Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 16,90€!
Inzercia

Maxi Vita Exclusive Posilnenie imunity forte+

Tablety rozpustné v ústach s obsahom nukleotidov, vitamínu C a rastlinného extraktu. S príchuťou brusnice.
Matúš Bušík

Imunita alebo obranyschopnosť je funkcia organizmu, ktorá bráni telo pred škodlivými vplyvmi. Akonáhle je imunita oslabená, telo je menej chránené.

MaxiVita Exclusive Posilnenie imunity forte+

Obsahuje prírodný extrakt z plodov rakytníka rešetliakového, ktorý podporuje imunitný systém a prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Prispieva k normálnemu stavu pokožky a k normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému. V tradičnej medicíne je rakytník cenený pre vysoký obsah vitamínu C, E a karoténoidov.

Vitamín C je tiež veľmi dôležitý pre normálnu funkciu imunitného systému. Prispieva naviac k zníženiu miery únavy a vyčerpania a pomáha chrániť organizmus pred oxidatívnym stresom.

Kombinácia prírodného extraktu z plodov rakytníka a vitamínu C je doplnená o nukleotidy. Tie sú základným stavebným kameňom nukleových kyselín, ktoré sa vyskytujú v bunkách všetkých živých organizmov a majú rozhodujúcu úlohu v rade biologických procesov. Sú súčasťou rady dôležitých enzýmov nevyhnutných pre nutričný a energetický metabolizmus.

Prípravok je vhodný k dlhodobému užívaniu po celý rok, predovšetkým však v období jesene a zimy.

Odporúčané dávkovanie: dospelí a deti od 6 rokov 1 tabletu denne rozpustiť v ústach. V prípade ťažkostí je možné dávkovanie zvýšiť až na 2 tablety denne. Nie je určené pre deti do 6 rokov.

Aktuality

11:03 Majstrovstvá Európy v cestnej cyklistike budú veľkým súbojom najlepších šprintérov.

Najväčšími favoritmi pretekov sú Alexander Kristoff, Tim Merlier, Fabio Jakobsen, Mads Pedersen, Arnaud Démare či Danny van Poppel.

10:43 Marianne Vos vyhrala už tretiu etapu za sebou na pretekoch Okolo Škandinávie.

Po agresívnom finále vyhrala šprint do vrchu v Sarpsborgu pred Cecilie Uttrup Ludwig a Shari Bossuyt. Nie je to prvýkrát, čo Vos vyhrala v Škandinávii tri etapy za sebou – rovnaký výkon sa jej podaril v rokoch 2018 aj 2019 na ženských pretekoch Okolo Nórska, ktoré sú predchodcom Okolo Škandinávie.

10:30 Tiesj Benoot išiel pri zrážke s autom rýchlosťou 67 km/h: Pár milimetrov a mohol to byť iný príbeh.

28-ročný Belgičan išiel dole kopcom vo vysokej rýchlosti, keď pred ním vošlo do cesty auto z parkoviska. Pri páde utrpel zlomeninu krčného stavca a počas nasledujúcich šiestich až 12 týždňov bude musieť nosiť krčnú ortézu. (Het Laatste Nieuws)

10:15 Poznáme dátum konania Red Bull Rampage.

Red Bull Rampage sú najväčšie a najznámejšie freerideové preteky, ktoré sa konajú od roku 2001.

09:52 Thomas Lemoine a Jordy Scott vyhrali Speed & Style na Crankworxe vo Whistleri.

Pozrite si záznam z prenosu, ktorý sme dnes v noci mali možnosť sledovať. Divácky veľmi atraktívna disciplína Speed & Style, v ktorej idú na dirtovej trati vedľa seba dvaja jazdci a predvádzajú rôzne triky, s tým, že do výsledkov sa započítava aj čas. Najlepšie hodnotenými a zároveň najrýchlejšími jazdcami sa sa stali Thomas Lemoine a Jordy Scott.

Zavrieť reklamu