Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 16,90€!
Inzercia

Cyklovozíky TaXXi

Aktívni rodičia si môžu užívať s cyklovozíkmi TaXXi spoločné chvíle so svojimi deťmi pri bicyklovaní, behaní alebo turistike.
Biker

Cyklovozíky TaXXi pre jedno alebo dve deti sú vhodné pre rôzne druhy športov ako sú napríklad  bicyklovanie, beh, in-line korčuľovanie, prechádzky či turistika. Sú určené pre aktívnejších rodičov, ktorí si môžu užívať športové chvíle so svojimi deťmi. Cyklovozíky TaXXi sú nemeckej výroby a vyznačujú sa kvalitou s dobrým pomerom cena/výkon.

 

Cyklovozík TaXXi  Elite 1

Detský vozík TaXXi  Elite 1 verzia 3v1 má pevnú konštrukciu z hliníka s veľkým batožinovým priestorom s objemom 40 l a ergonomickým tvarom. Je vhodný pre deti od 9 mesiacov do 6 rokov, jeho nosnosť je 35 kg a hmotnosť je 15,9 kg. Rozmery vozíka sú 105 × 103 × 75 cm a v zloženom stave 105 × 36 × 75 cm.

Verzia 3v1 umožňuje z vozíka spraviť kočík na pohodlné prechádzky, cyklovozík za bicykel a bežecký alebo turistický kočík na behanie, in-line korčuľovanie a turistiku. Bezpečnosť dieťaťa zabezpečujú nastaviteľné pásy s 5 bodovým magnetickým upínaním, odrazky, svetlo a samozrejme vlajočka pre lepšiu viditeľnosť.

Opierky hlavy a odpruženie s nastaviteľným predpätím pružín, ktoré eliminujú nerovnosti na cestách aj mimo nich, zabezpečia deťom komfortné cestovanie. Bežecký set obsahuje dôležitú, páčkou ovládanú brzdu, ktorú využijete  pri behaní alebo korčuľovaní.

Cyklovozík TaXXi Elite 2

Detský vozík TaXXi  Elite 2 je určený pre 2 deti od 9 mesiacov do 6 rokov. Verzia 3v1 má pevnú konštrukciu z hliníka s veľkým batožinovým priestorom s objemom 40 l a ergonomickým tvarom. Rozmery vozíka sú 105 × 103 × 88 cm a v zloženom stave 105 × 36 × 88 cm.

Verzia 3v1 umožňuje z vozíka spraviť kočík na pohodlné prechádzky, cyklovozík za bicykel a bežecký alebo turistický kočík na behanie, in-line korčuľovanie a turistiku. Bezpečnosť dieťaťa zabezpečujú nastaviteľné pásy s 5 bodovým magnetickým upínaním, odrazky, svetlo a samozrejme vlajočka pre lepšiu viditeľnosť.

Opierky hlavy a odpruženie s nastaviteľným predpätím pružín, ktoré eliminujú nerovnosti na cestách aj mimo nich, zabezpečia deťom komfortné cestovanie. Bežecký set obsahuje dôležitú, páčkou ovládanú brzdu, ktorú využijete  pri behaní alebo korčuľovaní.

Cyklovozík TaXXi Elite 2 2v1

Cyklovozík TaXXi Elite 2 je cenovo dostupnejší variant pre dve deti. Robustný príves má pevnú konštrukciu z hliníka s veľkým batožinovým priestorom. Nastaviteľná rukoväť zaručuje pevný a pohodlný úchop pri tlačení.

Je určený pre deti od 9 mesiacov do 6 rokov. Bezpečnosť dieťaťa zabezpečujú nastaviteľné pásy s 5 bodovým magnetickým upínaním, odrazky, svetlo a samozrejme vlajočka pre lepšiu viditeľnosť. Komfort na cestách aj mimo nich zaručuje odpružený podvozok.

Cyklovozík TaXXi Pro 2 2v1

Cyklovozík TaXXi Pro 2 je cenovo dostupnejší variant pre dve deti. Robustný príves má pevnú konštrukciu z hliníka s veľkým batožinovým priestorom. Nastaviteľná rukoväť zaručuje pevný a pohodlný úchop pri tlačení.

Je určený pre deti od 9 mesiacov do 6 rokov. Bezpečnosť dieťaťa zabezpečujú nastaviteľné 3 bodové pásy, odrazky, svetlo a samozrejme vlajočka pre lepšiu viditeľnosť. Komfort na cestách aj mimo nich zaručuje odpružený podvozok.

K vozíkom je možné dokúpiť rôzne príslušenstvo, napríklad pre menšie deti sa odporúča miminkovník, na tienenie clonu proti slnku či pláštenku do dažďa.

Na uchytenie vozíka o pevnú osku bicykla je možné si vybrať z rôznych typov a dĺžok osiek. Dostupné sú tiež cyklovozíky pre štvornohých miláčikov a cyklovozíky na batožinu s objemom 118 l.

 

Aktuality

11:31 Video: Prehliadka tratí EWS v americkom Burke vo Vermonte.

EWS sa po prvýkrát uskutoční v lokalite Burke a na jazdcov čaká 6 rýchlostných skúšok s celkovou dĺžkou 16,5 km.

11:27 V poslednej etape Tour de l’Ain zvíťazil Pedrero po 55 km sólo úniku, celkové hodnotenie vyhral Guillaume Martin.

Na druhom mieste skončil celkovo Mattias Skjelmose Jensen, ktorý vyhral aj bodovaciu súťaž a hodnotenie do 25 rokov, tretí skončil Rudy Molard. Ocenenie pre najbojovnejšieho jazdca dostal Julian Alaphilippe.

11:03 Majstrovstvá Európy v cestnej cyklistike budú veľkým súbojom najlepších šprintérov.

Najväčšími favoritmi pretekov sú Alexander Kristoff, Tim Merlier, Fabio Jakobsen, Mads Pedersen, Arnaud Démare či Danny van Poppel.

10:43 Marianne Vos vyhrala už tretiu etapu za sebou na pretekoch Okolo Škandinávie.

Po agresívnom finále vyhrala šprint do vrchu v Sarpsborgu pred Cecilie Uttrup Ludwig a Shari Bossuyt. Nie je to prvýkrát, čo Vos vyhrala v Škandinávii tri etapy za sebou – rovnaký výkon sa jej podaril v rokoch 2018 aj 2019 na ženských pretekoch Okolo Nórska, ktoré sú predchodcom Okolo Škandinávie.

10:30 Tiesj Benoot išiel pri zrážke s autom rýchlosťou 67 km/h: Pár milimetrov a mohol to byť iný príbeh.

28-ročný Belgičan išiel dole kopcom vo vysokej rýchlosti, keď pred ním vošlo do cesty auto z parkoviska. Pri páde utrpel zlomeninu krčného stavca a počas nasledujúcich šiestich až 12 týždňov bude musieť nosiť krčnú ortézu. (Het Laatste Nieuws)

Zavrieť reklamu