Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 16,90€!
Inzercia

HJC prilby, ktoré vozí aj Chris Froome, štvornásobný víťaz Tour de France

Profesionálne cyklistické helmy HJC ste mali možnosť vidieť aj na Tour de France.
Biker

HJC Sports je juhokórejský výrobca špičkových cyklistických prilieb, ktoré vynikajú nízkou hmotnosťou a skvelou aerodynamikou.

Na začiatku roka 2021 HJC oznámilo oficiálnu spoluprácu s AG2R Citroën Team a Israel Premier Tech s hviezdnym Chrisom Froomom v zostave.

Unikátna technológia Coolpath a Selfit

HJC má vlastné vývojové a testovacie centrum, ktoré je vybavené aj aerodynamickým tunelom. V tuneli vznikala aj unikátna technológia Coolpath, ktorá nahrádza vnútorné polstrovanie a zaisťuje perfektné odvetranie hlavy.

Revolučný systém Selfit je samočinný upínací systém, ktorý sa automaticky prispôsobuje každému zátylku.

Modely HJC

Prémiové prilby Ibex 2.0 a Furion 2.0 sú pre jazdcov, ktorí hľadajú kvalitu bez akýchkoľvek kompromisov. Perfektné odvetranie a nízku hmotnosť oceňujú hlavne cestní cyklisti, ktorí v sedle trávia mnoho kilometrov. Prilba Atara je potom vstupným modelom do sveta HJC.

Zobraziť prilby HJC.

Aktuality

11:31 Video: Prehliadka tratí EWS v americkom Burke vo Vermonte.

EWS sa po prvýkrát uskutoční v lokalite Burke a na jazdcov čaká 6 rýchlostných skúšok s celkovou dĺžkou 16,5 km.

11:27 V poslednej etape Tour de l’Ain zvíťazil Pedrero po 55 km sólo úniku, celkové hodnotenie vyhral Guillaume Martin.

Na druhom mieste skončil celkovo Mattias Skjelmose Jensen, ktorý vyhral aj bodovaciu súťaž a hodnotenie do 25 rokov, tretí skončil Rudy Molard. Ocenenie pre najbojovnejšieho jazdca dostal Julian Alaphilippe.

11:03 Majstrovstvá Európy v cestnej cyklistike budú veľkým súbojom najlepších šprintérov.

Najväčšími favoritmi pretekov sú Alexander Kristoff, Tim Merlier, Fabio Jakobsen, Mads Pedersen, Arnaud Démare či Danny van Poppel.

10:43 Marianne Vos vyhrala už tretiu etapu za sebou na pretekoch Okolo Škandinávie.

Po agresívnom finále vyhrala šprint do vrchu v Sarpsborgu pred Cecilie Uttrup Ludwig a Shari Bossuyt. Nie je to prvýkrát, čo Vos vyhrala v Škandinávii tri etapy za sebou – rovnaký výkon sa jej podaril v rokoch 2018 aj 2019 na ženských pretekoch Okolo Nórska, ktoré sú predchodcom Okolo Škandinávie.

10:30 Tiesj Benoot išiel pri zrážke s autom rýchlosťou 67 km/h: Pár milimetrov a mohol to byť iný príbeh.

28-ročný Belgičan išiel dole kopcom vo vysokej rýchlosti, keď pred ním vošlo do cesty auto z parkoviska. Pri páde utrpel zlomeninu krčného stavca a počas nasledujúcich šiestich až 12 týždňov bude musieť nosiť krčnú ortézu. (Het Laatste Nieuws)

Zavrieť reklamu