Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Vyrazte na bike s energiou v PET-ke

Sezóna bikeovania je pomaly v plnom prúde a jednou z vecí, na ktorú určite nesmiete zabudnúť, je dostatočný príjem tekutín
Biker
Vyrazte na bike s energiou v PET-ke

Okrem toho pre optimálny výkon treba priebežne dopĺňať aj energiu. Široké spektrum prírodných cukrov, ktoré môže byť jej rýchlym zdrojom je bohato zastúpené napríklad v 100% prírodnom nápoji Zlatý Bažant Radler 0,0% vyrobenom z nealkoholického piva a prírodnej šťavy. Táto tekutá a osviežujúca energia neobsahuje konzervanty ani pridané látky a bude vašim dobrým spoločníkom na bike-u.

Jeho dve príchute Citrón a Citrón-Baza-Mäta totiž kúpite už aj v praktickej uzatvárateľnej PET-fľaši. Analýza odborníkov z Výskumného ústavu potravinárskeho porovnávala jeho zloženie s inými sýtenými ochutenými nápojmi. Odborníci zistili, že Zlatý Bažant Radler 0,0% má vhodne vyvážený pomer sodíka a draslíka, čo má na organizmus ochranný účinok. Prekvapením bola aj vyššia antioxidačná aktivita než akú namerali konkurencii. Antioxidanty majú pozitívny vplyv na regeneráciu unavených svalov po záťaži. Otočíte vrchnákom a pár dúškov si môžete dopriať počas aj po náročnom výlete na dvoch kolesách.

Viac informácií nájdete na http://www.zlatybazant.sk/radler00

Aktuality

09:58 Spojenie Quick-Stepu a Jumbo-Visma by malo katastrofálne následky, hovorí Philippe Gilbert.

41-ročný bývalý profesionálny cyklista vyjadril obavy o ekonomické následky pre profesionálnu cyklistiku v dôsledku potenciálneho spojenia tímov Soudal-QuickStep a Jumbo-Visma v roku 2024.

09:19 Video: Chris Froome spravil paródiu na virálne reklamné video Bentley.

Štvornásobný víťaz Tour de France túto sezónu toho síce veľa nevyhral, ale aspoň na chvíľu „vyhral internet“ komickým videom, v ktorom paroduje virálnu reklamu automobilky Bentley.

Včera 17:15 Janka Keseg Števková a Jakub Jenčuš vyhrali najdlhšiu 80 km trať v rámci Kaktus Bike Bratislavský MTB maratón (výsledky+galéria).

Predposledný septembrový víkend bola Bratislava dejiskom jedného z najpopulárnejších slovenských MTB maratónov.

Včera 15:07 Simona Kuchyňková vyhrala posledné kolo Českej Enduroséria a stala sa jej celkovou víťazkou.

Česká Enduroserie mala cez víkend na programe svoje posledné kolo v roku 2023 a to aj so slovenskou účasťou.

Včera 11:27 Wout van Aert má zmiešané pocity po zisku trinásteho striebra na majstrovstvách.

29-ročný Belgičan skončil počas svojej kariéry už 13-krát na druhom mieste na svetovom resp. európskom šampionáte i olympiáde. Tento rok získal striebro na majstrovstvách sveta v cyklokrose aj v cestnej cyklistike, pričom v oboch prípadoch ho predbehol Mathieu van der Poel.

Zavrieť reklamu