Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Oakley Catalyst

Přestože jsou tyto brýle skvělým módním doplňkem, nepostrádají ani špičkové technologie, jimiž jsou brýle značky OAKLEY proslulé
Biker
Oakley Catalyst

Sluneční lifestyle brýle Oakley Catalyst, které nabízí speciálně vyvinutou metodu Three-Point Fit pro perfektní uchycení brýlí a jejich držení na obličeji, obroučky z lehkého a velmi odolného materiálu O MATTER, čočky filtrují 100% UVA/UVB/UVC i škodlivého modrého světla až do 400 nm, brýle Oakley Catalyst jsou navíc výborně optimalizovány pro periferní vidění, nabízí optickou přesnost a odolnost brýlí proti nárazu.

Rámeček je vyroben z patentovaného materiálu O Matter®, který je tak lehký, že brýle můžete mít na hlavě celý den a nebudete o nich vědět. Iridiová vrstva na čočkách upravuje kontrast a vyrovnává světelnou transmisi, takže ani ty nejslunečnější dny vás nebudou vyčerpávat.

Žijte stylově!

http://www.oakshop.cz

Aktuality

Včera 16:37 Nový Specialized Crux DSW je s hmotnosťou pod 1,4 kg „najľahší gravelový zliatinový rám na trhu“.

Rámová sada spolu s vidlicou váži tesne pod 2 kg a má rovnakú geometriu ako karbónový Crux. V kompletnej výbave váži 9,37 kg a stojí 2 700 eur.

Včera 15:41 Simon Yates po 11 rokoch končí v Jayco AlUla a má podpísať zmluvu s tímom Visma – Lease a Bike.

Yatesovi, ktorý sa stal profesionálom v tíme ako Orica GreenEDGE v roku 2014, vyprší zmluva na konci tejto sezóny. Austrálsky jazdec Ben O’Connor je údajne pripravený pripojiť sa k Jaycu a nahradiť Yatesa ako lídra pre GC na etapových pretekoch. (La Gazzetta dello Sport)

Včera 15:29 Victor Campenaerts má podpísať trojročnú zmluvu s tímom Visma – Lease a Bike.

Campenaerts strávil v tomto tíme dva roky (2015, 2016), keď ešte fungoval pod názvom LottoNL-Jumbo. Jeho odchod zo súčasného Lotto Dstny je tiež dôsledkom obáv o nedostatok financií v belgickom tíme.

Včera 15:11 Giulio Ciccone je chorý a Tao Geoghegan Hart mal pozitívny test na COVID-19 pred štartom na Tour de France.

Jazdci tímu Lidl-Trek kvôli chorobe vynechajú dôležitý tréning v posledných týždňoch pred Tour, čo by mohlo výrazne ovplyvniť ich nádeje a ambície na celkové hodnotenie. (Cyclingnews)

Včera 14:59 Tour de France 2026 sa bude štartovať v Barcelone.

Organizátori Tour de France potvrdili dlhodobé špekulácie, že Grand Départ 2026 sa bude konať v Barcelone, pričom preteky budú v meste prítomné po dobu troch dní. (LeTour)

Zavrieť reklamu