R e d a k cia B i k e r a a B i k er. s k vá m p r a j e š ť a stn é a v e s elé Vi a n o ce ! A teraz marš od počítača späť do rodinného kruhu! Alebo sa choďte tak pekne pobicyklovať po parkovisku a nájsť si kamarátov medzi SBS-kármi ako nadratý Santa minulý rok... :)
RedakciaBikeraa Biker.sk vám praje šťastné a veselé Vianoce!
A teraz marš od počítača späť do rodinného kruhu! Alebo sa choďte tak pekne pobicyklovať po parkovisku a nájsť si kamarátov medzi SBS-kármi ako nadratý Santa minulý rok… 🙂
Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie