Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU SO ŠTARTOVNÝM NA BAJKULA BRATISLAVSKÉ ENDURO SPOLU ZA 39€!

Trailriding na francúzsky spôsob

Tím Lac Blanc - Scott a ich predstava o kvalitnom pojazdení v lesíku. Závidíme im!
Biker
Trailriding na francúzsky spôsob

ONE WEEK SESSION-En mai dernier le team s'est retrouvé pour passer une semaine dans les Vosges. Lors de nos sorties nous avons filmé des clips par nos propres moyens (GoPro, compact, iPhone), sans aucun budget et sans oublier les copains ! Parce que si les bons savaient voler, la forêt Vosgienne serait un aéroport.-During the month of May the team met for a week in Vosges, France. During the sessions we decided to shoot our own footage (GoPro, compact camera, iPhone) with good friends, without any budget ! This is our 'one week session'.-Riders & Video : Thomas Estaque, Pierre-Charles Georges, Amaury Pierron.Featuring Rémy Absalon, Rémi Thirion.-Station du Lac Blanc SCOTT Sports France Troyleedesigns bike france Five Ten Production Privée MAGURA HT-components Schwalbe tires (official) BOS Suspension Tryba TPLS GREEN BIKE @Batibois Alsace Sabma Suspension Center

Posted by Team Lac Blanc – Scott on Monday, 30 November 2015

Aktuality

Včera 14:03 Od prvej idey až po prvý vlastný bicykel. Ako založiť na Slovensku bicyklovú značku?

Dá sa vôbec pri súčasnej konkurencii v bicyklovom priemysle vybudovať nová úspešná bicyklová značka? Aké sú na to potrebné predpoklady, akým chybám je nutné sa vyhnúť a aký kapitál na to potrebujete?

Včera 12:19 Mark Cavendish odkladá odchod do „dôchodku“ a opäť sa pokúsi prekonať historický rekord.

„Tešil som sa, že nebudem musieť každý deň vstávať a trénovať,“ povedal 38-ročný Cavendish, ktorý plánoval tento rok ukončiť kariéru, ale napokon si svoje rozhodnutie rozmyslel.

Včera 10:30 Belgický talent Ilan van Wilder: Nesúhlasíme s týmito sračkami, chceme pokračovať ako Soudal Quick-Step.

Len 23-ročný Belgičan využil svoje dominantné víťazstvo Tre Valli Varesine v rozhovore po pretekoch aj na to, aby vyjadril svoj kritický názor na potenciálne spojenie jeho tímu Soudal Quick-Step a Jumbo-Visma.

Včera 10:07 UCI potvrdila zámer spojenia tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step.

„UCI upozorňuje, že každá takáto operácia musí byť v súlade s postupmi a ustanoveniami stanovenými v predpisoch UCI, ktoré najmä umožňujú zabezpečiť dodržiavanie zmluvných ustanovení pre všetkých zamestnancov daných tímov (jazdcov, ale aj vedenie tímu a ďalší personál, ako sú lekári, mechanici, športoví asistenti, jazdci atď.), čo má pre UCI prvoradý význam,“ píše vo vyhlásení Medzinárodná cyklistická únia.

03.10.2023 Len 23-ročný Ilan van Wilder prekvapil Pogačara aj Rogliča a vyhral taliansku klasiku Tre Valli Varesine.

Mladý belgický talent tímu Soudal Quick-Step zaútočil zo skupiny favoritov 9,5 km pred koncom, na jeho zrýchlenie nikto nezareagoval, a do cieľa išiel sám. Druhý skončil Richard Carapaz a v šprinte o tretie miesto bol najrýchlejší Aleksandr Vlasov pred Primožom Rogličom a Tadejom Pogačarom.

Zavrieť reklamu