Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 10,90€!
Novinky

Víťaz prechádzal cieľom, zdvihol ruky, spadol a zlomil si ruku. Pozrite si výsledky Športservis Bratislavského MTB Maratónu

Miroslav Kováč vyhral kategóriu 50-59 rokov na 20 km a pri prejazde cieľom zdvihol ruky a po veľmi krátkej oslave z bicykla spadol, zlomil si ruku a nešťastne sa poškodil aj rám karbónového bicykla.
Biker

Najrýchlejším pretekárom tohtoročného Športservis Bratislavského MTB Maratónu na 50 km bol Martin Kostelničák (Greenbike Aloha Team) s časom 01:54:55 a zároveň vyhral mužskú kategóriu 30-39 rokov. Celkovo druhý najrýchlejší na 50 km bol jazdec PROefekt-u Vladimír Hojdik, ktorý za Kostelničákom zaostal iba o jednu sekundu. Vo svojej kategórii 19-29 rokov je však víťazom.

Na 20 km bol najrýchlejším pretekárom jazdec z juniorskej kategórie 15-18 rokov – Tomáš Chvála (Segum Bike Team) s časom 48:28 min. O jednu sekundu za ním zaostal ďalší junior Marián Miklušek z PROefekt-u.

V cieli sa udiala nepríjemná situácia, keď finišoval preteky Miroslav Kováč, ktorý vyhral kategóriu 50-59 rokov na 20 km. Pri prejazde cieľom oslavne zdvihol ruky, nasledoval však pád, pri ktorom si zlomil ruku a poškodil aj karbónový rám bicykla. Na odovzdávanie cien sa po ošetrení však našťastie dostavil bez ďalších vážnejších zranení.

Pozrite si aj veľkú fotogalériu z pretekov

Celé výsledky

Výsledky na 50 km


Výsledky na 20 km


Výsledky e-bike na 20 km

Vaše komentáre

Náš Facebook