Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

DVOJBALENIE TRENIEK MEATFLY K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Nápoje

Test: Energetický nápoj Sponser Competition

Hodnotenie: 4/5
20,50
Biker
Test: Energetický nápoj Sponser Competition

Švajčiarska firma Sponser zameriavajúca sa na športovú výživu má vo svojej ponuke množstvo produktov na širokú škálu športových odvetví.

Jemný energetický nápoj Competition s elektrolytmi a bez obsahu kyselín je vo forme prášku k dispozícii v troch veľkostiach od 60 g do 1 000 g a v celkovo štyroch príchutiach.

My sme testovali malinovú príchuť, pri ktorej sme ocenili, že nápoj nie je pri dodržaní odporúčaného dávkovania priveľmi aromatizovaný.

Podľa toho, či vás čaká bežný tréningový deň, vytrvalostný tréning alebo náročné preteky, si viete zmenou pomeru prášku a vody pripraviť nielen hypotonický, ale aj izotonický nápoj.

Výrobca odporúča konzumáciu tohto produktu vo fáze podávania výkonu, niektorí odborníci odporúčajú pitie izotonických nápojov ešte pred štartom, čím si telo vytvorí potrebnú predzásobu.

Keďže každý organizmus reaguje inak, je vhodné nájsť si taký energetický nápoj, ktorý vaše telo dobre znáša a prijme bez akýchkoľvek ťažkostí.

Aktuality

23:59 Maxi Vita Magnézium Stick pack.

Maxi Vita Magnézium 400 mg + B-komplex + vitamín C je moderný výživový doplnok v praktických jednorazových vreckách, ktoré umožňujú komfortné užívanie bez nutnosti zapíjania. Aktívne látky sa do organizmu lepšie vstrebajú a…

18:38 Freeridová legenda Cam McCaul bude jazdiť za Revel Bikes.

McCaul sa po nedávnom odchode z Treku pridáva k značke, ktorá sa po finančných problémoch len nedávno vrátila do súkromného vlastníctva svojho zakladateľa.

17:12 Tour de France 2026: Program, detaily všetkých etáp, najväčší favoriti a časový harmonogram.

Tadej Pogačar mieri na zisk piateho žltého dresu. Pozrite si, ako budú vyzerať jednotlivé etapy na tohtoročnej Tour de France a čo všetko čaká jazdcov počas troch týždňov najprestížnejších cyklistických pretekov.

16:55 Ak by trénoval ešte dva dni, zomrel by. Michael Matthews sa vracia na Tour de France po pľúcnej embólii.

Ešte na jar vyhrával preteky, no o niekoľko týždňov neskôr ležal v nemocnici s pľúcnou embóliou a lekári mu povedali, že ďalšie tréningy mohli mať fatálne následky.

15:42 Orbea stavila pri novom Wild TR na motor Bosch a veľký dojazd.

Baskická značka nahrádza model Wild ST novým 150 mm modelom Wild TR.

Biker hodnotenie

Skvelý: jednoznačne najlepší vo svojej triede
Veľmi dobrý: jeden z najlepších na trhu
Dobrý: odvedie si svoju prácu
Priemerný: ničím výnimočný
Podpriemerný: istým spôsobom nevhodný
Slabý: radšej si nájdite niečo iné
Nebezpečný, hlúpy alebo oboje dokopy
Zavrieť reklamu