Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Nová prilba Alpina Valparola RC je ľahká a so zvlášť dobrou ventiláciou

Pri novej cyklistickej prilbe Valparola XC sa Alpina zamerala, okrem aerodynamiky, zvlášť na dobré odvetranie a samozrejme maximálnu ochranu
Biker
Nová prilba Alpina Valparola RC je ľahká a so zvlášť dobrou ventiláciou


Je to umožnené Triple-Shell konštrukciou, ktorá spája veľké otvory do kompaktnej a elegantnej formy. 27 otvorov na prilbe Alpina Valparola XC zabezpečuje chladiace prúdenie vzduchu okolo hlavy a tak zachová výkon cyklistu aj pri vysokých teplotách, pri akejkoľvek rýchlosti. S hmotnosťou okolo 250 gramov sa prilba Alpina Valparola XC radí k tým ľahším prilbám na trhu.

Samozrejmosťou u Alpiny je integrovaná sieťka proti hmyzu v predných vetracích otvoroch. Presné nastavenie u prilby Alpina Valparola XC je zabezpečené pohodlným „Run System Ergo Pro“. Dve pogumované krídielka na zadnej strane hlavy bezpečne fixujú prilbu na hlave. Výhodou sú až tri ponúkané veľkosti prilby. Proti nepríjemnému zápachu od potu je vnútorné polstrovanie prilby Alpina Valparola XC vyrobené z antibakteriálneho matriálu.

Dop. MOC : 129,95 EUR

http://www.esloger.sk/prilby-okuliare-oblecenie/cy…

Aktuality

Včera 14:48 Okolo Slovenska 2024: Detaily etáp, zoznam štartujúcich a harmonogram vysielania.

Etapové preteky Okolo Slovenska sa uskutočnia od 26. do 30. júna. Pozrite si mapy, profily a časový harmonogram etáp, a tiež program živého vysielania.

Včera 13:39 Fotogaléria: Ako Tom Pidcock vyhral oboje preteky horského Svetového pohára v Crans Montana len pár dni pred štartom na Tour de France.

Na pretekoch XCC sa prebojoval z posledného miesta na prvé a v disciplíne XCO dosiahol suverénne víťazstvo po sóle na šiestich z celkovo siedmich okruhov.

Včera 11:35 Len 23-ročnému Andreovi Piccolovi našli na letisku dopingové látky. Tím EF s ním ihneď ukončil zmluvu.

„Priniesol som štyri lieky z Kolumbie, ktoré nechcem menovať, ale chcem za to prevziať zodpovednosť… Našli ich a zhabali na letisku,“ napísal Piccolo šéfovi tímu EF Education-EasyPost.

Včera 10:56 Romain Bardet ukončí kariéru na ceste, ale predĺžil zmluvu s tímom DSM a chce sa sústrediť na gravelové preteky.

33-ročný Francúz chce skončiť s cestnou cyklistikou v lete 2025.

23.06.2024 Arnaud De Lie porazil v súboji o belgický titul Jaspera Philipsena, Tima Merliera aj Wouta van Aerta.

„Je to neskutočné. Po klasikách som bol psychicky zlomený. Veľa som toho obetoval, aby som sa po lymskej borelióze vrátil,“ hovoril 22-ročný De Lie so slzami v očiach v cieli belgických majstrovstiev.

Zavrieť reklamu