Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER S ČELENKOU IBA ZA 18,90€!
Inzercia

Dochádzanie do školy alebo do práce nie je s výbavou Thule žiadny problém

Thule je synonymom pre kvalitné výrobky uľahčujúce športovcom život.
Matúš Bušík

Leto je nenávratne preč a návrat k šedej každodennej rutine môže byť niekedy veľmi náročný. Premeňte obyčajné dochádzanie do práce alebo do školy na príjemnú záležitosť.

Či už potrebujete bezpečne prepraviť váš notebook alebo dochádzate s deťmi, s vybavením od značky Thule vás na ceste nič neprekvapí.

Šliapnite do pedálov

Pre niektorých z nás sa rýchly a moderný spôsob život obmedzil na premiestňovanie sa medzi vyhriatými miestami (domov-dopravný prostriedok-práca/škola).

Avšak začať deň na čerstvom vzduchu je rozhodne dobrý spôsob ako zvýšiť svoju každodennú produktivitu.

Oprášte svoj bicykel a vydajte sa za každodennými povinnosťami na ňom. Nezabúdajte, že neexistuje zlé počasie, iba zle oblečený cyklista.

Uloženie výbavy

Mnoho z nás so sebou nosí do práce alebo do školy notebook. Aj pri dochádzaní na bicykli môžete počítač udržať v suchu a bezpečí.

Riešením, ktoré využijete nielen na bicykli je odolný batoh, prispôsobený na prevoz elektroniky a iných potrebných vecí.

Veľmi dôležitým v tomto smere je vnútorné usporiadanie priehradok batohu. Každá vec potrebuje vlastné a bezpečné miesto, kde ju vždy bez problémov nájdete.

Sieťované vrecká na druhej strane umožňujú rýchlu kontrolu vecí a jednoduchú manipuláciu.

Vonkajšie vrecká na zips zase obsiahnu veci, ktoré potrebujete mať po ruke a vďaka pružnému vonkajšiemu priečinku máte vždy na dosah fľašu s vodou.

Pracovný batoh sa dnes stal aj módnym doplnkom. Nová rada batohov Thule Back to Campus je ako stvorená na nosenie a organizovanie dennej výbavy a je dostupná v pestrej palete farieb.

Batoh určený priamo na dochádzanie na bicykli je Thule Paramount Commuter. Jeho veľkou výhodou sú nepremokavé zipsy, ktoré oceníte pri zlom počasí.

Pre extrémny dážď je batoh vybavený aj pláštenkou a nachádzajú sa na ňom reflexné prvky, ktoré sú viditeľné zo všetkých uhlov.

Pri nepriaznivom počasí, môžete svoj bicykel vybaviť aj nepremokavými postrannými brašnami s krytím IPX4. Tie majú zabudovanú vystuženú priehradku na notebook alebo tablet.

Tiež sa na nich nachádza popruh, aby ste tašky mohli jednoducho prenášať. Ich veľkou devízou je aj to, že sa vám pri jazde nepotí chrbát, ako je tomu v prípade nosenia batohov.

Enviromentálny aspekt

Pri výbere batožiny by sme nemali zabúdať na ekologickú stopu výrobkov. Rada výrobkov spoločnosti Thule je vyrobená zo 100% recyklovaných materiálov s certifikáciou bluesign®.

Thule Tact je produktová rada s týmto certifikátom prispôsobená pre mestské využitie.

Ponúka radu smart riešení, ktoré chránia batožinu pred odcudzením (ramenné popruhy sa dajú ovinúť okolo objektov, skryté zipsy, skryté vrecko s prístupom od chrbta alebo vrecko odrážajúce RFID, ktoré ochráni vaše osobné údaje).

Výrobky sú veľmi odolné, čo im dodáva dlhú životnosť a nie je potrebné ich tak často obmieňať.

Deti so sebou

Deťom musíme ukazovať svet okolo nás bez ohľadu na počasie. Voda, ktorá dopadá na vozík s integrovanou pláštenkou môže byť pre malého cestovateľa veľkým zážitkom.

Pre vás je to naopak ďalšia chvíľa strávená so svojou rodinou. Vozík Thule Courier viete následne preskladať do módu vhodného na prevoz vášho vybavenia, nákupu alebo napríklad na cestovanie so psom.

Ďalšou skvelou možnosťou na dochádzanie s deťmi sú cyklosedačky. Sú veľmi ľahké, absorbujú nárazy a dobre sa s nimi manévruje.

Zadné cyklosedačky sa montujú na nosič alebo rám bicykla, zatiaľ čo tie predné na predstavec.

S vhodným riešením pre vaše potreby vám ochotne pomôže zákaznický servis Thule alebo najbližší predajca.

Aktuality

13:51 6 kľúčových zmien v technických predpisoch UCI pre cestné bicykle v roku 2023.

UCI zakazuje extrémne úzke riadidlá, povolila dlhšie predstavce a stanovila nové dĺžkové obmedzenia pre časovky a dokonca aj pre helmy.

12:48 Najúspešnejší cyklista roku 2022 je Pogačar, na pódiu bol najčastejšie Pedersen.

Tadej Pogačar má na konte 16 víťazstiev a 25 pódiových umiestnení. Druhý najúspešnejší je majster sveta Remco Evenepoel a za ním skončil jeho tímový kolega Fabio Jakobsen. Na pódiu bol 26-krát dánsky cyklista Mads Pedersen, ktorý tento rok vyhral 10 pretekov.

12:31 Remco Evenepoel oznámil, že bude štartovať na Giro d’Italia 2023.

„Bude to špeciálna edícia, keďže budem mať na sebe dúhový dres, takže sa naozaj teším. Teraz som tu v Amalfi… prechádzam si cesty a bavím sa. Dúfam, že sa čoskoro uvidíme v Taliansku a dúfam, že sa na mňa a celý tím prídete pozrieť,“ povedal Evenepoel. (Quick-Step Alpha Vinyl)

Včera 16:22 Získajte predplatné magazínu Biker a Cyklistika za zvýhodnenú sumu 19,90 eur.

Na predplatnom tak ušetríte až 30 eur za celý rok.

Včera 15:55 Musíte vidieť: Danny Macaskill je späť s videom Postcard from San Francisco.

Danny Macaskill a jeho videá patria v posledných rokoch k tým najvirálnejším a Pohľadnica zo San Francisca nebude výnimkou. Je to totiž jeho nezameniteľný štýl a kreativita, čo videám dáva status „musíte vidieť.“

Zavrieť reklamu