Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S OFICIÁLNYM TRIČKOM BIRELL BIKEFEST IBA ZA 34,90€!
Novinky

Birell Bikefest 2023: 5 dôvodov, prečo sa registrovať na Festina BikeFest Maratón do 25. mája 2023

Už o pár dní nás čaká jeden z najkrajších cyklomaratónov na Slovensku. Prečítajte si päť dôvodov, prečo by ste sa naň mali registrovať do 25. mája 2023!
Matúš Bušík
Birell Bikefest 2023: 5 dôvodov, prečo sa registrovať na Festina BikeFest Maratón do 25. mája 2023

Birell Bikefest 2023 je za dverami a s ním aj jeden z najobľúbenejších slovenských maratónov. Ak sa na preteky prihlásite ešte dnes, dostanete štartové číslo s vašim menom.

Ak sa na preteky prihlásite ešte dnes, ušetríte si nielen peniaze, ale aj čas potrebný na vypisovanie formulárov v nedeľu ráno pred pretekmi. A hlavne na to nezabudnete a nebudete sa musieť registrovať na poslednú chvíľu.

A nielen to, prečítajte si ďalších 5 dôvodov, prečo sa registrovať už dnes.

1. Nové trate

Tento rok sa môžete tešiť opäť na nové, lákavé trate, pričom sme zvážili ich dĺžky a množstvo. Po prvýkrát si môžete vybrať až zo štyroch tratí:

  • Veľký okruh: 53,6 km/prevýšenie 1 787 metrov
  • Stredný okruh: 38,6 km/prevýšenie 1 328 metrov
  • Malý športový okruh: 22,4 km/prevýšenie 754 metrov
  • Detský okruh: 3,6 km/prevýšenie 95 m

2. Špeciálne kategórie

Ako obvykle môžu na Festina BikeFest Maratóne štartovať elektrobicykle v dvoch kategóriách (PEDELEC s max. výkonom 250 W a obmedzovačom rýchlosti na 25 km/h. & OPEN, ktoré túto normu spĺňať nemusia). Po prvýkrát sme na kálnický MTB maratón zaradili kategóriu GRAVEL. S vaším gravel bicyklom môžete štartovať na strednom okruhu 38,6 km.

3. Nádherná príroda

Celé okolie bikeparku v Kálnici ponúka čarovné výhľady a naozaj stojí za to. Tento rok spoznáte prostredie Považského Inovca a nielen to – dostanete sa k ikonickej rozhľadni na Panskej Javorine.

4. Skvelý zážitok za málo peňazí – registrácia TU!

Na Festina BikeFest Maratón sa môžete registrovať online a výhodnejšie. Nielenže ušetríte 10 € na štartovnom, ušetríte aj čas ráno na registrácii, ktorý môžete stráviť rozcvičkou a nie vypĺňaním osobných údajov.

Navyše, parkujete úplne zadarmo pri bikeparku. My pre vás chystáme krásne štartovacie balíčky a pri dojazde do cieľa dostanete jedlo a nealko pitie. To vás čaká aj na občerstvovačkách. Toto + skvelý zážitok dostanete len za 20 € (pri online registrácii). A navyše – ak sa registrujete do štvrtka, 25. mája 2023 do polnoci, získate aj štartové číslo s vaším menom. Najkrajšiu spomienku!
⇒ REGISTRUJTE SA HNEĎ TERAZ!

5. Bicyklový festival naokolo

A teda, počas prvého júnového víkendu sa v Kálnici ani zďaleka nekoná len MTB cyklomaratón. Koná sa najväčší bicyklový festival nielen na Slovensku, ale aj v blízkom zahraničí – Birell BikeFest! 13. ročník obľúbeného podujatia prinesie dokopy 8 súťažných disciplín, expozónu s viac ako 50 stánkami a vystavovateľmi (nielen) zo sveta bicyklov, možnosť testovať viac ako 200 bicyklov od približne 20 značiek, skvelé jedlo, super atmosféru a všetko to, čo bikeri a cyklisti milujú. Nenechajte si ho ujsť ani tento rok!

Aktuality

Včera 12:14 Na bicykli za pôžitkami v Rakúsku: Cyklocesta pri rieke Inn – 520 kilometrov v srdci Álp.

Cyklocesta vedie zo St. Moritzu cez Innsbruck do Passau krížom cez Alpy po prúde rieky Inn.

Včera 11:13 Ako vyzerá trasa na Critérium du Dauphiné 2023? (detaily etáp, profily, dĺžka, prevýšenie).

V poslednej skúške pred Tour de France čakajú pretekárov na Critérium du Dauphiné štyri kopcovité etapy, jedna individuálna časovka a končí sa tromi horskými etapami.

Včera 10:00 Tím Lotto Dstny po sezóne 2023 končí s bicyklami Ridley.

„Ridley trochu zaostáva v oblasti inovácií,“ uvádza belgický tím, ktorý hľadá iného výrobcu bicyklov ako sponzora pre rok 2024. (Wielerflits)

Včera 09:32 Primož Roglič by sa mohol stretnúť s Evenepoelom už na pretekoch Okolo Švajčiarska.

Roglič ani Evenepoel zatiaľ stopercentne nepotvrdili štart na švajčiarskych 8-dňových pretekoch, ale keďže ani jeden z nich neplánuje ísť na Tour de France, je to dosť pravdepodobné.

31.05.2023 Birell Bikefest 2023: 10 vecí, ktoré si nesmiete zabudnúť.

Do začiatku Birell BikeFestu 2023 zostáva už iba zopár hodín. Prečítajte si zoznam tých najpotrebnejších vecí, ktoré by vám v Kálnici nemali chýbať.

Zavrieť reklamu