Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

TOP 12 fotiek a Vernisáž Canon Fotosúťaž

Z 235 titulu chtivých vybrať 12, nie je ako listovať fotky z nejakého víkendu.
Biker
TOP 12 fotiek a Vernisáž Canon Fotosúťaž

Canon Fotosúťaž je uzavretá a my poznáme výsledky.

12 najlepších bikových a 12 surfových fotografií je od pondelka rána inštalovaných v OC Central, na Metodovej ulici v Bratislave a spríjemňujú deň každému okoloidúcemu.

A budú tak robiť ešte 2 týždne.

Na vernisáži TOP 5%.

Absolútneho víťaza spoznáme pri fotkách, štvrtok, 18.2.2016 na vernisáži v atmosfére s hudbou a moderátorom, na 1.podzemnom podlaží (-1).
Okrem víťaza oceníme aj ďalších fotografov. Cenu by si určite zaslúžilo veľa fotiek. Na vernisáž sa ich dostalo iba 5% bikových fotiek zo všetkých prihlásených. Ďakujeme za všetky fotky.

Najlepšie surfové fotky tvoria druhú polovicu Canon Fotosúťaž 2015 dvoch športovo-lifestylových magazínov Biker a Windsurfer. Vodný živel a surf na veľkoplošnej tlači fotkách šikovných fotografov je veľmi príjemný zážitok.

Začíname o 19:00.

Tu 12 najlepších bikových fotiek.

Tu klikaj pre 12 surfových

Aktuality

Včera 10:20 Birell BikeFest 2024: Zaregistrujte sa na maratón a dostanete balík v hodnote viac ako 100 eur.

Online registrácia na preteky trvá už len do polnoci 26. mája.

25.05.2024 Nezastaviteľný Tadej Pogačar vyhral po 36 km sóle už šiestu etapu na Giro d’Italia.

Aj keď už mal Pogačar isté víťazstvo ružového dresu, svoju dominanciu na Gire potvrdil výhrou poslednej horskej etapy na talianskej Grand Tour. Na druhom mieste skončil Valentin Paret-Peintre a tretí finišoval Daniel Martínez.

24.05.2024 Andrea Vendrame vyhral z úniku a po 28-kilometrovom sóle 19. etapu Giro d’Italia.

Na druhom mieste skončil Pelayo Sanchez a tretí finišoval Georg Steinhauser. Pred poslednou horskou etapou tohtoročného Gira sa situácia v celkovej klasifikácii nezmenila a Tadej Pogačar vedie s viac ako 7-minútovým náskokom pred Danielom Martínezom a Geraintom Thomasom.

24.05.2024 Biker magazín a Slowatch sa spojili a vytvorili unikátnu kolekciu oblečenia.

Nové oblečenie si môžete kúpiť v bratislavskom obchode Slowatch a bude dostupné aj na bicyklovom festivale Birell BikeFest v Kálnici.

24.05.2024 Thibau Nys vyhral úvodnú etapu Okolo Nórska po skvelom výkone Čecha Mathiasa Vaceka.

V kopcovitej etape s cieľom na vrchole 3,9 km stúpania Voss Resort bol najrýchlejší len 21-ročný Nys, za ktorým skončili na druhom a treťom mieste Ådne Holter a Axel Laurance. Na nórskom etapáku odštartoval aj Wout van Aert, ktorý sa stále zotavuje z početných zranení, ktoré utrpel pri páde v marci.

Zavrieť reklamu