Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

TOP 12 fotiek a Vernisáž Canon Fotosúťaž

Z 235 titulu chtivých vybrať 12, nie je ako listovať fotky z nejakého víkendu.
Biker
TOP 12 fotiek a Vernisáž Canon Fotosúťaž

Canon Fotosúťaž je uzavretá a my poznáme výsledky.

12 najlepších bikových a 12 surfových fotografií je od pondelka rána inštalovaných v OC Central, na Metodovej ulici v Bratislave a spríjemňujú deň každému okoloidúcemu.

A budú tak robiť ešte 2 týždne.

Na vernisáži TOP 5%.

Absolútneho víťaza spoznáme pri fotkách, štvrtok, 18.2.2016 na vernisáži v atmosfére s hudbou a moderátorom, na 1.podzemnom podlaží (-1).
Okrem víťaza oceníme aj ďalších fotografov. Cenu by si určite zaslúžilo veľa fotiek. Na vernisáž sa ich dostalo iba 5% bikových fotiek zo všetkých prihlásených. Ďakujeme za všetky fotky.

Najlepšie surfové fotky tvoria druhú polovicu Canon Fotosúťaž 2015 dvoch športovo-lifestylových magazínov Biker a Windsurfer. Vodný živel a surf na veľkoplošnej tlači fotkách šikovných fotografov je veľmi príjemný zážitok.

Začíname o 19:00.

Tu 12 najlepších bikových fotiek.

Tu klikaj pre 12 surfových

Aktuality

Včera 14:19 Nathan Van Hooydonck musí pre problémy so srdcom predčasne ukončiť profesionálnu kariéru.

Jazdec tímu Jumbo-Visma mal prednedávnom dopravnú nehodu po kolapse počas jazdy v dôsledku anomálie srdcového svalu.

 

Včera 11:04 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

Včera 10:40 Video: Do cieľa prišiel celý od krvi. Stefan Küng spadol hlavou na bariéru a zlomil si ruku aj lícnu kosť.

Švajčiarsky jazdec mal našliapnuté k skvelému výsledku a pódiovému umiestneniu na Majstrovstvách Európy v časovke, avšak v závere nepríjemne spadol hlavou na bariéru vedľa cesty. Napriek tvrdému pádu a početným zraneniam časovku dokončil a zakrvavený prešiel cieľom na 11. mieste.

 

Včera 10:08 Simona Kuchyňková po výhre Svetového pohára v endure: Od radosti som plakala, nemožné sa stalo skutočnosťou.

„V zlomku sekundy som dostala extrémny flash všetkých udalostí, ktoré sa stali za posledné dva roky a od radosti som plakala dobrých dvadsať minút. A to ma teda nevidno často plakať,“ povedala Kuchyňková, ktorá vyhrala v Chateli o 0,11 sekundy.

Včera 09:44 Pozvánka: Cyklojazda z Bratislavy do Viedne Open Border Ride 2023.

S BUBO a bratmi Velitsovými z Isadore Apparel sa štartuje z centra Bratislavy, aby sme si pripomenuli symbol slobody a otvorených hraníc.

Zavrieť reklamu