Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

MULTIKĽÚČ K DVOJROČNéMU PREDPLATNĚMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 39,80€!
Tašky

Test: Taška na rám BBB-62 Sealtank

Kapsička je veľmi kvalitná, ale jej cena je trochu vyššia.
Hodnotenie: 4/5
39,95
Biker
Test: Taška na rám BBB-62 Sealtank

Pevná vodoodolná kapsička BBB sa pripevní zvrchu na hornú rámovú trubku. Jej uchytenie je stabilné vďaka trom odnímateľným popruhom so suchým zipsom. Ak máte prípravu na montáž takéhoto typu kapsičky na ráme, popruhy môžete odstrániť a kapsičku priskrutkovať „napevno“.

Dno aj bočnice kapsičky sú vystužené, vďaka čomu dobre drží tvar. Materiál aj zips sú vodoodolné, spoje zvárané a podlepené. Vnútro má svetlomodrú farbu, čo zlepšuje orientáciu v kapsičke, ak v nej máte zbalených viac vecí.

Dovnútra sa nám vošli skôr dlhšie a užšie veci, napríklad energetické tyčinky (výhoda je, že sú poruke), kompaktná pumpička alebo montpáčky. Ale nebol problém ani so štandardnou 29“ dušou, keď bola vo vnútri samostatne.

Kapsička je veľmi kvalitná, ale jej cena je trochu vyššia.

www.skprofibike.sk

 

Aktuality

08.12.2023 Shimano prešetruje moderné otroctvo u jedného zo svojich dodávateľov v Malajzii.

Spoločnosť Shimano uviedla, že na základe správy britského denníku Telegraph vyšetruje, že jeden z jej dodávateľov v Malajzii uplatňuje na svojich zamestnancov princípy, ktoré sú „podobné modernému otroctvu“.

08.12.2023 Wout van Aert zajtra odštartuje cyklokrosovú sezónu na pretekoch Exact Cross v Essene.

29-ročný Belgičan absolvuje svoje prvé preteky na cyklokrosovom bicykli v sezóne 2023/24 a na štarte bude najväčším favoritom, keďže väčšina cyklokrosovej elity sa bude pripravovať na nedeľné preteky Svetového pohára vo Val di Sole.

08.12.2023 Maciej Bodnar bol celú kariéru po boku Sagana. Bol jedným z najväčších tichých hrdinov pelotónu, hovorí Peter Sagan.

38-ročný poľský špecialista na časovky a verný domestik Petra Sagana oznámil, že po 17 rokoch končí s profesionálnou cyklistikou.

08.12.2023 Video: Jeden z najrýchlejších zjazdárov sveta Finn Iles si užíva jazdenie mimo sezóny.

Žiadny plán, žiadne merané jazdy, žiadny tlak v deň pretekov… Mimo sezóny si pretekár potrebuje oddýchnuť. To však neplatí, ak ste Finn Iles! Lokál z Whistleru si vyhrnul rukávy, dal dokopy štáb a odcestoval do rezortu Sun Peaks, kde vytvorili a natočili skutočné majstrovské dielo. Užite si to!

08.12.2023 Poznáme termíny iXS European Downhill Cup.

Seriál pretekov Európskeho pohára v zjazde iXS European Downhill Cup sa teší čoraz väčšej popularite. Nás nesmierne teší, že celkovým víťazom seriálu sa v uplynulom ročníku stal Adam Rojček a veríme, že na tieto úspechy nadviaže aj v nasledujúcej sezóne.

Biker hodnotenie

Skvelý: jednoznačne najlepší vo svojej triede
Veľmi dobrý: jeden z najlepších na trhu
Dobrý: odvedie si svoju prácu
Priemerný: ničím výnimočný
Podpriemerný: istým spôsobom nevhodný
Slabý: radšej si nájdite niečo iné
Nebezpečný, hlúpy alebo oboje dokopy
Zavrieť reklamu