Biker.sk

Ako sa zregenerovať po bikeovačke

Na bike-u často siahame na dno svojich síl, snažíme sa neustále prekonávať svoje limity. Intenzívne nám dáva zabrať jazda po rovine, ale najmä kopce či lesný terén.
Biker


Na bike-u často siahame na dno svojich síl, snažíme sa neustále prekonávať svoje limity. Intenzívne nám dáva zabrať jazda po rovine, ale najmä kopce či lesný terén. Zabúdať preto okrem priebežného dopĺňania energie netreba ani na regeneráciu svalov. Priaznivý vplyv na uvoľnenie svalstva a regeneráciu po športovom výkone majú aj antioxidanty. Tie môžete doplniť napríklad aj výberom správneho nápoja po návrate z biku.

Analýza odborníkov z Výskumného ústavu potravinárskeho skúmala rôzne typy nealkoholických nápojov, vrátane radlerov Zlatý Bažant Radler 0,0%. Tie sú vyrobené z nealkoholického piva a 100% prírodnej limonády, a ich pozitívom je aj vyššia antioxidačná aktivita ako pri iných skúmaných nápojov. Odborníci okrem toho zistili, že Zlatý Bažant Radler 0,0% má vhodne vyvážený pomer sodíka a draslíka, čo má na organizmus ochranný účinok. Zlatý Bažant Radler 0.0% je najnovšie dostupný aj v príchuti Levanduľa-Čierna ríbezľa, ktorá vyniká osviežujúcou chuťou ríbezľovej šťavy a jemnou levanduľovou arómou. Je vyrobený z prírodných ingrediencií, bez obsahu konzervantov, umelých farbív či kvapky alkoholu.
Viac informácií nájdete na http://www.zlatybazant.sk/

Náš Facebook