Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!
Novinky

Kto vysiela naživo Tour de France 2023 na Slovensku, v Európe i vo zvyšku sveta?

Sledujte naživo Tour de France 2023, nech ste kdekoľvek na svete.
Martin Sarvaš
Foto: A.S.O. / Tour de France

Keďže Tour de France sú najväčšie a najznámejšie preteky na svete, majú aj najširšie pokrytie živého vysielania po celom svete.

Na Slovensku môžete sledovať všetky etapy naživo online i v televízii na RTVS a v Česku bude vysielať preteky Česká televize.

Online vysielanie lokálnych televízií, či už na Slovensku, v Česku alebo vo zvyšku sveta, je dostupné len ak sa nachádzate na území danej krajiny. Ak však používate VPN (virtuálna privátna sieť), preteky môžete sledovať na streamoch rôznych zahraničných vysielateľov.

Etapy Tour de France 2023 sa začínajú medzi 12:00 – 13:00 hod a dojazdy do cieľa sú okolo 16:00 – 17:30 hod, v závislosti od profilu či dĺžky etapy.

Časový harmonogram všetkých etáp Tour de France 2023 s časom štartu a predpokladaným koncom si môžete pozrieť tu.

Toto nie je platená reklama, ale ak máte skutočne radi cyklistiku, oplatí sa jednorázovo ročne zaplatiť 26,30 eur za službu Eurosport online (ktorú môžete zdieľať s viacerými ľuďmi) a máte prístup k priamym prenosom takmer všetkých cyklistických pretekov.

Aktuality

Včera 14:19 Nathan Van Hooydonck musí pre problémy so srdcom predčasne ukončiť profesionálnu kariéru.

Jazdec tímu Jumbo-Visma mal prednedávnom dopravnú nehodu po kolapse počas jazdy v dôsledku anomálie srdcového svalu.

 

Včera 11:04 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

Včera 10:40 Video: Do cieľa prišiel celý od krvi. Stefan Küng spadol hlavou na bariéru a zlomil si ruku aj lícnu kosť.

Švajčiarsky jazdec mal našliapnuté k skvelému výsledku a pódiovému umiestneniu na Majstrovstvách Európy v časovke, avšak v závere nepríjemne spadol hlavou na bariéru vedľa cesty. Napriek tvrdému pádu a početným zraneniam časovku dokončil a zakrvavený prešiel cieľom na 11. mieste.

 

Včera 10:08 Simona Kuchyňková po výhre Svetového pohára v endure: Od radosti som plakala, nemožné sa stalo skutočnosťou.

„V zlomku sekundy som dostala extrémny flash všetkých udalostí, ktoré sa stali za posledné dva roky a od radosti som plakala dobrých dvadsať minút. A to ma teda nevidno často plakať,“ povedala Kuchyňková, ktorá vyhrala v Chateli o 0,11 sekundy.

Včera 09:44 Pozvánka: Cyklojazda z Bratislavy do Viedne Open Border Ride 2023.

S BUBO a bratmi Velitsovými z Isadore Apparel sa štartuje z centra Bratislavy, aby sme si pripomenuli symbol slobody a otvorených hraníc.

Zavrieť reklamu