Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

POLARIS Windshear Jersey

Vetruodolná pánska bunda Windshear s predným zapínaním od Polarisu je najnovší našej kolekcie.
Biker

Predné diely sú odolné proti vetru, zvyšok je vyrobený z brúsenej textílie „Thermastretch“, ktorá zaisťuje teplo a pohodlie celého tela. Rukávy sú zakončené otvormi pre palce, čím je zabezpečený teplý prechod medzi bundou a rukavicami.

Na zadnej časti vetrovky sú umiestnené tri veľké vrecká, ktoré zabezpečia dostatok priestoru na odloženie všetkých vecí, ktoré potrebujete mať poruke. Jedno malé zadné bezpečnostné vrecko na zips, ktoré zaručí bezpečné uloženie vašich cenností. Dômyselne umiestnená reflexná potlač, vďaka ktorej budete videný na každej ceste.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL /// Farba: modro/čierna, červeno/čierna, bielo/čierna /// Cena: 86,90 € /// www.made4bike.sk

Aktuality

09:54 Rus Aleksandr Vlasov sa Olympiády nezúčastní, aj keď dostal povolenie štartovať pod neutrálnou vlajkou.

Vlasov bol jedným z iba štrnástich ruských športovcov, ktorí dostali dočasný súhlas Medzinárodného olympijského výboru (MOV) na účasť na hrách. Dôvodom obmedzených podmienok pre účasť ruských a bieloruských športovcov na Olympiáde je Ruská invázia Ukrajiny a neustále pretrvávajúci vojnový konflikt. (Sporza)

 

07:47 Kto získal národné tituly v časovke?

V Európe sa v týchto dňoch konajú národné šampionáty v individuálnej časovke, po ktorých budú nasledovať cez víkend aj preteky s hromadným štartom.

07:28 Lukáš Kubiš vyhral svoj premiérový titul majstra Slovenska v časovke.

Kubiš vyhral na 46,5 km dlhej trase v kategórii mužskej elity s časom 55:53 min a výrazným náskokom pred druhým Matthiasom Schwarzbacherom (+53 s) a tretím Dominikom Dunárom (+58 s). Českým majstrom sa stal Mathias Vacek, ktorý rovnakú trasa zajazdil v čase 52:51 min.

Včera 15:42 Jonas Vingegaard aj Wout van Aert idú na Tour de France. Tím Visma-Lease a Bike predstavil súpisku aj nové dresy.

Holandský tím sa na Tour 2024 predstaví v zostave: Jonas Vingegaard, Wout van Aert, Matteo Jorgenson, Sepp Kuss, Tiesj Benoot, Wilco Kelderman, Christophe Laporte a Jan Tratnik. „Cítim sa dobre a mám obrovskú motiváciu,“ hovorí Vingegaard, ktorý vyhral žltý dres v rokoch 2022 a 2023.

Včera 14:34 Nora Jenčušová a Viktória Chladoňová sú majsterkami Slovenska v časovke.

Jenčušová zvíťazila v kategórii žien a Chladoňová medzi juniorkami.

Zavrieť reklamu