Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Nová prilba Alpina Valparola RC je ľahká a so zvlášť dobrou ventiláciou

Pri novej cyklistickej prilbe Valparola XC sa Alpina zamerala, okrem aerodynamiky, zvlášť na dobré odvetranie a samozrejme maximálnu ochranu
Biker
Nová prilba Alpina Valparola RC je ľahká a so zvlášť dobrou ventiláciou


Je to umožnené Triple-Shell konštrukciou, ktorá spája veľké otvory do kompaktnej a elegantnej formy. 27 otvorov na prilbe Alpina Valparola XC zabezpečuje chladiace prúdenie vzduchu okolo hlavy a tak zachová výkon cyklistu aj pri vysokých teplotách, pri akejkoľvek rýchlosti. S hmotnosťou okolo 250 gramov sa prilba Alpina Valparola XC radí k tým ľahším prilbám na trhu.

Samozrejmosťou u Alpiny je integrovaná sieťka proti hmyzu v predných vetracích otvoroch. Presné nastavenie u prilby Alpina Valparola XC je zabezpečené pohodlným „Run System Ergo Pro“. Dve pogumované krídielka na zadnej strane hlavy bezpečne fixujú prilbu na hlave. Výhodou sú až tri ponúkané veľkosti prilby. Proti nepríjemnému zápachu od potu je vnútorné polstrovanie prilby Alpina Valparola XC vyrobené z antibakteriálneho matriálu.

Dop. MOC : 129,95 EUR

http://www.esloger.sk/prilby-okuliare-oblecenie/cy…

Aktuality

11:04 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

10:40 Video: Do cieľa prišiel celý od krvi. Stefan Küng spadol hlavou na bariéru a zlomil si ruku aj lícnu kosť.

Švajčiarsky jazdec mal našliapnuté k skvelému výsledku a pódiovému umiestneniu na Majstrovstvách Európy v časovke, avšak v závere nepríjemne spadol hlavou na bariéru vedľa cesty. Napriek tvrdému pádu a početným zraneniam časovku dokončil a zakrvavený prešiel cieľom na 11. mieste.

 

10:08 Simona Kuchyňková po výhre Svetového pohára v endure: Od radosti som plakala, nemožné sa stalo skutočnosťou.

„V zlomku sekundy som dostala extrémny flash všetkých udalostí, ktoré sa stali za posledné dva roky a od radosti som plakala dobrých dvadsať minút. A to ma teda nevidno často plakať,“ povedala Kuchyňková, ktorá vyhrala v Chateli o 0,11 sekundy.

09:44 Pozvánka: Cyklojazda z Bratislavy do Viedne Open Border Ride 2023.

S BUBO a bratmi Velitsovými z Isadore Apparel sa štartuje z centra Bratislavy, aby sme si pripomenuli symbol slobody a otvorených hraníc.

09:27 Nora Jenčušová skončila po skvelom výkone štvrtá v časovke na Majstrovstvách Európy.

21-ročnú Slovenku delili od umiestnenia na pódiu len dve sekundy. Majsterkou Európy sa stala len 18-ročná Britka Zoe Bäckstedt.

Zavrieť reklamu