Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Trailriding na francúzsky spôsob

Tím Lac Blanc - Scott a ich predstava o kvalitnom pojazdení v lesíku. Závidíme im!
Biker
Trailriding na francúzsky spôsob

ONE WEEK SESSION-En mai dernier le team s'est retrouvé pour passer une semaine dans les Vosges. Lors de nos sorties nous avons filmé des clips par nos propres moyens (GoPro, compact, iPhone), sans aucun budget et sans oublier les copains ! Parce que si les bons savaient voler, la forêt Vosgienne serait un aéroport.-During the month of May the team met for a week in Vosges, France. During the sessions we decided to shoot our own footage (GoPro, compact camera, iPhone) with good friends, without any budget ! This is our 'one week session'.-Riders & Video : Thomas Estaque, Pierre-Charles Georges, Amaury Pierron.Featuring Rémy Absalon, Rémi Thirion.-Station du Lac Blanc SCOTT Sports France Troyleedesigns bike france Five Ten Production Privée MAGURA HT-components Schwalbe tires (official) BOS Suspension Tryba TPLS GREEN BIKE @Batibois Alsace Sabma Suspension Center

Posted by Team Lac Blanc – Scott on Monday, 30 November 2015

Aktuality

12:27 Zakladatelia GCN odkúpili naspäť svoj podiel od Warner Bros a vracajú sa k pôvodnej tvorbe.

Známy cyklistický YouTube kanál Global Cycling Network sa chce primárne sústrediť na tvorbu videí. Ich webová stránka, ktorá okrem iného informovala aj o aktualitách zo sveta cyklistiky, končí. Končí aj online platforma Eurosportu a živé vysielanie cyklistických pretekov sa presunie na platformy Max a discovery+.

11:38 Sepp Kuss nejde na Tour de France, po prekonaní COVID-19 sa dostatočne nezotavil.

Tím Visma-Lease a Bike oznámil, že Kuss neodštartuje na Tour a nahradí ho holandský vrchár Bart Lemmen.

Včera 14:48 Okolo Slovenska 2024: Detaily etáp, zoznam štartujúcich a harmonogram vysielania.

Etapové preteky Okolo Slovenska sa uskutočnia od 26. do 30. júna. Pozrite si mapy, profily a časový harmonogram etáp, a tiež program živého vysielania.

Včera 13:39 Fotogaléria: Ako Tom Pidcock vyhral oboje preteky horského Svetového pohára v Crans Montana len pár dni pred štartom na Tour de France.

Na pretekoch XCC sa prebojoval z posledného miesta na prvé a v disciplíne XCO dosiahol suverénne víťazstvo po sóle na šiestich z celkovo siedmich okruhov.

Včera 11:35 Len 23-ročnému Andreovi Piccolovi našli na letisku dopingové látky. Tím EF s ním ihneď ukončil zmluvu.

„Priniesol som štyri lieky z Kolumbie, ktoré nechcem menovať, ale chcem za to prevziať zodpovednosť… Našli ich a zhabali na letisku,“ napísal Piccolo šéfovi tímu EF Education-EasyPost.

Zavrieť reklamu