Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Vyrazte na bike s energiou v PET-ke

Sezóna bikeovania je pomaly v plnom prúde a jednou z vecí, na ktorú určite nesmiete zabudnúť, je dostatočný príjem tekutín
Biker
Vyrazte na bike s energiou v PET-ke

Okrem toho pre optimálny výkon treba priebežne dopĺňať aj energiu. Široké spektrum prírodných cukrov, ktoré môže byť jej rýchlym zdrojom je bohato zastúpené napríklad v 100% prírodnom nápoji Zlatý Bažant Radler 0,0% vyrobenom z nealkoholického piva a prírodnej šťavy. Táto tekutá a osviežujúca energia neobsahuje konzervanty ani pridané látky a bude vašim dobrým spoločníkom na bike-u.

Jeho dve príchute Citrón a Citrón-Baza-Mäta totiž kúpite už aj v praktickej uzatvárateľnej PET-fľaši. Analýza odborníkov z Výskumného ústavu potravinárskeho porovnávala jeho zloženie s inými sýtenými ochutenými nápojmi. Odborníci zistili, že Zlatý Bažant Radler 0,0% má vhodne vyvážený pomer sodíka a draslíka, čo má na organizmus ochranný účinok. Prekvapením bola aj vyššia antioxidačná aktivita než akú namerali konkurencii. Antioxidanty majú pozitívny vplyv na regeneráciu unavených svalov po záťaži. Otočíte vrchnákom a pár dúškov si môžete dopriať počas aj po náročnom výlete na dvoch kolesách.

Viac informácií nájdete na http://www.zlatybazant.sk/radler00

Aktuality

Včera 21:10 Video: Mark Cavendish prišiel zničený do cieľa náročnej horskej etapy Tour de France, ale časový limit stihol.

Pätnásta etapa mala necelých 200 km a prevýšenie cez 5000 metrov, takže pre šprintérov bolo veľmi náročné, aby zvládli prísť do cieľa v časovom limite. Nakoniec sa to podarilo všetkým okrem Brama Weltena z tímu dsm-firmenich PostNL.

Včera 17:28 Tadej Pogačar predviedol ďalší neuveriteľný výkon a vyhral už tretiu etapu na Tour de France.

Jonas Vingegaard zaútočil 10,3 km pred cieľom v rozhodujúcom stúpaní Plateau de Beille, ale Pogačar bez problémov zareagoval a o 5 km neskôr sám zaútočil. Tadej Pogačar prišiel do cieľa osamote s viac ako minútovým náskokom pred Vingegaardom a tretí Remco Evenepoel prešiel cieľom s takmer trojminútovou stratou.

Včera 16:36 Pelotónom na Tour de France sa šíri COVID-19, organizátori opäť zaviedli povinné respirátory.

Kvôli Covidu už z Tour odstúpili Tom Pidcock, Juan Ayuso a Michael Mørkøv.

Včera 15:49 Video: Divák hodil Pogačarovi aj Vingegaardovi do tváre zemiakové lupienky. Polícia ho už zatkla.

Dva kilometre pred cieľom 14. etapy Tour de France stál nevychovaný divák, ktorý hodil chipsy do tváre najprv Tadejovi Pogačarovi a o pár sekúnd neskôr aj Jonasovi Vingegaardovi, ktorý prenasledoval Slovinca v žltom drese.

Včera 14:53 „Jazdím šialené watty, a aj tak nás stále dobiehajú,“ hovorí Mathieu van der Poel o výkonoch na Tour de France.

Van der Poel sa dostal do úniku počas 13. etapy, ale po nespočetných snahách o víťazstvo z úniku sa napokon rozhodovalo v záverečnom šprinte, v ktorom si pripísal Jasper Philipsen druhé etapové víťazstvo na Tour 2024.

Zavrieť reklamu