Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

DVOJBALENIE TRENIEK MEATFLY K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Birell Bikefest 2023: 10 vecí, ktoré si nesmiete zabudnúť

Do začiatku Birell BikeFestu 2023 zostáva už iba zopár hodín. Prečítajte si zoznam tých najpotrebnejších vecí, ktoré by vám v Kálnici nemali chýbať.
Matúš Bušík
Birell Bikefest 2023: 10 vecí, ktoré si nesmiete zabudnúť

Tento rok sa uskutoční vo Freeride Bikeparku Kálnica 2. – 4. júna 2022 13. ročník najväčšieho bicyklového festivalu na Slovensku.

Na BikeFeste budete môcť opäť testovať mnoho bicyklov rôznych značiek, pretekať, jazdiť, sledovať šialené triky na slopestyle FMB silver evente, večer sa baviť na dualslalome, no hlavne nasávať tú jedinečnú bikovú atmosféru, akú zažijete iba na BikeFeste.

Prečítajte si zoznam tých najpotrebnejších vecí, ktoré by vám v Kálnici nemali chýbať.

1. Bicykel

2. Bicykel

Ak nemáš svoj, požičaj si od babky. Alebo si rezervujte bicykel na testovanie.

3. Peniaze

Ak nemá bicykel ani babka, tak si zober peniaze a môžeš si vybrať zo širokej ponuky testovacích bicyklov. Ale peniaze sa ti budú hodiť aj na jedlo. A peniaze nie sú nikdy na škodu. POZOR! Tento rok v Kálnici nebude bankomat, takže nenechajte nič na náhodu.

4. Opaľovací krém

Nech sa vám nespália plešinky.

5. Fľašu

Je asi jedno v akom zmysle. Alko, nealko… hlavne, aby ste dodržiavali pitný režim!

6. Ochrana (!)

Nech už idete jazdiť do bikeparku, do lesa alebo na pumptrack, prosím vás, vezmite si helmu a chrániče, nech nemusíme po lesoch zbierať vaše mozgy a rozbité kolienka. O inej ochrane vám snáď už rodičia povedali…

7. Dáždnik / pršiplášť a gumáky

Alebo hocičo proti dažďu. Búrky nás už na BikeFeste asi veľmi neprekvapia.

8. Hygienické potreby

Ráno vám bude šlahať polepšovňa z papule aj pod pazuchami. Nezabudnite si prosím, pre dobro všetkých okolo vás, zubnú kefku, pastu a nejaký-ten šampón.

9. Repelent

ZZZZZZzzzzz…

10. Nabíjačky

„Môžem si prosím požičať nabíjačku?“ – s týmto asi nechcete tri dni chodiť a otravovať kamarátov. Vezmite si vlastnú nabíjačku, nech môžete všetkých na instagrame pekne spamovať so svojimi instastories!

Vidíme sa v Kálnici! Pa Pá!

Aktuality

10:10 Na trh prichádza našľapaná novinka, ktorú pre Slovákov vyladil Peter Sagan.

Zlatý Bažant Radler v spolupráci s trojnásobným majstrom sveta Petrom Saganom predstavuje novinku Zlatý Bažant Radler 0,0 % ŠPORT.

Včera 19:43 Ľahšie komponenty, prototypy bicyklov aj širšie riadidlá | 5 technologických trendov z pretekov Tour Auvergne-Rhône-Alpes 2026.

Pozrite si najzaujímavejšie technologické trendy z generálky na Tour de France 2026.

Včera 19:24 Tím Visma-Lease a Bike vyhral tímovú časovku aj napriek problémom, Baudin si udržal vedenie na Tour Auvergne-Rhône-Alpes.

Rozdiely v celkovom poradí sa po tretej etape výrazne premiešali a viacerí favoriti získali cenné sekundy pred rozhodujúcimi horskými dňami.

Včera 16:58 VIDEO | Pád, ktorý v Loudenvielle zastavil Asu Vermetteho.

Asa Vermette patril v Loudenvielle medzi najsledovanejších jazdcov, no nepríjemný pád ukončil jeho nádeje na pódium. Pozrite si moment, ktorý prerušil jednu z najrýchlejších jázd druhého kola Svetového pohára v zjazde.

Včera 16:30 Nový cross-country bicykel Lapierre XR sa vymyká trendom.

Francúzska značka pri svojej pretekovej novinke stavila na riešenie, ktoré dnes v segmente nevidíme často. Vertikálne uložené tlmenie má pomôcť stabilite, efektivite aj lepšej práci zadného odpruženia.

Zavrieť reklamu