Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S OFICIÁLNYM TRIČKOM BIRELL BIKEFEST IBA ZA 34,90€!
Novinky

Poriadne veľké, inteligenté a odolné GPS hodinky Garmin Instinct 2X Solar

Inteligentné, odolné GPS  hodinky so solárnym nabíjaním narástli do X rozmerov. Instinct® 2X Solar okrem veľkosti nabral aj viac funkcií a poriadnu dávku výdrže
Matúš Bušík
Poriadne veľké, inteligenté a odolné GPS hodinky Garmin Instinct 2X Solar

Najväčší z rodiny Instinct má puzdro s veľkosťou 50 mm a kryštáľovo jasný 1,1″ vysokokontrastný displej so skvelou čitateľnosťou. Ak trávite aspoň 3 hodiny denne na priamom slnku (50,000 lux) solárne dobíjanie vám doplní batériu na neobmedzenú dobu v režime smart hodiniek. Keď slnko zapadne oceníte vstavané LED svietidlo.

Robiť môžete množstvo aktivít s predinštalovanými profilmi pre cyklistiku, beh, plávanie, silový tréning… Potrebujete niečo špeciálne, niečo čo je pre vás ? Tak hľadajte na Connect IQ Store Spoľahnite sa na vysoko presný multi-band GNSS chipset, ktorý poskytne presnú polohu aj v naozaj sťažených podmienkach.

Zostávajte stále v spojení so smart notifikáciami na vašom zápästí a keď potrebujete platiť, nemusíte zase nič hladať. Bezkontaktné platby Garmin Pay sú bezpečné a stále poruke…teda vlastne NA RUKE.

Rozumejte svojmu telu lepšie s celodenným sledovaním zdravia. Úroveň energie, stresu, spánok, Pulse Ox tep a ďalšie.

Verzie s označením Tactical Edition sú doplnené o taktické funkcie ako kompatibilita s noktovízorom, projekcia trasových bodov, balistický kalkulátor a duálny formát GPS pozície. Stealth režim vám umožní „ponoriť sa do tmy“ keď vypne akúkoľvek komunikáciu a zdieľanie údajov.

Viac informácií nájdete na www.garmin.sk.

Aktuality

Včera 12:14 Na bicykli za pôžitkami v Rakúsku: Cyklocesta pri rieke Inn – 520 kilometrov v srdci Álp.

Cyklocesta vedie zo St. Moritzu cez Innsbruck do Passau krížom cez Alpy po prúde rieky Inn.

Včera 11:13 Ako vyzerá trasa na Critérium du Dauphiné 2023? (detaily etáp, profily, dĺžka, prevýšenie).

V poslednej skúške pred Tour de France čakajú pretekárov na Critérium du Dauphiné štyri kopcovité etapy, jedna individuálna časovka a končí sa tromi horskými etapami.

Včera 10:00 Tím Lotto Dstny po sezóne 2023 končí s bicyklami Ridley.

„Ridley trochu zaostáva v oblasti inovácií,“ uvádza belgický tím, ktorý hľadá iného výrobcu bicyklov ako sponzora pre rok 2024. (Wielerflits)

Včera 09:32 Primož Roglič by sa mohol stretnúť s Evenepoelom už na pretekoch Okolo Švajčiarska.

Roglič ani Evenepoel zatiaľ stopercentne nepotvrdili štart na švajčiarskych 8-dňových pretekoch, ale keďže ani jeden z nich neplánuje ísť na Tour de France, je to dosť pravdepodobné.

31.05.2023 Birell Bikefest 2023: 10 vecí, ktoré si nesmiete zabudnúť.

Do začiatku Birell BikeFestu 2023 zostáva už iba zopár hodín. Prečítajte si zoznam tých najpotrebnejších vecí, ktoré by vám v Kálnici nemali chýbať.

Zavrieť reklamu