Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Video: Najlepší svetoví slopestyle jazdci na Backwoods Jam 2022

Pozrite si zostrih toho najlepšieho z Backwoods Jamu 2022 napríklad aj s Emilom Johnassonom alebo Nicholi Rogatkinom.
Matúš Bušík

V Backwoods je určité kúzlo, ktoré sa nedá opísať, pokiaľ ste tam neboli. Len čo vkročíte na pobrežie, čas plynie o niečo pomalšie, svetlo je o niečo slabšie a zhodou okolností sú skoky o niečo väčšie.

Každý rok Logan Peat a posádka CGP pozývajú jazdcov z celej planéty, aby si prišli užiť pohodovú atmosféru na Backwoods Jam.

Nie je to o hrotení najväčšieho skoku, najdrsnejšieho triku alebo o získaní najvyššieho skóre. Je to pohodový čas strávený s priteľmi, jazda na veľkých skokoch a triky, vďaka ktorým sa budete cítiť dobre.

Uisťujem vás, že tento rok tomu nebolo inak! Nálada bola elektrizujúca a vidieť, ako sa všetci bavia, bolo pre filmára inšpirujúce.

Aktuality

17:40 Len 22-ročný Georg Steinhauser vyhral po 34 km sóle horskú 17. etapu Giro d’Italia.

Steinhauser si pripísal svoje prvé profesionálne víťazstvo na vrchole stúpania Passo Brocon. Druhý skončil Tadej Pogačar, ktorý si opäť navýšil náskok vo vedení celkovej klasifikácie a za ním finišovali v spoločnej skupine Antonio Tiberi, Geraint Thomas, Daniel Martínez, Einer Rubio a Romain Bardet.

11:40 Nahnevaný Ben O’Connor o Giro d’Italia: Sú to jedny z najhoršie zorganizovaných pretekov.

„Rád by som ho videl vysadnúť na bicykel, odštartovať etapu a zistiť, aká je jeho odpoveď,“ povedal Austrálčan o šéfovi Gira v reakcii na chaos na štarte 16. etapy, ktorú napokon organizátori výrazne skrátili pre chladné počasie, sneženie a dážď v pôvodnom mieste štartu.

10:58 Dokumentárny film o Michalovi Marošim uvidíte už čoskoro v Bratislave aj na BikeFeste v Kálnici.

Dokument Ten, co slaví každý den nie je len obyčajný športový dokument, ale ide o portrét človeka, ktorý stál nespočetnekrát na hrane medzi životom a smrťou.

09:29 Wout Van Aert nie je v najlepšej forme, ale potvrdil návrat na preteky a odštartuje na etapáku v Nórsku.

Van Aert utrpel v marci pri páde na klasike Dwars door Vlaandren početné zranenia – sedem zlomených rebier, kľúčnu kosť a prasknutú hrudnú kosť. Zrušil štart na Giro d’Italia, no zotavuje sa a mohol by sa zúčastniť na Tour de France.

Včera 17:48 Nezastaviteľný Tadej Pogačar vyhral na Giro d’Italia už po piatykrát, horskú etapu museli pre sneženie skrátiť.

Na druhom mieste skončil Giulio Pellizzari pred tretím Danielom Martínezom, ktorý sa posunul na druhé miesto v celkovej klasifikácii, pretože Geraint Thomas s ním už v závere neudržal tempo.

Zavrieť reklamu