlepšie zarábajúci tím na Tour de France.

10:29 Tadej Pogačar nejde na Olympiádu v Paríži. Chcel by získať dúhový dres majstra sveta.

Čerstvý trojnásobný víťaz Tour de France sa vyjadril, že je príliš unavený a po náročnom programe, ktorý obsahoval kombináciu Giro-Tour, si potrebuje oddýchnuť.

Včera 13:45 Kompletné výsledky Tour de France 2024.

Tadej Pogačar vyhral svoj tretí žltý dres, bodovaciu súťaž vyhral Biniam Girmay, v súťaži vrchárov zvíťazil Richard Carapaz a v kategórii mladých jazdcov bol najlepší Remco Evenepoel.

Zavrieť reklamu