Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 10,90€!
Tlačové správy

Súťažte o britskú vegánsku kozmetiku Bulldog na fúzy a bradu

Biker

Unikátna a obľúbená značka kozmetických prípravkov Bulldog je konečne aj u nás. Ponúka tie najkvalitnejšie produkty určené na starostlivosť nielen o mužskú pokožku, ale i fúzy. Jedinečné prípravky založené na najlepších a čisto prírodných surovinách uspokoja nároky každého moderného muža, ktorému nie je ľahostajný jeho vzhľad, ale i zdravie.

Výrobky Bulldog nie sú testované na zvieratách, neobsahujú parabény, syntetické vonné látky, umelá farbivá ani zložky živočíšneho pôvodu. Sú teda vhodné pre vegetariánov i vegánov. V Slovenskej republike sú k dispozícii výhradne v sieti dm drogerie markt.

Šampón a kondicionér na fúzy

 

Bol navrhnutý špeciálne na starostlivosť o fúzy, ktoré zanecháva nielen čisté a mäkké, ale navyše ich formuje a vyživuje. Obsahuje výťažky z aloe vera s upokojujúcimi a zvlhčujúcimi účinkami, posilňujúci camelinový olej a zelený čaj s antioxidačnými účinkami, ako aj účinkami proti starnutiu.

 

Odporúčaná cena: 7,80 € za 200 ml balenie

Balzam na fúzy

 

Obsahuje výťažky z aloe vera, camelinového oleja a zeleného čaju.  Balzam nemastí, zmäkčuje, rýchlo sa absorbuje a zanecháva fúzy hebké a vyživené. Neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu, je teda vhodný i pre vegánov.

 

Odporúčaná cena: 9,20 € za 75 ml balenie

Olej na fúzy pre normálnu pleť

 

Je originálny a jedinečný prípravok, ktorý upraví, zjemní a vyformuje mužské fúzy a zároveň ich prevonia, takže zostanú mäkké, lesklé a nesvrbia. Olej určený na denné použitie je vyrobený z najkvalitnejších rastlinných prípravkov. Obsahuje zložku aloe vera s hojivými účinkami, zvlhčujúci a posilňujúci camelinový olej a výťažok zo zeleného čaju s antioxidačnými účinkami.

 

Odporúčaná cena:  7,90 € za 30 ml balenie

O značke Bulldog

Myšlienka na vznik novej a exkluzívnej značky prípravkov starostlivosti o pánsku pokožku Bulldog sa zrodila u jej zakladateľa Brita Simona Duffyho, ktorý si všimol nedostatočné zastúpenie sortimentu v segmente pánskej kozmetiky.

Inicioval preto výskum a vývoj nových produktov pod značkou Bulldog, ktoré uzreli svetlo sveta v Spojenom kráľovstve v roku 2007. Od roku 2010 sa produkty Bulldog vyvážajú do viac ako 15 krajín sveta vrátane USA, Južnej Kórey či Austrálie. Hydratačný krém je najpredávanejším z celého portfólia značky Bulldog. Každých 15 sekúnd sa vo svete predá jeden kus.

Súťaž

Súťažte o balíček exkluzívnej vegánskej kozmetiky Bulldog, ktorý obsahuje produkty určené na starostlivosť o fúzy a bradu

Súťažné zadanie: Napíšte aspoň dve zložky, ktoré obsahuje Bulldog Šampón a kondicionér na fúzy.

Odpovede píšte do komentárov pod post s týmto príspevkom na Facebooku – TU.

Vaše komentáre

Náš Facebook