Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 16,90€!
Inzercia

Detské sedačky Urban Iki

Biker

Značka Urban Iki je spätá s Japonskom a je predovšetkým o funkčnom dizajne. Pri Urban Iki sa východ stretáva so západom – spája sa holandský dizajn a japonská technológia spoločnosti OGK. Holandskí dizajnéri vytvárajú nekonvenčný, minimalistický, kreatívny, trochu odvážny dizajn, pričom stále ide o funkčnosť a cenovú dostupnosť výrobkov.

Prednosťou detských sedačiek je aj široká paleta farebných kombinácií a jednoduchá montáž, ktorú zvládne každý za 5 minút. A ak vyrazíte na výlet bez svojho dieťatka, môžete sedačku v priebehu niekoľkých sekúnd odňať vďaka systému Click & Go.

Ak máte viac ako jeden bicykel, môžete si zakúpiť dodatočný adaptér, aby ste mohli sedačky medzi bicyklami ľahko vymieňať, čo prinesie aj úsporu peňazí.

Zadná sedačka Urban Iki s adaptérom na sedlovú trubku

Zadná sedačka s elegantným a funkčným tvarom je určená pre malé aj väčšie deti od 9 mesiacov do 6 rokov, maximálna nosnosť sedačky je 22kg. Je komfortná, polohovateľná, bezpečná vďaka 5 bodovému bezpečnostnému pásu a aj vďaka úchytkám nôh. Mäkké polstrovanie na ramenách, vodoodpudivý vankúš sedadla zabezpečujú vynikajúce pohodlie za akéhokoľvek počasia.

Všetky sedačky na bicykel Urban Iki sú s súlade s bezpečnostnými požiadavkami a normami, spĺňajú európsku normu EN14344. Okrem toho, sedačky sú testované a schválené nezávisle v nemeckom bezpečnostnom inštitúte TÜV.

Zadná sedačka Urban Iki s adaptérom na nosič

Zadná sedačka na bicykel je vhodná pre každý štandardný typ bicykla so zadným nosičom, ktorý má nosnosť minimálne 22kg a má šírku 120 – 175 mm. Sedačka je vhodná na montáž aj na e-bicykel ak je batéria umiestnená pod nosičom batožiny. Cyklosedačka je určená pre deti od 9 mesiacov do 6 rokov, maximálna nosnosť sedačky je 22kg. Je komfortná, polohovateľná, bezpečná vďaka 5 bodovému bezpečnostnému pásu a aj vďaka úchytkám nôh.

Mäkké polstrovanie na ramenách, vodoodpudivý vankúš sedadla zabezpečujú vynikajúce pohodlie za akéhokoľvek počasia. Všetky sedačky na bicykel Urban Iki sú s súlade s bezpečnostnými požiadavkami a normami, spĺňajú európsku normu EN14344. Okrem toho, sedačky sú testované a schválené nezávisle v nemeckom bezpečnostnom inštitúte TÜV.

Predná sedačka Urban Iki

Predná sedačka Urban Iki je kompatibilná s bicyklami s klasickým predstavcom o priemere 22-28 mm, na horské bicykle je možnosť montáže pomocou MTB adaptéra, ktorý sa dá objednať. Cyklosedačka je určená pre deti od 9 mesiacov do 3 rokov, maximálna nosnosť sedačky je 15 kg, je komfortná, polohovateľná, bezpečná vďaka 5 bodovému bezpečnostnému pásu a aj vďaka úchytkám nôh.

K sedačke je možné objednať predné sklo s UV filtrom, ktoré ochráni dieťa pred vetrom, hmyzom i slnkom, a taktiež príjemným doplnkom pre dieťa je aj držadlo. Sedačka spĺňa normu EN14344 a tiež je nezávisle testovaná Nemeckým inštitútom TÜV.

Zadné sedadlo Urban Iki Junior na zadný nosič

Sedadlo Junior je určené pre staršie deti od 5 do 10 rokov (max. 35 kg) a dá sa nainštalovať na každý štandardný nosič batožiny, ktorý má vyššiu nosnosť so šírkou 120 – 175 mm. Táto skladateľná sedačka umožňuje spoločné jazdy na bicykli a rýchlo ju zložíte dole, keď idete bez spolujazdca.

Pod mäkkým a odolným vankúšom určeným na sedenie sa nachádza skrytý bedrový bezpečnostný pás. Pevné, protišmykové opierky nôh uľahčujú naskakovanie a zostupovanie a poskytujú oporu počas jazdy.

 

Aktuality

11:31 Video: Prehliadka tratí EWS v americkom Burke vo Vermonte.

EWS sa po prvýkrát uskutoční v lokalite Burke a na jazdcov čaká 6 rýchlostných skúšok s celkovou dĺžkou 16,5 km.

11:27 V poslednej etape Tour de l’Ain zvíťazil Pedrero po 55 km sólo úniku, celkové hodnotenie vyhral Guillaume Martin.

Na druhom mieste skončil celkovo Mattias Skjelmose Jensen, ktorý vyhral aj bodovaciu súťaž a hodnotenie do 25 rokov, tretí skončil Rudy Molard. Ocenenie pre najbojovnejšieho jazdca dostal Julian Alaphilippe.

11:03 Majstrovstvá Európy v cestnej cyklistike budú veľkým súbojom najlepších šprintérov.

Najväčšími favoritmi pretekov sú Alexander Kristoff, Tim Merlier, Fabio Jakobsen, Mads Pedersen, Arnaud Démare či Danny van Poppel.

10:43 Marianne Vos vyhrala už tretiu etapu za sebou na pretekoch Okolo Škandinávie.

Po agresívnom finále vyhrala šprint do vrchu v Sarpsborgu pred Cecilie Uttrup Ludwig a Shari Bossuyt. Nie je to prvýkrát, čo Vos vyhrala v Škandinávii tri etapy za sebou – rovnaký výkon sa jej podaril v rokoch 2018 aj 2019 na ženských pretekoch Okolo Nórska, ktoré sú predchodcom Okolo Škandinávie.

10:30 Tiesj Benoot išiel pri zrážke s autom rýchlosťou 67 km/h: Pár milimetrov a mohol to byť iný príbeh.

28-ročný Belgičan išiel dole kopcom vo vysokej rýchlosti, keď pred ním vošlo do cesty auto z parkoviska. Pri páde utrpel zlomeninu krčného stavca a počas nasledujúcich šiestich až 12 týždňov bude musieť nosiť krčnú ortézu. (Het Laatste Nieuws)

Zavrieť reklamu