Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Pozvánka: Caravan Bike Travel 2023

Na prelome marca a apríla sa v nitrianskom Agrokomplexe uskutoční veľtrh, ktorý prepája svet cyklistiky a karavaningu. Ak vás zaujíma cestovanie spojené s aktívnym oddychom príďte na veľtrh načerpať inšpiráciu.
Matúš Bušík

Pozývame Vás na Caravan Bike Travel – veľtrh, ktorý sa uskutoční 30.3.-2.4.2023 v Agrokomplexe Nitra.

Načerpajte inšpiráciu zo sveta karavaningu, cyklistiky a aktívneho cestovania. Okrem širokého portfólia vystavovaných obytných automobilov a prívesov si môžete pozrieť strešné stany, obytné nadstavby, vyberateľné vstavby či rôzne príslušenstvo, ktoré prepája svet cyklistiky a karavaningu.

Tešiť sa môžete aj na bicykle, elektrobicykle a kolobežky. Príďte s celou rodinou, čaká Vás bohatý sprievodný program, detský kútik či dokonca veľká RC dráha. Zažite spoločne s nami krásny deň!

Možno sa šťastie usmeje práve na Vás a z veľtrhu si odveziete novučký obytný príves. Každá vstupenka je zlosovateľná a okrem hlavnej ceny môžete vyhrať ďalších vyše 100 skvelých cien.

Aktuality

12:11 RockShox predstavil novú vidlicu Psylo, ktorá je postavená na základoch Lyrik a Pike a stojí polovicu.

Táto vidlica je určená na trailové jazdenie, má byť postavená s ohľadom na nižšiu cenu a má novú patrónu DebonAir.

10:42 FMBA, Crankworx a jazdci sa dohodli na spoločných podmienkach ako zachovať najvyššiu úroveň slopestyle pretekov.

Po tom čo elitní slopestyle jazdci nenastúpili do pretekov v rámci Crankworx Rotorua sa začalo rokovať o tom, ako najvyššiu úroveň zachovať. Jazdci boli frustrovaní z podmienok, za ktorých ďalej neboli ochotní zúčastňovať sa pretekov.

Včera 16:28 Peter Sagan sa z Brazílie vrátil naspäť do Európy (+galéria).

Peter Sagan bol so svojím tímom Specialized Factory Racing na úvodnom kole Svetového pohára v horskej cyklistike v brazílskej Mairiporã. Vzhľadom na svoju formu a predchádzajúce zdravotné problémy sa rozhodol v pretekoch neštartovať. Nenastúpi ani do druhého kola svetového pohára, ktoré sa uskutoční už tento víkend, taktiež v Brazílii.

Včera 10:37 Dusty Days v Kálnici s účasťou svetových jazdcov!

V kálnickom bikeparku to bude v najbližších dňoch žiť a to poriadne. Uskutoční sa totoiž freeride akcia s názvom Dusty Days, na ktorú sú pozvaní tí najlepší svetoví jazdci!

15.04.2024 Video: Victor Koretzky sa po pretekoch v XCC pustil do tímového kolegu Vidaurre Kossmanna.

Pretekári tímu Specialized Factory Racing si mali po pretekoch v Short Tracku čo vysvetľovať. Úspešnejší z tejto dvojice Martin Vidaurre Kossmann skončil v sobotu na treťom mieste a Victor Koretzky obsadil 4. pozíciu, s ktorou očividne nebol spokojný.

Zavrieť reklamu