Biker.sk

Jar je tu resp. oklamaný prvými hrejivými lúčami.

Naposledy sme si povedali ako na behanie v nepriaznivom počasi. Nástupom jari mnohí z nás začali vyťahovať dvojkolesových miláčikov.
Biker

Jarné obdobie skrýva viacero nástrah. Skúsime si zhrnúť o aké sa jedná a ako sa im vyhýbať poprípade ako s nimi bojovať.

Toto pozná asi každý cyklista. Slniečko sa usmieva spoza okna len sa vychystať a vyraziť. Precitnutie hneď na prvom zjazde kedy zisťujem, že slnko nehreje až tak ako by malo. Čo stým? Nie vždy sa nám chce naobliekať ako cibuľa, a aj keby je problém kam s vecami ktoré by sme už po zahriatí nepotrebovali. WOWOW odpoveď sú tri skvelé produkty. Návleky na ruky

Zahrejú v prípade potreby sú rýchlo a ľahko zrolovateľné a môžeš ich nosiť v zadnom vrecku na drese. Zároveň výrazne žltá svietivá farba na teba upozorní už z dialky.

Návleky na tretry

Nič nie je horšie ako keď začne byť zima od nôh. Šikovné návleky na tretry udržia nohy pekne v teple. Ideálny pomocník počas jarných výjazdy. V lete nenahraditeľné pri skorých ranných štartoch. A nesmieme zabúdať na bezpečnostný prvok ktorým je kontrastná žltá farba.

Ľahká cyklistická vetrovka

A na koniec „povinná výbava“ ľahká vetrovka perfektne zbaliteľná nezaberie takmer žiadne miesto a pritom dokáže takmer zázraky. Neprefúkavý materiál oceníte po dlhých tiahlych stúpaniach kedy dokážu byť zjazdy ešte pekne mrazivé. Poprípade pri náhlej zmene počasia (tento apríl 😀 ). A zároveň svojimi reflexnými prvkami ochráni cyklistu pri neskoršom návrate domov alebo za zníženej viditeľnosti.

No pozerám sa von oknom a vykuklo slniečko tak idem sa trošku prevetrať a čo ty?

www.wowow.sk

Náš Facebook