Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

MULTIKĽÚČ K DVOJROČNéMU PREDPLATNĚMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 39,80€!
Inzercia

Maxi Vita Exclusive Posilnenie imunity forte+

Tablety rozpustné v ústach s obsahom nukleotidov, vitamínu C a rastlinného extraktu. S príchuťou brusnice.
Matúš Bušík
Maxi Vita Exclusive Posilnenie imunity forte+

Imunita alebo obranyschopnosť je funkcia organizmu, ktorá bráni telo pred škodlivými vplyvmi. Akonáhle je imunita oslabená, telo je menej chránené.

MaxiVita Exclusive Posilnenie imunity forte+

Obsahuje prírodný extrakt z plodov rakytníka rešetliakového, ktorý podporuje imunitný systém a prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Prispieva k normálnemu stavu pokožky a k normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému. V tradičnej medicíne je rakytník cenený pre vysoký obsah vitamínu C, E a karoténoidov.

Vitamín C je tiež veľmi dôležitý pre normálnu funkciu imunitného systému. Prispieva naviac k zníženiu miery únavy a vyčerpania a pomáha chrániť organizmus pred oxidatívnym stresom.

Kombinácia prírodného extraktu z plodov rakytníka a vitamínu C je doplnená o nukleotidy. Tie sú základným stavebným kameňom nukleových kyselín, ktoré sa vyskytujú v bunkách všetkých živých organizmov a majú rozhodujúcu úlohu v rade biologických procesov. Sú súčasťou rady dôležitých enzýmov nevyhnutných pre nutričný a energetický metabolizmus.

Prípravok je vhodný k dlhodobému užívaniu po celý rok, predovšetkým však v období jesene a zimy.

Odporúčané dávkovanie: dospelí a deti od 6 rokov 1 tabletu denne rozpustiť v ústach. V prípade ťažkostí je možné dávkovanie zvýšiť až na 2 tablety denne. Nie je určené pre deti do 6 rokov.

Aktuality

08.12.2023 Shimano prešetruje moderné otroctvo u jedného zo svojich dodávateľov v Malajzii.

Spoločnosť Shimano uviedla, že na základe správy britského denníku Telegraph vyšetruje, že jeden z jej dodávateľov v Malajzii uplatňuje na svojich zamestnancov princípy, ktoré sú „podobné modernému otroctvu“.

08.12.2023 Wout van Aert zajtra odštartuje cyklokrosovú sezónu na pretekoch Exact Cross v Essene.

29-ročný Belgičan absolvuje svoje prvé preteky na cyklokrosovom bicykli v sezóne 2023/24 a na štarte bude najväčším favoritom, keďže väčšina cyklokrosovej elity sa bude pripravovať na nedeľné preteky Svetového pohára vo Val di Sole.

08.12.2023 Maciej Bodnar bol celú kariéru po boku Sagana. Bol jedným z najväčších tichých hrdinov pelotónu, hovorí Peter Sagan.

38-ročný poľský špecialista na časovky a verný domestik Petra Sagana oznámil, že po 17 rokoch končí s profesionálnou cyklistikou.

08.12.2023 Video: Jeden z najrýchlejších zjazdárov sveta Finn Iles si užíva jazdenie mimo sezóny.

Žiadny plán, žiadne merané jazdy, žiadny tlak v deň pretekov… Mimo sezóny si pretekár potrebuje oddýchnuť. To však neplatí, ak ste Finn Iles! Lokál z Whistleru si vyhrnul rukávy, dal dokopy štáb a odcestoval do rezortu Sun Peaks, kde vytvorili a natočili skutočné majstrovské dielo. Užite si to!

08.12.2023 Poznáme termíny iXS European Downhill Cup.

Seriál pretekov Európskeho pohára v zjazde iXS European Downhill Cup sa teší čoraz väčšej popularite. Nás nesmierne teší, že celkovým víťazom seriálu sa v uplynulom ročníku stal Adam Rojček a veríme, že na tieto úspechy nadviaže aj v nasledujúcej sezóne.

Zavrieť reklamu