Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 10,90€!
Bundy

Test: Bunda Haven Trufeel

Hodnotenie: 4/5
63
Biker

Táto bunda z pohodlného strečového materiálu sa dá kúpiť v troch rôznych farbách – tá druhá je len opačnou kombináciou neónovo zelenej a oranžovej a pre trochu decentnejší look je v ponuke aj čierna.

Látka je vodoodpudivo ošetrená a vodný stĺpec 5 000 mm by mal zniesť mierne popŕchanie bez toho, aby prepustil vodu. Strih je veľmi pohodlný a sadol nám perfektne. Raglanové rukávy zabezpečujú široký rozsah pohybu v ramenách, a tak ani v jazdeckej pozícii neobmedzuje.

Náš 192 cm vysoký testovací jazdec by uprednostnil o kúsoček dlhšie rukávy, no väčšina ľudí priemerného vzrastu problém mať nebude. Golier je podšitý príjemným flísovým materiálom a v zadnej časti nájdete dve rozmerné zipsovacie vrecká smerujúce na kríže (praktické na bike) a reflexné prvky.

Bunda má relatívne jednoduchú konštrukciu – nemá vetracie otvory ani žiadne nastavenia strihu, čo je trochu škoda, ak sa chcete maximálne odizolovať od elementov. Materiál je však príjemný, poskytne dobrú ochranu pred zimou a jesenným vetrom a cena priaznivá.

Viac informácií na webe www.haven.cz

Prečítajte si tiež

Vaše komentáre

Biker hodnotenie

Skvelý: jednoznačne najlepší vo svojej triede
Veľmi dobrý: jeden z najlepších na trhu
Dobrý: odvedie si svoju prácu
Priemerný: ničím výnimočný
Podpriemerný: istým spôsobom nevhodný
Slabý: radšej si nájdite niečo iné
Nebezpečný, hlúpy alebo oboje dokopy

Náš Facebook