Biker.sk

Tlačové správy

Yeti SB5 a SB5+

Novinkami SB 5 a SB 5+ pre rok 2017 YETI komplexne dotvára ladnosť svojej novej generácie trail bikov. Yeti zapracovalo na štruktúre karbonu a prináša nám úplne nový rad s názvom TURQ. Inovácia sa týka všetkých modelov a prináša zníženie hmotnosti cca o 200 g pri rovnakých vlastnostiach rámov.
Biker

Pri súčasnej zmene geometrie tak ponúka ešte zážitkovejší a sebavedomejší trail bike ako predchádzajúci model. Unikátny systém odpruženia SWITCH INFINITY Ti umožní s pôžitkom vychutnáť jazdu hore aj dolu pri maximálnom využití vynaloženej energie. Tieto zmeny posunuli YETI SB 5 na ešte schopnejší trail bike v tvrdom a drsnom teréne vo vysokých rýchlostiach bez toho, aby utrpeli jeho schopnosti zdolávať najťažšie výšľapy.

Richie Rude s YETI dosiahol dvojnásobné víťazstvo v enduro sérii EWS WORLD CHAMPIONSHIP 2015 a 2016. Vynikajúce vlastnosti týchto bikov potvrdzujú aj mnohé víťazstvá v testoch renomovaných svetových magazínov. Keď chceš plnými dúškam i si vychutnávať flow trailov, siahni po tomto biku, ktorý Ťa nikdy nesklame.

Bicykle u Mira
Pri Kríži 11
841 02 Bratislava Dúbravka
www.bmbike.sk

Náš Facebook