Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

MULTIKĽÚČ K DVOJROČNéMU PREDPLATNĚMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 39,80€!
Novinky

Poriadne veľké, inteligenté a odolné GPS hodinky Garmin Instinct 2X Solar

Inteligentné, odolné GPS  hodinky so solárnym nabíjaním narástli do X rozmerov. Instinct® 2X Solar okrem veľkosti nabral aj viac funkcií a poriadnu dávku výdrže
Matúš Bušík
Poriadne veľké, inteligenté a odolné GPS hodinky Garmin Instinct 2X Solar

Najväčší z rodiny Instinct má puzdro s veľkosťou 50 mm a kryštáľovo jasný 1,1″ vysokokontrastný displej so skvelou čitateľnosťou. Ak trávite aspoň 3 hodiny denne na priamom slnku (50,000 lux) solárne dobíjanie vám doplní batériu na neobmedzenú dobu v režime smart hodiniek. Keď slnko zapadne oceníte vstavané LED svietidlo.

Robiť môžete množstvo aktivít s predinštalovanými profilmi pre cyklistiku, beh, plávanie, silový tréning… Potrebujete niečo špeciálne, niečo čo je pre vás ? Tak hľadajte na Connect IQ Store Spoľahnite sa na vysoko presný multi-band GNSS chipset, ktorý poskytne presnú polohu aj v naozaj sťažených podmienkach.

Zostávajte stále v spojení so smart notifikáciami na vašom zápästí a keď potrebujete platiť, nemusíte zase nič hladať. Bezkontaktné platby Garmin Pay sú bezpečné a stále poruke…teda vlastne NA RUKE.

Rozumejte svojmu telu lepšie s celodenným sledovaním zdravia. Úroveň energie, stresu, spánok, Pulse Ox tep a ďalšie.

Verzie s označením Tactical Edition sú doplnené o taktické funkcie ako kompatibilita s noktovízorom, projekcia trasových bodov, balistický kalkulátor a duálny formát GPS pozície. Stealth režim vám umožní „ponoriť sa do tmy“ keď vypne akúkoľvek komunikáciu a zdieľanie údajov.

Viac informácií nájdete na www.garmin.sk.

Aktuality

08.12.2023 Shimano prešetruje moderné otroctvo u jedného zo svojich dodávateľov v Malajzii.

Spoločnosť Shimano uviedla, že na základe správy britského denníku Telegraph vyšetruje, že jeden z jej dodávateľov v Malajzii uplatňuje na svojich zamestnancov princípy, ktoré sú „podobné modernému otroctvu“.

08.12.2023 Wout van Aert zajtra odštartuje cyklokrosovú sezónu na pretekoch Exact Cross v Essene.

29-ročný Belgičan absolvuje svoje prvé preteky na cyklokrosovom bicykli v sezóne 2023/24 a na štarte bude najväčším favoritom, keďže väčšina cyklokrosovej elity sa bude pripravovať na nedeľné preteky Svetového pohára vo Val di Sole.

08.12.2023 Maciej Bodnar bol celú kariéru po boku Sagana. Bol jedným z najväčších tichých hrdinov pelotónu, hovorí Peter Sagan.

38-ročný poľský špecialista na časovky a verný domestik Petra Sagana oznámil, že po 17 rokoch končí s profesionálnou cyklistikou.

08.12.2023 Video: Jeden z najrýchlejších zjazdárov sveta Finn Iles si užíva jazdenie mimo sezóny.

Žiadny plán, žiadne merané jazdy, žiadny tlak v deň pretekov… Mimo sezóny si pretekár potrebuje oddýchnuť. To však neplatí, ak ste Finn Iles! Lokál z Whistleru si vyhrnul rukávy, dal dokopy štáb a odcestoval do rezortu Sun Peaks, kde vytvorili a natočili skutočné majstrovské dielo. Užite si to!

08.12.2023 Poznáme termíny iXS European Downhill Cup.

Seriál pretekov Európskeho pohára v zjazde iXS European Downhill Cup sa teší čoraz väčšej popularite. Nás nesmierne teší, že celkovým víťazom seriálu sa v uplynulom ročníku stal Adam Rojček a veríme, že na tieto úspechy nadviaže aj v nasledujúcej sezóne.

Zavrieť reklamu