Torridon je názvom oblasti zo severozápadných Scottish Highlands. Traja rideri vás prevedú nádhernou scenériou a zábavnými singláčmi, ktorými je Škótsko známe. Okrem toho vám určite v hlave vyvstane otázka: Ako je možné, že keď v daždi jazdíme tu na Slovensku, sme mokrí do troch minút a vyzeráme ako keby nás prešlo stádo byvolov s hnačkou, a Škóti si jazdia ako keby nič a ich farebné oblečko vyzerá celý čas ako nové...?
Torridon je názvom oblasti zo severozápadných Scottish Highlands. Traja rideri vás prevedú nádhernou scenériou a zábavnými singláčmi, ktorými je Škótsko známe.
Okrem toho vám určite v hlave vyvstane otázka: Ako je možné, že keď v daždi jazdíme tu na Slovensku, sme mokrí do troch minút a vyzeráme ako keby nás prešlo stádo byvolov s hnačkou, a Škóti si jazdia ako keby nič a ich farebné oblečko vyzerá celý čas ako nové…?
Tadej Pogačar mieri za piatym triumfom na Tour de France, Jonas Vingegaard prichádza po víťaznom Gire a za nimi sa tlačí nová generácia talentov na čele s Isaacom del Torom, Paulom Seixasom či Juanom Ayusom.
Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie