Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU SO ŠTARTOVNÝM NA BAJKULA BRATISLAVSKÉ ENDURO SPOLU ZA 39€!

Oakley Radar EV

Původní brýle Oakley Radar v sobě kombinovali vše, co jsme se za naučili za desetiletí ve vývoji brýlí a z poznatků od těch nejlepší sportovců na světě.
Biker
Oakley Radar EV
Ale doba jde neustále dopředu, proto jsme byli nuceni i jeden z našich nejúspěšnějších modelů inovovat. Po vzoru Radarlocků XL a nově Jawbreakerů jsme zvětšili čočku ve vertikální rovině a tím docílili nejen lepší ochrany zraku, ventilace ale také i lepšího vidění skrz čočku při agresivním stylu jízdy na kole.

Po letech vývoje přichází Oakley s další převratnou novinkou v optice. Technologie PRIZM™ u byla vyvinuta právě pro specifické světelné podmínky na kole, kde se často střídá světlo se stínem. Jak to funguje? Lidské oko je velmi citlivý orgán. Při optimálních světelných podmínkách nemá problém rozlišit sebemenší detail.

V lese se však tato schopnost ztrácí, obzvláště při střídání světlo/stín. PRIZM™ skla rozdělí světelné spektrum do jednotlivých barev a dokáží zvýraznit barvy, na které je oko citlivější. Zbytek světla odfiltrují. Docílí tím kontrastního obrazu s ostrými detaily.

www.oakshop.sk

Aktuality

Včera 14:03 Od prvej idey až po prvý vlastný bicykel. Ako založiť na Slovensku bicyklovú značku?

Dá sa vôbec pri súčasnej konkurencii v bicyklovom priemysle vybudovať nová úspešná bicyklová značka? Aké sú na to potrebné predpoklady, akým chybám je nutné sa vyhnúť a aký kapitál na to potrebujete?

Včera 12:19 Mark Cavendish odkladá odchod do „dôchodku“ a opäť sa pokúsi prekonať historický rekord.

„Tešil som sa, že nebudem musieť každý deň vstávať a trénovať,“ povedal 38-ročný Cavendish, ktorý plánoval tento rok ukončiť kariéru, ale napokon si svoje rozhodnutie rozmyslel.

Včera 10:30 Belgický talent Ilan van Wilder: Nesúhlasíme s týmito sračkami, chceme pokračovať ako Soudal Quick-Step.

Len 23-ročný Belgičan využil svoje dominantné víťazstvo Tre Valli Varesine v rozhovore po pretekoch aj na to, aby vyjadril svoj kritický názor na potenciálne spojenie jeho tímu Soudal Quick-Step a Jumbo-Visma.

Včera 10:07 UCI potvrdila zámer spojenia tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step.

„UCI upozorňuje, že každá takáto operácia musí byť v súlade s postupmi a ustanoveniami stanovenými v predpisoch UCI, ktoré najmä umožňujú zabezpečiť dodržiavanie zmluvných ustanovení pre všetkých zamestnancov daných tímov (jazdcov, ale aj vedenie tímu a ďalší personál, ako sú lekári, mechanici, športoví asistenti, jazdci atď.), čo má pre UCI prvoradý význam,“ píše vo vyhlásení Medzinárodná cyklistická únia.

03.10.2023 Len 23-ročný Ilan van Wilder prekvapil Pogačara aj Rogliča a vyhral taliansku klasiku Tre Valli Varesine.

Mladý belgický talent tímu Soudal Quick-Step zaútočil zo skupiny favoritov 9,5 km pred koncom, na jeho zrýchlenie nikto nezareagoval, a do cieľa išiel sám. Druhý skončil Richard Carapaz a v šprinte o tretie miesto bol najrýchlejší Aleksandr Vlasov pred Primožom Rogličom a Tadejom Pogačarom.

Zavrieť reklamu