Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU SO ŠTARTOVNÝM NA BAJKULA BRATISLAVSKÉ ENDURO SPOLU ZA 39€!

SRAM NX – nejlevnější jednopřevodník

Již na konci dubna (April) přijde na slovenský a český trh nová jednopřevodníková sada SRAM NX.
Biker

Jedná se o cenové nejdostupnější jedonpřevodníkovou sadu SRAM (od 360 Euro). Sada NX vychází ze závodní sady XX1, která počtem vítězství na světových kláních nyní nemá v posledních letech konkurenci. Nyní přichází doba, kdy si vše bude moci vyzkoušet i běžný cyklista. Najdeme tu špičkovou přehazovačku s horizontálním chodem, převodníky i kladky s patentem X-Sync ( plusy a minusy na zubech), přesný chod řazení a vyjímečnou jednoduchost při volbě převodů.

Sada SRAM NX je určena zejména pro sportovní cyklisty, díky délce klik od 155 cm je vhodná i na stavby dětských kol. Mezi její hlavní výhody oproti předchozím sadám je její cenová dostupnost a kompatibilita se všemi 9/10 rychlostními ořechy díky kazetě, která má rozsah 11-42 zubů. Díky ceně, kompatibilitě, užitné hodnotě a použití vyspělých technologií je to ideální sada pro (pře)stavbu vašeho kola na jednopřevodník.

Do SR a ČR dováží společnost CykloŽitný /// www.cyklozitny.cz

Aktuality

Včera 14:03 Od prvej idey až po prvý vlastný bicykel. Ako založiť na Slovensku bicyklovú značku?

Dá sa vôbec pri súčasnej konkurencii v bicyklovom priemysle vybudovať nová úspešná bicyklová značka? Aké sú na to potrebné predpoklady, akým chybám je nutné sa vyhnúť a aký kapitál na to potrebujete?

Včera 12:19 Mark Cavendish odkladá odchod do „dôchodku“ a opäť sa pokúsi prekonať historický rekord.

„Tešil som sa, že nebudem musieť každý deň vstávať a trénovať,“ povedal 38-ročný Cavendish, ktorý plánoval tento rok ukončiť kariéru, ale napokon si svoje rozhodnutie rozmyslel.

Včera 10:30 Belgický talent Ilan van Wilder: Nesúhlasíme s týmito sračkami, chceme pokračovať ako Soudal Quick-Step.

Len 23-ročný Belgičan využil svoje dominantné víťazstvo Tre Valli Varesine v rozhovore po pretekoch aj na to, aby vyjadril svoj kritický názor na potenciálne spojenie jeho tímu Soudal Quick-Step a Jumbo-Visma.

Včera 10:07 UCI potvrdila zámer spojenia tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step.

„UCI upozorňuje, že každá takáto operácia musí byť v súlade s postupmi a ustanoveniami stanovenými v predpisoch UCI, ktoré najmä umožňujú zabezpečiť dodržiavanie zmluvných ustanovení pre všetkých zamestnancov daných tímov (jazdcov, ale aj vedenie tímu a ďalší personál, ako sú lekári, mechanici, športoví asistenti, jazdci atď.), čo má pre UCI prvoradý význam,“ píše vo vyhlásení Medzinárodná cyklistická únia.

03.10.2023 Len 23-ročný Ilan van Wilder prekvapil Pogačara aj Rogliča a vyhral taliansku klasiku Tre Valli Varesine.

Mladý belgický talent tímu Soudal Quick-Step zaútočil zo skupiny favoritov 9,5 km pred koncom, na jeho zrýchlenie nikto nezareagoval, a do cieľa išiel sám. Druhý skončil Richard Carapaz a v šprinte o tretie miesto bol najrýchlejší Aleksandr Vlasov pred Primožom Rogličom a Tadejom Pogačarom.

Zavrieť reklamu