Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU SO ŠTARTOVNÝM NA BAJKULA BRATISLAVSKÉ ENDURO SPOLU ZA 39€!

GALAXY SKYLAB SLX/Deore

Sportovní třída 29" kol českého výrobce Galaxy zahrnuje několik modelů se shodným názvem SKYLAB, lišících se výbavou a barevným provedením.
Biker
GALAXY SKYLAB SLX/Deore
Elegantní černobílý model SKYLAB SLX/Deore je, stejně jako ostatní Skylaby, postaven na třikrát zeslabovaném rámu ze slitiny Al 6061. O pohodlí jezdce se v tomto případě stará odpružená vidlice SR Suntour XCR s možností uzavření. Na ráfcích Rodi Black Rock se o styk s terénem starají pláště Kenda K1104 50-Fifty v šíři 2.1″

Jejich rychlost mírní kotoučové hydraulické brzdy Shimano BRM395. Spolehlivé a rychlé změny převodů obstarávají také komponenty Shimano z řady SLX a Deore. Na poli kokpitu nalezneme barevně sladěnoudomácí komponentovou skladbu značky NEXELO. Kolo je určeno pro sportovní jízdu, uspokojí jistě i občasného maratonského závodníka toužícího po spolehlivém, dobře vybaveném bicyklu na 29″ kolech, který nezruinuje jeho peněženku.

Cena: 763 Euro /// Info: www.galaxy-bike.cz

Aktuality

Včera 14:03 Od prvej idey až po prvý vlastný bicykel. Ako založiť na Slovensku bicyklovú značku?

Dá sa vôbec pri súčasnej konkurencii v bicyklovom priemysle vybudovať nová úspešná bicyklová značka? Aké sú na to potrebné predpoklady, akým chybám je nutné sa vyhnúť a aký kapitál na to potrebujete?

Včera 12:19 Mark Cavendish odkladá odchod do „dôchodku“ a opäť sa pokúsi prekonať historický rekord.

„Tešil som sa, že nebudem musieť každý deň vstávať a trénovať,“ povedal 38-ročný Cavendish, ktorý plánoval tento rok ukončiť kariéru, ale napokon si svoje rozhodnutie rozmyslel.

Včera 10:30 Belgický talent Ilan van Wilder: Nesúhlasíme s týmito sračkami, chceme pokračovať ako Soudal Quick-Step.

Len 23-ročný Belgičan využil svoje dominantné víťazstvo Tre Valli Varesine v rozhovore po pretekoch aj na to, aby vyjadril svoj kritický názor na potenciálne spojenie jeho tímu Soudal Quick-Step a Jumbo-Visma.

Včera 10:07 UCI potvrdila zámer spojenia tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step.

„UCI upozorňuje, že každá takáto operácia musí byť v súlade s postupmi a ustanoveniami stanovenými v predpisoch UCI, ktoré najmä umožňujú zabezpečiť dodržiavanie zmluvných ustanovení pre všetkých zamestnancov daných tímov (jazdcov, ale aj vedenie tímu a ďalší personál, ako sú lekári, mechanici, športoví asistenti, jazdci atď.), čo má pre UCI prvoradý význam,“ píše vo vyhlásení Medzinárodná cyklistická únia.

03.10.2023 Len 23-ročný Ilan van Wilder prekvapil Pogačara aj Rogliča a vyhral taliansku klasiku Tre Valli Varesine.

Mladý belgický talent tímu Soudal Quick-Step zaútočil zo skupiny favoritov 9,5 km pred koncom, na jeho zrýchlenie nikto nezareagoval, a do cieľa išiel sám. Druhý skončil Richard Carapaz a v šprinte o tretie miesto bol najrýchlejší Aleksandr Vlasov pred Primožom Rogličom a Tadejom Pogačarom.

Zavrieť reklamu